Müdür 'Sayı az' deyince, MHP İl Başkanı 'Beni de yazın' dedi!

MHP il yönetiminden sağlık kuruluşlarına ziyaret...

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
Kayseri Olay Haber - Cafer ZENGİN

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Adnan İncetoprak ve İl Yöneticileri, Sağlık Müdürlüğü, Kayseri Devlet Hastanesi ve Şehir Hastanesi’ni ziyaret etti. MHP İl Başkanı İncetoprak, “Türkovac’a bende gönüllüyüm” diyerek vatandaşlara yerli ve milli aşıda gönüllü olmaları çağrısında bulundu.

MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak, İl Yöneticileri ve Türk Sağlık-Sen 1 Nolu Şube Başkanı Kamil Ünal, ilk olarak Kayseri Devlet Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İsmail Altıntop’u ziyaret etti.  Altıntop, hastanede yıllık 2 milyon hastaya hizmet verdiklerini ifade etti. MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak, “Bizler de zaman zaman sizlere destek olduk. Yaptığımız ziyaretlerle arkadaşlarımıza moral vermeye çalıştık” dedi. İncetoprak başkanlığındaki heyet ikinci ziyaretini İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli’ye gerçekleştirdi.

SAĞLIK MÜDÜRÜ DESTEK İSTEDİ

Benli, ziyarette Kayseri’deki pandemi ile mücadele çalışmaları ile ilgili olarak bilgiler verdi. Türkovac aşısında gönüllü sayısının az olduğuna dikkat çeken Doç. Dr. Benli, MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak’tan destek beklediklerini ifade etti. MHP İl Başkanı İncetoprak, Kayseri’de pandemi konusunda büyük bir mücadele verildiğini belirterek, başarılı çalışmalarından dolayı İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli’yi tebrik etti. İncetoprak, Türkovac aşısı ile ilgili olarak ise, “Beni de gönüllü olarak yazın ve aşımızı yaptıralım. Teşkilatlarımızı da Türkovac aşısı için gönüllü olmaları konusunda bilgilendireceğiz. Yerli ve milli aşımızın bir an önce kullanıma geçmesi bizim de en büyük dileğimiz” diye konuştu. MHP’li heyet son ziyaretini Kayseri Şehir Hastanesi’ne gerçekleştirdi. MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak ve İl Yöneticileri, Kayseri Şehir Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Emin Silay ile görüştü. Prof. Dr. Silay, hastanenin kapasitesi, pandemi durumu ve personel sayıları ile ilgili olarak MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak’a bilgi verdi.

 İncetoprak ve MHP’li heyet, hastanelerdeki sağlık personellerini ziyaret ederek, pandemi döneminde gösterdikleri üstün fedakarlık nedeniyle teşekkür etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN