Özdoğan'ın, Özhaseki'ye dosyalı ziyaretleri sürüyor! Bu kez dosyada ne vardı?

Daha önce Özhaseki ziyaretlerinde yanı başındaki dosyalarla görünen Özdoğan, bu kez de iki eliyle tuttuğu ve elinden bırakmadığı dosya ile görüldü. Peki, o dosyanın içeriğinde bu kez ne var?

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
Kayseri Olay Haber - Cafer ZENGİN

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’ye yönelik dosyalı ziyaretlerini sürdürüyor. Daha önce yanı başındaki dosyalarla görünen Özdoğan, bu kez de iki eliyle tuttuğu, yani ellerinden bırakmadığı dosya ile görüldü. Peki, o dosyanın içeriğinde ne vardı?
ÖZDOĞAN: BİLGİLENDİRDİK
Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Özhaseki ziyaretine ilişkin olarak “Yürüttüğümüz projelerle ilgili bilgilendirme yaptık” dedi. Özdoğan, “AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn Mehmet Özhaseki’nin makamındayız. Her konuda desteğini esirgemeyen sayın bakanımızla güzel ilçemiz Hacılarımızda yürüttüğümüz projelerle ilgili bilgilendirmelerde bulunduk. Bizleri içtenlikle ağırladığı için kendisine teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Özdoğan'ın, Özhaseki'ye dosyalı ziyaretleri sürüyor! Bu kez dosyada ne vardı?
ÖZHASEKİ: BİLAL ÖZDOĞAN KARDEŞİM İLE…
Özhaseki de, ziyaretinden dolayı Özdoğan’a teşekkür etti ve ziyaretin içeriği ile ilgili bilgi verdi. Özhaseki, şu ifadeleri kullandı: Hacılar Belediye Başkanımız Bilal Özdoğan kardeşim ile güzel ilçemizde yapımı devam eden ve yeni planlanan kentsel dönüşüm projelerini görüştük. Şehrin çehresini değiştirecek güzel projeleri destekliyor ve yakından takip ediyoruz. Rabbim, çalışma arkadaşlarımıza kolaylıklar versin.

O dosyalarda ne var?

Haberin detayları için TIKLAYIN

Bu kez yanından ayırmadığı dosyada ne var?

Haberin detayları için TIKLAYIN

Özdoğan'ın, Özhaseki'ye dosyalı ziyaretleri sürüyor! Bu kez dosyada ne vardı?

.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN