Yeniden Refah Partisi'nden, AK Parti ve MHP'ye sert tepki!

Cumhur İttifakını kızdıracak açıklamalar... AK Parti'ye, 'Korktuğunuz son kaçınılmaz' MHP'ye de, 'Kurdum diye caka satanların kedi gibi pustuğunu bu millet görüyor'

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin, pandemi yasaklarının ve kısıtlamalarının  içinden çıkılmaz bir hal aldığını söyledi. Narin, “Vatandaş artık yeter diyor ve isyan edecek boyuta geldi. İktidar ise hâlâ helallik peşinde” dedi. MHP’ye de tepki gösteren Narin, “İktidara kızıp oy vermeyecek olanlar makam ve rant peşinde koşan iktidar ortağına da oy vermeyecektir. Kurdum diye caka satanların kedi gibi pustuğunu bu millet görmektedir. İktidar yandaşı olmak sizi de kurtaramayacaktır” ifadeleri ile de dikkat çekti.

"KORKTUĞUNUZ SON KAÇINILMAZ"
“Adına adalet ekleyen iktidar partisi adaletin gereğini yapamadığı gibi kalkınmada da başarısız olmuş, devletten ekstra hiçbir şey beklemeyen esnaf , işçi kesimini yok etmiştir”  diyen Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin, “Zenginin daha zengin fakirin daha fakir olduğu bu iktidar döneminde orta direk yok olmuştur. Çalışarak kazanmaktan başka hiçbir isteği olmayan kesim görmezden gelinmiş, çalışma hakkı elinden alındığında da iktidar kör sağır dilsiz kesilmiştir. Kamusal alanda çalışan insanlar maaşlarını eksiksiz alırken çalışmadığı zaman geliri olmayan insanlar yokluğa mahkum edilmiştir. Ey iktidar bu ülke de sadece memur , sadece yandaş iş adamlarınız yok. Bu ülkede günlükçü, yevmiyeci , esnaf ve işçide var. İktidara gelirken yaptığınız simit çay hesabını yapan hala birçok insan var. Sizlere yıllarca destek veren, ‘ne istediniz de vermedik’ diyen milyonlarca kitle var. Şimdi bu insanlar yumruğunu masaya vura vura yeter artık diyor. Şimdi masaya vurdukları yumrukları seçim zamanı geldiğinde oy pusulasına vurulan mühürler olarak karşınıza gelecektir. Korktuğunuz son kaçınılmazdır” şeklinde konuştu.


“MAKAM, RANT PEŞİNDE...KURDUM DİYE CAKA SATANLARIN KEDİ GİBİ PUSTUĞUNU BU MİLLET GÖRMEKTEDİR”
Açıklamasında, “İktidara kızıp oy vermeyecek olanlar makam ve rant peşinde koşan iktidar ortağına da oy vermeyecektir” diyen Narin, şu ifadeleri kullandı: İktidardan beslenen yandaş ve makam mevki sahibi siz siyasetçiler ve ayrıcalıklı zümre haksızlığı ve adaletsizliğe seç çıkarmadığınız için bunun bedelini ağır ödeyeceksiniz. Sizler sesinizi çıkarmayan korkak insanlarsınız. Kapalı kapılar arkasında eleştirdiğiniz partinizin sabun köpüğü gibi yok olup gittiğini görüyorsunuz. Şimdi mevcut pozisyonunuzu korumak için çırpınsanızda bu beyhudedir. İktidara kızıp oy vermeyecek olanlar makam ve rant peşinde koşan iktidar ortağına da oy vermeyecektir. Kurdum diye caka satanların kedi gibi pustuğunu bu millet görmektedir. İktidar yandaşı olmak sizi de kurtaramayacaktır. Sorumlu muhalefetten yoksun, ele başlarları ile iş tutan memlekette çakılı çivisi dahi bulunmayan ana muhalefette hüsrana uğrayacak ülke batıyor olsa da iktidar nasip olmayacaktır. Halkın gönlünde yeri olmayanın devlet yönetiminde de yeri olmayacaktır. İş bitirme belgesi cebinde olan , milli görüşün tek temsilcisi nezaket ve milli manevi duruşun simgesi bir Erbakan yola çıkmış ve gelmektedir. Ülkenin ve ümmetin refahı için kafa yoran iktidara geldiğinde yapacaklarına dair proje yürüten şehir şehir köy köy gezip halkı dinleyen halkın içinden olan 94 ruhunu yüreğinde taşıyan Erbakan’ı bu millet bağrına basacaktır. Bizler Yeniden Refah Partisi teşkilatları olarak bu içinden çıkılmaz ve yönetilemez hale gelen devlet yönetimine talibiz ve hazırız. Ülkenin sorunlarını biliyor ve şimdiden çözümler üretiyoruz. Bu millet yine ve Yeniden Refah diyecektir.

Cafer ZENGİN

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN