Saadet Partisi: Halk bezmiş durumda!

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun ve Kocasinan ilçe teşkilatı mahalle ve pazarları gezerek halkla bir araya geldi.

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Saadet Partisi geçim ittifakı sloganı ile vatandaşları dinliyor.  Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Coşkun ve Kocasinan ilçe teşkilatı mahalle ve pazarları gezerek halkla bir araya geldi. 
“ARTIK SAKLANAMAYACAK BOYUTLARA GELDİ”
İl Başkanı Baki Coşkun yaptığı açıklamada halkın ilgisinden memnun olduklarını belirterek “Çok güzel bir teveccüh var. Bünyan, Tomarza, İncesu, Develi, Melikgazi, Talas’ta ziyaretler düzenlemiştik. Kocasinan’da da güzel bir çalışma ortaya koyulurken bir ziyarette bulunmak istedik. Halkın sıkıntılarını dinlemeye gayret ediyoruz. Geçim insanların en ciddi sorunu konumunda. Son yapılan zamlardan sonra halk iyice bezmiş durumda. Elektrik fiyatları başını almış gitmiş. Herkes elinden gelen tasarrufu yapıyor ancak daha da sıkın diye kendilerine söyleniyor. Maaşa zam deseniz herkes suspus olurken faturaya zam denince geceden itibaren geçerli denilerek başlanıyor. Enflasyon rakamlarını hep düşük gösterirlerken artık saklanamayacak boyutlara geldi. İnsanların gündemi enflasyon oldu. Bu gündem içerisinde insanların yatağa kafalarını rahat koyma şansları yok” dedi.
“GEÇİM İTTİFAKI ÖNEMLİ! KİME DOKUNSAK BİN ÂH İŞİTİYORUZ”
Kocasinan İlçe Başkanı Mükremin Çuhadar ise geçim ittifakının önemli olduğunu belirterek, şunları söyledi: Emeği ile geçinen herkesin ortak bir derdi var. Bu dert, evlerde biten huzurun, kaynamayan tencerenin, ay sonu ödenemeyen faturaların, ağır vergilerin, hayat pahalılığının ve ekonomik talanın getirdiği geçim derdidir. Milletimizin her bir ferdi bu ortamda, günü kurtarmaya çalışırken, mevcut iktidarın yürüttüğü yandaşa var, millete yok ekonomisi, ülkemizi yaşanılamaz ve geçinilemez hale getirmiştir. Ziyaretlerimiz esnasında kime dokunsak bin âh işitiyoruz. Geçim İttifakı çerçevesinde tüm kesimlerin derdini dinliyor, çözüm önerilerimizi anlatıyoruz. Esnafımızı, çiftçimizi, işçilerimizi, öğrencilerimizi, kadınlarımızı, emeklilerimizi, engellilerimizi ve mağdur bütün kesimleri de dinliyoruz. Yaşanan haksızlıklara, hukuksuzluklara, yolsuzluklara ve yanlış yönetim anlayışına itirazlarımızı dile getirmek ve insanımızın her birinin sesine ses olmakta kararlıyız.”

Cafer ZENGİN

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN