'Silkelenmemiz lazım! Gençlerin erken evlenmesi, daha çok çocuğa sahip olması lazım'

AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis: Bu emperyalistlerin bir projesi. Tuttuğunu görüyoruz. Bizlerin silkelenmemiz lazım. Gençlerin erken evlenmesi, daha çok çocuğa sahip olması lazım.

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
Youtube Kanalı VİDEO
Kayseri Olay Haber - Cafer ZENGİN

AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, “Biz geç evlenen, bekar yaşayan, nitekim çok fazla çocuk yapmayan bir topluluğuz. Hızla azalıp, küçülüyoruz. Bu emperyalist bir proje ve tuttuğunu görüyoruz. Silkelenmemiz lazım. Gençlerin erken evlenmesi ve çok çocuğa sahip olması lazım” dedi.
“Türkiye’de nüfus artış hızı en düşük olan Çerkesler öyle zannediyorum”
AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, Kafkas Dernekleri Federasyonu’nun (KAFFED) İstanbul’da gerçekleştirdiği 21 Mayıs 1864 Çerkes Soykırımı ve Sürgünü 158. Yıl Anma Programında konuşan AK Parti Milletvekili Hülya Nergis, şu ifadeleri kullandı:  Bizler, çok geç evlenen, bekar yaşayan nitekim çok fazla çocuk yapmayan bir topluluğuz ve Türkiye içerisinde hızla yaşlanan bir topluluğuz. Herhalde Türkiye’de nüfus artış hızı en düşük olan çerkesler  öyle zannediyorum. Türkiye’de yapılan istatistiklere baktığımız zaman Türkiye hızla yaşanıyor, Avrupa’dan 1,5 kat daha fazla yaşlanan bir nüfusa sahibiz. Aynı hastalık biz de geldi. Şehre geldik, çekirdek aile olduk. Bireysel yaşamaya başladık. Geç evleniyor ve fazla çocuk yapmıyoruz, hızla azalıp küçülüyoruz. Bu emperyalistlerin bir projesi, dünyayı yönetmek için dünyayı küçültmek, nüfusu azaltmak için yaptıkları bir proje. Tuttuğunu görüyoruz. Bizlerin silkelenmemiz lazım. Gençlerin erken evlenmesi, daha çok çocuğa sahip olması lazım.

'Sirkelenmemiz lazım! Gençlerin erken evlenmesi, daha çok çocuğa sahip olması lazım'

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN