Özel Dosya

Bakan'dan, MHP'li vekile 'Yukarı boran satılık' cevabı: Ceza iptali ve uzlaşma söz konusu değil! Bakan’dan, MHP’li vekile ‘Yukarı boran satılık’ cevabı: Ceza iptali ve uzlaşma söz konusu değil!
Kayseri Şeker'e sürpriz yönetim kurulu üyesi Kayseri Şeker’e sürpriz yönetim kurulu üyesi
Başkan Palancıoğlu'nun yıllardır içinden çıkamadığı mesele! Bir hastane bilmecesi! Başkan Palancıoğlu’nun yıllardır içinden çıkamadığı mesele! Bir hastane bilmecesi!
Kayserili bir Çiftçinin su hikayesi! Nereden nereye... Kayserili bir Çiftçinin su hikayesi! Nereden nereye...
Kayseri 16'ncı il oldu! Kayseri 16'ncı il oldu!
CHP'li Özer işin peşini bırakmadı! Başkan Büyükkılıç'tan Tarihi Çarşı açıklaması! CHP’li Özer işin peşini bırakmadı! Başkan Büyükkılıç’tan Tarihi Çarşı açıklaması!
Şehrin Doğu ve Batı tarafına bakın ne yapılacak! Şehrin Doğu ve Batı tarafına bakın ne yapılacak!
AK Parti Milletvekili Tamer'in 'Üniversitede bıçak parası alınıyor' iddiasına ne oldu? AK Parti Milletvekili Tamer’in “Üniversitede bıçak parası alınıyor” iddiasına ne oldu?
Korkutan tablo! Kayseri en fazla ölümün yaşandığı 13'üncü il oldu! Korkutan tablo! Kayseri en fazla ölümün yaşandığı 13’üncü il oldu!
Yayla çıkmazı! Husumet iki ilçede köylüleri mağdur etti! Bu sesi duyan var mı? Yayla çıkmazı! Husumet iki ilçede köylüleri mağdur etti! Bu sesi duyan var mı?
'Şahsıma ve belediyemize çirkin saldırı' “Şahsıma ve belediyemize çirkin saldırı”
O isimden Meclis'te Kapalı Çarşı çıkışı: Ölümcül olaylar yaşanabilir, el atılmalı! O isimden Meclis’te Kapalı Çarşı çıkışı: Ölümcül olaylar yaşanabilir, el atılmalı!
Önce iş adamının adını sildiler! Tepkinin ardından bu kez başka bir yere verdiler! Önce iş adamının adını sildiler! Tepkinin ardından bu kez başka bir yere verdiler!
Mahkeme Kayseri Şeker'in eski Başkanı Özışık'ı haklı buldu! Mahkeme Kayseri Şeker’in eski Başkanı Özışık’ı haklı buldu!
Dikkat! Tarihi Kapalı Çarşı yıkılıyor... Dikkat! Tarihi Kapalı Çarşı yıkılıyor...
İki vekil de girişimde bulundu ama yine olmadı! Bakan'dan haber var! İki vekil de girişimde bulundu ama yine olmadı! Bakan'dan haber var!
'Bayram avansını dahi ödeyemediler, şu an iyi günler...' “Bayram avansını dahi ödeyemediler, şu an iyi günler...”
İşte 'Dezenfektan skandalı' ile görevden alınan Bakan'ın Kayserili ortağı! İşte “Dezenfektan skandalı” ile görevden alınan Bakan’ın Kayserili ortağı!
Sedat Peker videolarına İçişleri Bakanlığı bakın ne dedi Sedat Peker videolarına İçişleri Bakanlığı bakın ne dedi
TVSEN Genel Başkanı'ndan OlayTürk Tv'ye ziyaret TVSEN Genel Başkanı’ndan OlayTürk Tv’ye ziyaret
Özel Dosya Haberleri

Bakan’dan, MHP’li vekile ‘Yukarı boran satılık’ cevabı: Ceza iptali ve uzlaşma söz konusu değil!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Kayseri'de 2 milyon TL'nin üzerinde mera ihlali cezası kesilen 272 vatandaşı Meclis gündemine taşımıştı. Bakan'dan ceza kesilen vatandaşlarla ilgili merakla beklenen açıklama geldi.

Kayseri Şeker’e sürpriz yönetim kurulu üyesi

Kayseri Şeker Fabrikası yönetim kurulu üyeliğine Türkiye genelinde yolsuzlukları ortaya çıkaran bir isim girdi.

Başkan Palancıoğlu’nun yıllardır içinden çıkamadığı mesele! Bir hastane bilmecesi!

Kayseri Melikgazi Belediye Meclisi gündeminde bulunan konuları görüşüp, karara bağlamak için toplandı. Toplantıda Medical Palace Hastanesi’ndeki ruhsatsız yapı ve imar yoğunluğunun artırılmasına yönelik konu yeniden gündeme geldi.

Kayserili bir Çiftçinin su hikayesi! Nereden nereye...

Kayserili Çiftçi Ömer Dede'nin yaşadığı su sorunu "Nereden nereye" dedirtti. İşte Türkiye'den Japonya'ya, Kayseri'den Ankara'da, AK Parti'den CHP'ye tartışmaları beraberinde getiren o hikayenin unutulmayan süreci...

Kayseri 16'ncı il oldu!

Kayseri altın hesabı olan iller sıralamasında 16'ncı sırada yer aldı. Kayseri’de de 2021-3 döneminde bir önceki döneme göre Toplam Altın Mevduatı yüzde 129,1 artış ile 3 milyar 287 milyon 728 bin TL’ye yükseldi.

CHP’li Özer işin peşini bırakmadı! Başkan Büyükkılıç’tan Tarihi Çarşı açıklaması!

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özer, Kapalı Çarşı esnafının yine sesi oldu. Yıkılma tehlikesinin yaşandığı çarşının halini Büyükşehir Belediye Meclisine taşıyan Özer, Başkan Memduh Büykkılıç’tan duruma el atılmasını istedi. Peki Başkan Büyükkılıç ne dedi? Diğer yandan Özer, tartışmalı benzin istasyonları ile ilgili eksper raporunun kendilerine verileceğinin söylenmesine rağmen, aradan geçen yaklaşık 18 günlük sürede ulaşmadığını belirterek, bir kez daha konuyla ilgili raporu talep etti.

Şehrin Doğu ve Batı tarafına bakın ne yapılacak!

MHP'li Belediye Başkanı Halit Demir, bu konuda dert yandı ve tehlikeye dikkat çekti.

AK Parti Milletvekili Tamer’in “Üniversitede bıçak parası alınıyor” iddiasına ne oldu?

Dicle Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akdağ, hastalardan bıçak parası alındığına dair iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıkladı. Bu durum akıllara AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer’in, Erciyes Üniversitesi (ERÜ) ile ilgili ortaya attığı iddiaları getirdi.

Korkutan tablo! Kayseri en fazla ölümün yaşandığı 13’üncü il oldu!

Türkiye’de en çok trafik kazasının ve bu kazalar sonucunda en fazla ölümlerin yaşandığı iller belli oldu.

Yayla çıkmazı! Husumet iki ilçede köylüleri mağdur etti! Bu sesi duyan var mı?

Pınarbaşı ilçesinde kan davası nedeniyle ortaya çıkan tablo çevredeki vatandaşlara büyük zarar verdi. Yaylaya göç etmek isteyen köylü yaşanan sorunlar nedeniyle engellerle karşılaştı. Yetkililere seslerini duyurmak isteyen ve barış çağrısı yapan köylüler, “Mağduruz. Bu sorun çözülsün. Köylü olarak yaylamıza gitmek istiyoruz” diyor.

“Şahsıma ve belediyemize çirkin saldırı”

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu’ndan gece yarısı açıklaması... Belediyenin Hukuk İşleri Müdürü Oğuzhan Herdem’in durumu, Mehmet Özhaseki’nin twitindeki “liyakat” eleştirisine benzetilince, Palancıoğlu bakın neler söyledi...

O isimden Meclis’te Kapalı Çarşı çıkışı: Ölümcül olaylar yaşanabilir, el atılmalı!

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özer, esnafın sorununu Meclis gündemine taşıdı ve "Esnaf, belediyelerden destek bekliyor" dedi.

Önce iş adamının adını sildiler! Tepkinin ardından bu kez başka bir yere verdiler!

İsminin verildiği caddeden adı silinen hayırsever iş adamı, bu duruma isyan ederek, Valiliğe ve CİMER’e başvurmuştu... Konuyla ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı...

Mahkeme Kayseri Şeker’in eski Başkanı Özışık’ı haklı buldu!

Daha önce “İade-i itibar ve özür bekliyorum” isyanı ile de gündeme gelen Kayseri Pancar Kooperatifi eski Başkanı Vedat Ali Özışık, hakkındaki yasak kalktı… Özışık, böylece seçme ve seçilme hakkını da geri almış oldu.

Dikkat! Tarihi Kapalı Çarşı yıkılıyor...

Çarşıdaki tehlike…Esnaf tedirgin. Duvarlar çatlıyor, ayrılıyor, taşlar yerinden sökülüyor. Birleştirilen dükkanlarda taşıtıcı kolonlar sökülüyor iddiası!

İki vekil de girişimde bulundu ama yine olmadı! Bakan'dan haber var!

Pınarbaşı ilçesindeki saha meselesi yaklaşık 30 yıllık bir bilmece! Önce AK Partili Nergis, ardından MHP’li Ersoy, konuyla ilgili girişimlerde bulundu. Ancak Pınarbaşı ilçesinde yılan hikayesine dönen saha konusu yine yılan hikayesine dönüştü.

“Bayram avansını dahi ödeyemediler, şu an iyi günler...”

S.S. Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi ve Kayseri Şeker Fabrikası eski Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Ali Özışık, “Kıymetli sessiz çiftçilerim” başlığıyla yaptığı açıklamada, fabrikanın artan borçlarına işaret etti, “Bayram avansını dahi ödeyemediler, şu an iyi günler...” dedi.

İşte “Dezenfektan skandalı” ile görevden alınan Bakan’ın Kayserili ortağı!

Ticaret Bakanlığı'na dezenfektan sattığı ortaya çıkmasının ardından Bakanlık görevinden alınan Ruhsar Pekcan'ın aralarında Kayserili olduğu da belirtilen ortakları kim? İşte merak edilen o sorunun cevabı.

Sedat Peker videolarına İçişleri Bakanlığı bakın ne dedi

Organize suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle hakkında bir dizi operasyon düzenlenen Sedat Peker’in sosyal medya üzerinden yayınladığı videolardaki iddialarının ardından İçişleri Bakanlığı yazılı açıklama yaptı.

Toplam 3417 haber.