Siyaset

AK Parti ve MHP neden Develi'de buluştu? AK Parti ve MHP neden Develi’de buluştu?
CHP İl Başkanı Özer'den, Özhaseki'ye Suriyeli tepkisi: Yıkım projesi! CHP İl Başkanı Özer’den, Özhaseki’ye Suriyeli tepkisi: Yıkım projesi!
Özhaseki'nin örnek verdiği isimle ilgili şok iddia: Bunu ikinci kez yaşamak istemiyorum! Özhaseki’nin örnek verdiği isimle ilgili şok iddia: Bunu ikinci kez yaşamak istemiyorum!
Özhaseki: Suriyelileri kimse gönderemez, sanayiyi ayakta tutuyorlar Özhaseki: Suriyelileri kimse gönderemez, sanayiyi ayakta tutuyorlar
İYİ Parti İl Başkanı Ataman: Kıl payı atlattık, ölümden döndüm! İYİ Parti İl Başkanı Ataman: Kıl payı atlattık, ölümden döndüm!
Ataş'tan sert tepki: İYİ Parti'ye ilgi artıyor! Nifak sokamayacaksınız, başaramayacaksınız! Ataş'tan sert tepki: İYİ Parti'ye ilgi artıyor! Nifak sokamayacaksınız, başaramayacaksınız!
CHP İl Başkanı Özer: İttifakın kaybedeni bey, yapımcı da yıkımcı da sizsiniz! CHP İl Başkanı Özer: İttifakın kaybedeni bey, yapımcı da yıkımcı da sizsiniz!
İYİ Parti İl Başkanı Ataman, Özhaseki'ye İYİ Parti İl Başkanı Ataman, Özhaseki'ye
İYİ Parti İl Başkanı Ataman: Kayseri suyu en pahalı kullanan iller arasında! İYİ Parti İl Başkanı Ataman: Kayseri suyu en pahalı kullanan iller arasında!
Arık: Bunlar şeytanla bile işbirliği yaparlar! Arık: Bunlar şeytanla bile işbirliği yaparlar!
Özhaseki: Tek yürek olmamız lazım Özhaseki: Tek yürek olmamız lazım
Özer: AKP icraatleri gibi, adı var ama kendi yok! Özer: AKP icraatleri gibi, adı var ama kendi yok!
AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu: Takdirle karşılamak gerekir! AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu: Takdirle karşılamak gerekir!
Ataş: Baskıcı düzen bitiyor! Ataş: Baskıcı düzen bitiyor!
AK Parti'de bayramlaşma sürüyor... AK Parti'de bayramlaşma sürüyor...
Büyükkılıç, AK Parti Teşkilatı ile bayramlaştı Büyükkılıç, AK Parti Teşkilatı ile bayramlaştı
Akar: Kararlılıkla mücadelemizi sürdürüyoruz Akar: Kararlılıkla mücadelemizi sürdürüyoruz
Ataş: Hani yerli uçak, otomobil, tank, altın, petrol, doğalgaz nerede? Ataş: Hani yerli uçak, otomobil, tank, altın, petrol, doğalgaz nerede?
'Çetin kardeşim bilir' diyen Tamer: Kayseri'de sağlığı on adım daha ileriye götürdüm! “Çetin kardeşim bilir” diyen Tamer: Kayseri’de sağlığı on adım daha ileriye götürdüm!
AK Parti Milletvekili İsmail Tamer'i Meclis'te kim kızdırdı: Yazıklar olsun! AK Parti Milletvekili İsmail Tamer'i Meclis'te kim kızdırdı: Yazıklar olsun!
Siyaset Haberleri

AK Parti ve MHP neden Develi’de buluştu?

Cumhur İttifakının Develi buluşması dikkat çekti. Peki “İstişare yaptık” denilen toplantıya kimler katıldı?

CHP İl Başkanı Özer’den, Özhaseki’ye Suriyeli tepkisi: Yıkım projesi!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’nin, “Suriyeliler sanayiyi ayakta tutuyor” açıklamasına tepki gösteren CHP İl Başkanı Ümit Özer, “Şu güzelim ülkemin geldiği, getirilmek istendiği hale bak. Öksüz bırakıldı, kendi vatanında benim öz be öz vatandaşım. Vatandaşın halini soran yok. Varsa, yoksa Suriyeli, Afganlı...” dedi.

Özhaseki’nin örnek verdiği isimle ilgili şok iddia: Bunu ikinci kez yaşamak istemiyorum!

Özhaseki’nin “okumuşlar ve yazmışlar var” dediği ve örnek gösterdiği Suriyeli ve aynı zamanda iç savaş öncesi Halep’in Belediye Başkanı olan Maan Chibili ile ilgili olarak İstanbul Milletvekili ve aynı zamanda Ayyıldız Hareketi Lideri Prof. Dr. Ümit Özdağ ise dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Özhaseki: Suriyelileri kimse gönderemez, sanayiyi ayakta tutuyorlar

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'den Suriyelilerle ilgili dikkat çeken açıklama...

İYİ Parti İl Başkanı Ataman: Kıl payı atlattık, ölümden döndüm!

İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman’ın objektiflere takılan sarılı haldeki kolu dikkat çekti. Ataman’ın, arefe günü kaza yaptığı belirtildi.

Ataş'tan sert tepki: İYİ Parti'ye ilgi artıyor! Nifak sokamayacaksınız, başaramayacaksınız!

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş: Son günlerde bazı çevreler genelde ve yerelde partimize nifak sokmak, algı oluşturmak için büyük mücadele veriyor. Bunlar kimi zaman ‘siyasetçi’ kimi zamanda ‘gazeteci’ görünümlü hatta bazen de başka bir görünüme de bürünebiliyorlar. Zamana, mekana, döneme ve menfaat düzenine göre rahat şekil alabilen, her an kılık değiştirme özelliğine sahip olan bu kişilerin talimatlı girişimleri bilinmelidir ki, beyhude çabadır.

CHP İl Başkanı Özer: İttifakın kaybedeni bey, yapımcı da yıkımcı da sizsiniz!

CHP İl Başkanı Ümit Özer'den, Özhaseki'ye sert tepki...

İYİ Parti İl Başkanı Ataman, Özhaseki'ye

İYİ Parti İl Başkanı Sebati Ataman, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin kendilerine yönelik kullandığı bazı ifadeleri değerlendirdi.

İYİ Parti İl Başkanı Ataman: Kayseri suyu en pahalı kullanan iller arasında!

İYİ Parti İl Başkanı Sebati Ataman: KASKİ vatandaşları mağdur ediyor...

Arık: Bunlar şeytanla bile işbirliği yaparlar!

Cumhuriyet Halk Partililer mahallelerindeki kum ocağına tepki gösteren Burunören Mahallesi sakinlerine destek verdi. Etkinliğe CHP Genel Başkan Yardımcısı, Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç ile katılan CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, burada yaptığı konuşmada iktidara yüklenerek, “Bunlar iktidarda kalabilmek için şeytanla bile işbirliği yaparlar. Tıpkı FETÖ ile işbirliği yaptıkları gibi… Onlara ne istediyse verdiler ama çiftçiye emekliye hiçbir şey vermediler” diye konuştu.

Özhaseki: Tek yürek olmamız lazım

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek, Türkiye'nin milli menfaatleri söz konusu olduğunda muhalefet edilmez dedi.

Özer: AKP icraatleri gibi, adı var ama kendi yok!

CHP İl Başkanı Ümit Özer, Türkiye'nin Tanzanya'nın bile gerisinde kaldığını belirterek, AK Parti iktidarına tepki gösterdi.

AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu: Takdirle karşılamak gerekir!

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, basının demokrasinin vazgeçilmez unsuru olduğunu söyledi.

Ataş: Baskıcı düzen bitiyor!

Milletvekili Dursun Ataş, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle açıklama yaptı.

AK Parti'de bayramlaşma sürüyor...

AK Parti Kayseri İl Teşkilatı 16 ilçede saha çalışmalarına devam ediyor. Kurban Bayramı'nda da il ve ilçe teşkilatları, vatandaşlarla bayramlaşma ve esnaf ziyareti yaptı.

Büyükkılıç, AK Parti Teşkilatı ile bayramlaştı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile birlikte İl Başkanlığı'ndan katıldığı video konferans yöntemiyle parti teşkilatıyla bayramlaştı.

Akar: Kararlılıkla mücadelemizi sürdürüyoruz

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kayseri'de yaptığı ziyaretlerine AK Parti Kayseri İl Başkanlığında devam etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve 81 il teşkilatının online bayramlaşmasına katılan Bakan Akar, toplantı öncesi yaptığı açıklamasında 'Şehitlerimizin kanlarının yerde kalmaması için kararlılıkla mücadelemizi sürdürüyoruz' dedi.

Ataş: Hani yerli uçak, otomobil, tank, altın, petrol, doğalgaz nerede?

İYİ Parti Milletvekili Dursun Ataş: AKP çıkıyor uzaya, aya, vatandaş kaldı aç, susuz, yaya...

“Çetin kardeşim bilir” diyen Tamer: Kayseri’de sağlığı on adım daha ileriye götürdüm!

AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Meclis'te Kayseri'deki sağlık konusundan iddialı açıklamalar yaptı. Devlet Hastanesi Başhekimi olarak görev yaptığı yıllara atıfta bulunan Tamer, "O dönemde Kayseri’de sağlığı on adım daha ileriye götürdüm. Hiç kimsenin yapmadığı, hâlâ Türkiye’de örneği olmayan bir geriatri hastanesi açtım. Yine 100 yataklı psikiyatri hastanesi açtım” diye konuştu.

Toplam 4839 haber.