KAYMESKOM yönetimi Başkan Büyükkılıç'ı ziyaret etti

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
KAYMESKOM yönetimi Başkan Büyükkılıç'ı ziyaret etti
Kayseri Olay Haber -

Kayseri Meyve ve Sebzeciler Komisyoncular (KAYMESKOM) Dernek Başkanı Yüksel Galip ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret etti. .
Genel kurul ile yeni oluşan Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte kent yöneticilerine tanışma ziyaretinde bulunduklarını belirten Başkan Yüksel Galip, Melikgazili olmanın farkını esnaflar olarak bizler de yaşıyoruz. Belediyemizin esnaf siteleri, sosyal tesisleri ve çarşı içerisinde yapılan düzenlemelerini hep örnek gösteriyor ve ülkemizdeki birçok esnaf odasına projelerini gönderiyoruz. Kayseri bir ticaret ve esnaf şehri ise bunda yerel yönetimlerin büyük katkısı vardır” dedi.
Bölge şehir Kayseri’nin Yeni Hal Sitesi ile örnek alındığını ifade eden Başkan Büyükkılıç ise, “Mesleki Oda ve Dernekler ile her zaman dayanışma içerisindeyiz. Cadde ve sokaklarda, at arabası ve el arabalarının olmadığı bir ilde yaşıyoruz. Bununla yetinmedik yaya kaldırımlarının işgal edilmediği ve yaya yollarında ürün sergisinin açılmadığı bir çevre oluşturduk. Burada hem esnafımız kazandı, hem de Kayserimiz kazandı. Esnaf siteleri ile düzenli ve planlı alanlar oluşturuldu” ifadelerini kullandı.
Başkan Büyükkılıç, KAYMESKOM esnafının ziyaretlerinden memnun olduklarını belirtti ve yeni yönetim kuruluna başarılar diledi.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN