Kayabağ Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Başkan Büyükkılıç'ı ziyaret etti

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Gesi Kayabağ Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret ederek, Gesi’ye yapılan hizmetler ile yatırımlar için teşekkür etti.
Gesi bölgesinin Melikgazi’ye bağlanması ile birlikte birçok yatırım aldığını ve adeta çehresinin değiştiğini belirten Dernek Başkanı Mehmet Özet, ”Kayabağ yerleşim alanına yapılan yatırım ile hizmetler sonucu Kayabağ Melikgazili olmanın farklılığını yaşamaktadırlar. Bugün bu ziyarette hem çalışmalardan dolayı teşekkür ettik hem de futbol turnuvamızın final maçına davet ettik ” dedi.
Gesi Kayabağ Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yeni Yönetim Kurul üyelerini tanıştıran dernek Başkanı Mehmet Özet, ziyaret ile ilgili olarak şunları söyledi;
“Gesililer için birlik, beraberlik ve kaynaşma duygusunun en önemli göstergelerinden biri olan Kayabağ halı saha final maçına tüm Kayserilileri davet ediyoruz. Her şey 7’den 77’ye isimli etkinliğimizde Kayabağ halı saha turnuvası düzenledik. Bugün saat: 20.30 da final maçı ile şampiyonu belirlenecektir. Bu maça Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ı davet etti ”
Kayabağ’ın Melikgazi Bölgesinin önemli bir mesire alanı olduğunu belirten ve bu tür sosyal ve kültürel etkinleri her zaman destek olduklarını belirten Başkan Büyükkılıç, belediye olarak yerel kültür ve sosyal dayanışmayı artıran, pekiştiren Gesi Kayabağ Kayabağ halı saha turnuvası etkinliğinde emeği geçenleri kutladığını kaydetti.
Vatanını Milletini Seven, Birliğin Beraberliğin Sevdalısı
Başkan Büyükkılıç, gerek tarihi misyonu itibariyle, gerekse vatanını milletini seven, birliğin beraberliğin sevdalısı olan kardeşlerimize hizmetin en iyisini vermek için çalıştıklarını ve birlik beraberliğe vesile olacak bu güzel organizasyonda hemşerilerimiz ile birlikte olacaklarını sözlerine ekledi.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN