Vatandaş geçim derdinden muzdarip! 'İktidarın gündem değiştirmesine izin vermeyin'

İYİ Parti Milletvekili Dursun Ataş, İl Başkanı Sebati Ataman, Talas İlçe Başkanı Faik Demir ve beraberindeki partililer, Talas'ta esnafları ve vatandaşları ziyaret etti. İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, İYİ Parti Kayseri Talas İlçe Başkanlığımızın düzenlediği proğramda vatandaşlarımıza 'Rüzgar Gülü' projemizi anlattık, vatandaşlarımızla sohbet edip, esnafımızı dinledik.Vatandaş 'İktidarın gündem değiştirmesine izin vermeyin. Bizim derdimiz çok ama çözecek iktidar yok' diyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
Vatandaş geçim derdinden muzdarip! 'İktidarın gündem değiştirmesine izin vermeyin'
İYİ Parti Milletvekili Dursun Ataş, İl Başkanı Sebati Ataman, Talas İlçe Başkanı Faik Demir ve beraberindeki partililer, Talas’ta esnafları ve vatandaşları ziyaret etti. İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, İYİ Parti Kayseri Talas İlçe Başkanlığımızın düzenlediği proğramda vatandaşlarımıza ‘Rüzgar Gülü’ projemizi anlattık, vatandaşlarımızla sohbet edip, esnafımızı dinledik.Vatandaş ‘İktidarın gündem değiştirmesine izin vermeyin. Bizim derdimiz çok ama çözecek iktidar yok’ diyor.
Kayseri Olay Haber - Cafer ZENGİN

Ziyarete ilişkin açıklama yapan İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman, ise şu ifadeleri kullandı: “Kayseri Milletvekilimiz Sn.Dursun Ataş, Talas İlçe Başkanımız Sn.Faik Demir ile İl ve İlçe Yöneticilerimizin katılımlarıyla Talas Bahçelievler mahallesi esnaflarımızı gezerek esnafımız ile sohbet ettik. Talas esnafımız da gittiğimiz her yerde olduğu gibi geçim derdinden muzdarip. Bölge esnafımız kışın gelmesiyle işlerinin azaldığını, son zamanlarda döviz artışıyla birlikte maliyetlerinin artmasına karşın bunu fiyatlara yansıtamadıklarını söylediler. Market ve gıda sektöründe işyeri sahibi olan esnafımız zincir marketlerin işlerini bıçak gibi kestiğini, böyle giderse bu kışı atlatabileceklerini düşünmediklerini; cafe işletmelerimiz ise geçim derdine düşen öğrencilerin eskisi gibi cafelere gelemediğini, bu sebeple işlerinin yarı yarıya azaldığını belirtti.  Pahalılıktan dert yanan esnafımız iktidarın bu ekonomiyi düzeltemeyeceğini düşünüyor. ‘Umudumuz sizlerde, sandığı bekliyoruz’ diyor.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN