Ataman: Bugüne kadar hızlı trenle ilgili 16 müjde verdiler!

İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman, AK Parti Genel Başkanı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki'nin, yılan hikayesine dönen hızlı tren ile ilgili açıklamalarına tepki gösterdi. Özhaseki'nin 'Ölmeden göreceğiz' açıklamasını hatırlatan Ataman, bugüne kadar hızlı trenle ilgili 16 müjde verildiğini, ancak hiçbirinin gerçeğe dönüşmediğini dile getirdi. Ataman, 'Artık Kayserili hemşerilerimiz sizin verdiğiniz bu sahte müjdelere inanmıyor' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
Ataman: Bugüne kadar hızlı trenle ilgili 16 müjde verdiler!
İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman, AK Parti Genel Başkanı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’nin, yılan hikayesine dönen hızlı tren ile ilgili açıklamalarına tepki gösterdi. Özhaseki’nin “Ölmeden göreceğiz” açıklamasını hatırlatan Ataman, bugüne kadar hızlı trenle ilgili 16 müjde verildiğini, ancak hiçbirinin gerçeğe dönüşmediğini dile getirdi. Ataman, “Artık Kayserili hemşerilerimiz sizin verdiğiniz bu sahte müjdelere inanmıyor” dedi.
Kayseri Olay Haber - Cafer ZENGİN

Açıklamasında, “Sayın Haseki Lokman Hekimin ölümsüzlük iksirini buldu sanırım” diyen İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman, şunları söyledi: Sayın Özhaseki,  Kayseri -Ankara arasında yapılacak hızlı tren hattı projesine ilişkin; kredi görüşmelerinin son aşamasına gelindiğini söylemiş ve ‘Allah’ın izniyle hiç kimse endişe etmesin, bizim kendi iktidarımız döneminde Ankara’ya hızlı tren işi başlayacak ve bunu da ölmeden göreceğiz’ demiş. Sayın Haseki, daha önce de defalarca söz verdiğinizi bir defa daha hatırlatırım, bu 2014 yılından bugüne kadar 16’ncı müjdeniz! Yine açıklamanızda, kendi iktidarınız zamanında hızlı tren işi başlayacak diyorsunuz, bitecek demiyorsunuz, diyemiyorsunuz, siz de çok iyi biliyorsunuz ki, iktidarda kalacağınız sürenin sonuna geldiniz, göstermelik bir temel atarak milleti kandıracağınızı zannediyorsanız inanın ki çok yanılıyorsunuz, artık Kayserili hemşerilerimiz sizin verdiğiniz bu sahte müjdelere inanmıyor. Yine açıklamanızda ‘ölmeden göreceğiz’ diyorsunuz,  ya Lokman hekimin ölümsüzlük iksirini buldunuz ya da İYİ Parti iktidarının yakın olduğunu görüyorsunuz,  Allah size uzun ömür versin ki, İYİ Parti iktidarında bitirilecek olan hızlı trene binerek Ankara’ya gitmeyi görmeyi nasip etsin…

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN