Tok: MHP Cumhur İttifakına bağlılığıyla bir kez daha güç tazeleyecek

MHP İl Başkanı Serkan Tok, parti binasında düzenlediği basın toplantısında 18 Mart perşembe günü Ankara Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek olan partisinin 13. Olağan Büyük Kurultayı ile ilgili açıklama yaptı.

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
Youtube Kanalı VİDEO
Kayseri Olay Haber - Cafer ZENGİN

“Liderimizin izinde ve emrindeyiz” mesajı veren Milliyetçi hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Serkan Tok, “Cennet vatanın sigortası, bölücü odakların daimi can düşmanı olan partimiz yarım asırlık geçmişi ile 18 Mart’ta yeniden şahlanacak ve 2023‘ün lider ülke Türkiyesi’ne damgasını vuracaktır” dedi.

Tok, şu ifadeleri kullandı: Malumlarınız olduğu üzere Milliyetçi Hareket Partimizin 13. Olağan Kurultayı 18 Mart Perşembe günü gerçekleştirilecektir. Ülkemizi ve partimizi, cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılındaki seçimlere taşıyacak ve hazırlayacak kadroların belirleneceği kurultayımızda kıymetli büyüğümüz, liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi tek aday olarak yer alacaktır. "İstiklal için birlik, istikbal için dirlik" sloganıyla gerçekleştireceğimiz toyumuzda Kayseri teşkilatları 40 delegesiyle Liderinin izinde ve emrinde olacaktır. 
Cennet vatanımızın sigortası, bölücü odakların daimi can düşmanı olan partimiz, yarım asırlık geçmişi ile 18 Mart'ta yeniden şahlanacak ve 2023'ün 'Lider ülke Türkiye'sine damgasını vuracaktır. Türk Milleti'nin şerefli mensupları, 18 Mart'ta bir kez daha MHP kadrolarının bölünmez bütünlüğümüzün sigortası olduğuna şahit olacaktır. Ve ne kadar hain varsa, MHP'nin birlik ve beraberlik misakına şahit olarak 18 Mart'ta bir kez daha zelil olacaktır.  “Fert yoktur, cemiyet vardır; hak yoktur vazife vardır” düsturuyla Türk Milleti'nin beka mücadelesinde yol başçı olan Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhur İttifakı'na olan bağlılığı ile bir kez daha güç tazeleyecek "Kazanan Türkiye olacaktır." Kayseri teşkilatları olarak "Birlik varsa düzen vardır, dirlik varsa istikrar vardır." şiarıyla, beka söz konusu olduğunda "Canımızın ne ederi, cananımızın ne değeri vardır" diyen Liderimiz Devlet Bahçeli'nin daima bir adım gerisinde olduğumuzu tekrar ediyor, Perşembe günü gerçekleşecek kurultayımızın hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum.
"KAYSERİ DAHA FAZLA KIZARMASIN"
Tok, ayrıca Koronavirüs tedavisi gören Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya’ya da geçmiş olsun dileklerini iletirken, vatandaşları da Koronavirüsle mücadele konusunda uyardı. Tok, “Şehrimi kırmızıya dönmesini engelleyemedik, ama en azında daha fazla kızarmasını engelleyelim. Maske, mesafeye temizliğe dikkat edelim” ifadelerini kullandı. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN