Yerel Yönetim

Talas Belediyesi o etkinliği iptal etti! Talas Belediyesi o etkinliği iptal etti!
İşte o alandan tepki çeken görüntüler... İşte o alandan tepki çeken görüntüler...
Melikgazi Belediyesi'ne kurban tepkisi: rezil, herşeyi içler acısı Melikgazi Belediyesi’ne kurban tepkisi: rezil, herşeyi içler acısı
Palancıoğlu, pazarlık yaptı! Palancıoğlu, pazarlık yaptı!
Avrasya anketinden Kayseri Büyükşehir Belediyesi ile ilgili çarpıcı sonuç! Avrasya anketinden Kayseri Büyükşehir Belediyesi ile ilgili çarpıcı sonuç!
Tunçbilek: Hani Temmuz'da ekonomimiz şahlanacaktı, Avrupa bizi kıskanacaktı? Tunçbilek: Hani Temmuz’da ekonomimiz şahlanacaktı, Avrupa bizi kıskanacaktı?
KASKİ'den tasarruf açıklaması! KASKİ'den tasarruf açıklaması!
Talas'ın gururu! 3 bin 38 metrekare ile dünya rekoru... Talas'ın gururu! 3 bin 38 metrekare ile dünya rekoru...
Büyükkılıç'tan o ilçelerle ilgili doğalgaz açıklaması: 2023'ü işaret etti! Büyükkılıç'tan o ilçelerle ilgili doğalgaz açıklaması: 2023'ü işaret etti!
Talas'tan Yenidoğan ve Mevlana'ya  16 milyonluk yatırım Talas’tan Yenidoğan ve Mevlana’ya 16 milyonluk yatırım
'Söz verdiler, ama bir daha gelmediler' diyen mahalleli: Her gün korku ile yaşıyoruz “Söz verdiler, ama bir daha gelmediler” diyen mahalleli: Her gün korku ile yaşıyoruz
O yol ulaşıma açıldı! O yol ulaşıma açıldı!
'Kocasinan'dan Bayram Öncesi Hizmet Seferberliği' "Kocasinan’dan Bayram Öncesi Hizmet Seferberliği"
Talas'ta gökyüzünde şenlik var! Talas'ta gökyüzünde şenlik var!
Belediye 154 taşınmazı satışa çıkarıyor! Özer: Bu acelecilik niye? Belediye 154 taşınmazı satışa çıkarıyor! Özer: Bu acelecilik niye?
Ankara'da Kayseri için imzaları atıldı! Suriyeliler'e yeni destek de çıktı… Ankara’da Kayseri için imzaları atıldı! Suriyeliler’e yeni destek de çıktı…
KASKİ robot aldı! Peki ne işe yarıyor? KASKİ robot aldı! Peki ne işe yarıyor?
Bünyan'da ne oluyor? Bünyan'da ne oluyor?
Başkan sağlığına kavuştu, mesaiye başladı Başkan sağlığına kavuştu, mesaiye başladı
CHP'li Özer, 'Sık sık kaza oluyor' dedi ve o yolda önlem alınmasını istedi CHP’li Özer, “Sık sık kaza oluyor” dedi ve o yolda önlem alınmasını istedi
Yerel Yönetim Haberleri

Talas Belediyesi o etkinliği iptal etti!

Talas Belediyesince daha önce yapılacağı duyurulan etkinlik iptal oldu.

İşte o alandan tepki çeken görüntüler...

Melikgazi Belediyesi tarafından yapılan kurbanlık satış ve kesim yerinden skandal görüntüler ortaya çıktı.

Melikgazi Belediyesi’ne kurban tepkisi: rezil, herşeyi içler acısı

Kurban kesin yerinde yapılan hazırlıkları yeterli bulmayan vatandaşlar Melikgazi Belediyesi’ne tepki gösterdi.

Palancıoğlu, pazarlık yaptı!

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Mimarsinan Mahallesinde kurulan yeni kurban satış yerini gezerek, esnaf ile sohbet etti, vatandaşların alışverişine ortak olarak pazarlık yaptı.

Avrasya anketinden Kayseri Büyükşehir Belediyesi ile ilgili çarpıcı sonuç!

Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, son yapılan anketi sosyal medya hesabından paylaştı. Ankette katılımcılara, "Büyükşehir belediye başkanı yeniden aday olursa oy tercihiniz nasıl olur?" sorusu soruldu. İşte yüzde 63,39 ile seçilen Büyükkılıç'ın Başkanlığındaki Kayseri Büyükşehir Belediyesi ile ilgili ankette çıkan çarpıcı sonuç.

Tunçbilek: Hani Temmuz’da ekonomimiz şahlanacaktı, Avrupa bizi kıskanacaktı?

İYİ Parti Melikgazi Belediye Meclis Üyesi Ümit Yasin Tunçbilek, yaşanan ekonomik sıkıntılara dikkat çekti.

KASKİ'den tasarruf açıklaması!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü, Kurban Bayramı tatili süresince kaliteli ve sağlıklı içme suyu iletiminde sıkıntı yaşanmaması için servis edilen suların, amacı çerçevesinde kullanılması gerektiği hususunda vatandaşları hassas olmaları konusunda uyardı.

Talas'ın gururu! 3 bin 38 metrekare ile dünya rekoru...

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü tüm yurtta olduğu gibi Talas’ta da coşkuyla kutlandı. Talas’taki etkinliklerde 3 bin 38 metrekarelik dünyanın en büyük Türk Bayrağı açıldı.

Büyükkılıç'tan o ilçelerle ilgili doğalgaz açıklaması: 2023'ü işaret etti!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, katıldığı Özvatanlılar Buluşması’nda Özvatan ilçesi dâhil Felahiye, Sarıoğlan ve Akkışla ilçelerini 2022-2023 yılına kadar doğalgaz ile buluşturacakları söyledi.

Talas’tan Yenidoğan ve Mevlana’ya 16 milyonluk yatırım

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Yenidoğan ve Mevlana Mahallelerine son 2 ay içerisinde toplam 16 milyon liralık yatırım gerçekleştirdiklerini söyledi.

“Söz verdiler, ama bir daha gelmediler” diyen mahalleli: Her gün korku ile yaşıyoruz

Kızılırmak Nehri üzerinde Kayseri Şehir Merkezinin 30 km kuzeybatısında yer alan Yamula Barajı Hidroelektrik Santrali, Yemliha Mahalle sakinlerinin korkulu rüyası haline geldi. Barajdan bırakılan sular nedeniyle ırmağın debisinin yükseliyor ve Yemihalılar’ın evleri ile tarım arazileri sular altında kalıyor. Yemliha Mahallesi sakinleri İYİ Partili Kazım Yücel’e ulaşarak, destek istedi. Yücel de mahalleye giderek, vatandaşın derdini dinledi ve “Konunun takipçisiyiz” dedi.

O yol ulaşıma açıldı!

Heyelan tehlikesi nedeniyle bir süredir ulaşıma kapatılan Hıdırellez yolu ile ilgili yeni gelişme...

"Kocasinan’dan Bayram Öncesi Hizmet Seferberliği"

Kocasinan Belediyesi tarafından Kurban Bayramı öncesi ilçe genelinde mezarlıklar temizlenerek, daha güzel bir görünüme kavuşturuluyor.

Talas'ta gökyüzünde şenlik var!

Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından başlatılan “Telafide ben de varım” projesine Talas Belediyesi tam destek verdi. Bu kapsamda gerçekleştirilen programla Kuruköprü Mahallesinde uçurtma şenliği düzenlendi.

Belediye 154 taşınmazı satışa çıkarıyor! Özer: Bu acelecilik niye?

Mülkiyeti Melikgazi Belediyesine ait farklı yerlerde olan 154 taşınmaz ihaleyle satışa çıkıyor. Satışa çıkarılacak taşınmazlar arasında Belediyeye ait Ankara'da bulunan bir dükkanın da olduğu belirtiliyor.

Ankara’da Kayseri için imzaları atıldı! Suriyeliler’e yeni destek de çıktı…

Bakan Kurum, "15 belediyemiz için 5 milyar 800 milyon TL yatırım ile 40 projemizi başlatmış bulunuyoruz. 2.5 milyon Suriyeli misafirimizin de yer aldığı 20 milyon kardeşimize, vatandaşımıza hizmet sunacak projelerimizi başlatıyoruz” dedi.

KASKİ robot aldı! Peki ne işe yarıyor?

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü, teknolojinin sağladığı imkânları sonuna kadar kullanarak, yağmur suyu ve kanalizasyon hatlarında oluşabilecek problemler için altyapı hatlarında uzaktan kumanda ile kontrol edilen kameralı görüntüleme robotu kullanıyor.

Bünyan'da ne oluyor?

Bünyan’da Belediye ekipleri o ağaçlar için harekete geçti. İlçe genelinde yapılan çalışmalar kapsamında çınar ağaçları toprakla buluşturuluyor.

Başkan sağlığına kavuştu, mesaiye başladı

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın Covid-19'u yendi...Yalçın, 9 Haziran'da Koronavirüse yakalandığını duyurmuştu.

Toplam 4929 haber.