'Kamuda, Belediyelerde hala FETÖ artıklarından kalmalar var'

MHP'li Hacı Çevikel'i kim ya da kimler kızdırdı. Bu sert paylaşımların perde arkasında ne var?

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Haber: Cafer ZENGİN-  MHP Kocasinan Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Hacı Çevikel, son günlerde yaptığı sert eleştirilerle dikkat çekiyor. 
“Lider varken, bir lider planlaması yapmak kahpe bir Çin oyunudur!” paylaşımı ile dikkat çeken Çevikel, aynı zamanda “Kamuda, Belediyelerde inanıyorum ki hala FETÖ pç... artıklarından kalmalar var. Vatandaşı Devleti ile küstürmek için bilinçli bir şekilde zorluk çıkarıp zulmediyorlar” ifadeleri ile de dikkat çekti. MHP’li Çevikel’in bu sözlerle kimi ya da kimleri hedef aldığı merak konusu oldu. 
TALAS BELEDİYE MECLİSİ’Nİ NEDEN TEBRİK ETTİ?
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocasinan Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Hacı Çevikel, görev yaptığı Kocasinan Belediye Meclisi’ne de gönderme yaparak, “Talas  Belediye Başkanı yeni yılın ilk meclis toplantısında meclis kararlarının tamamını oybirliğiyle alacak şekilde uyumlu çalışmasından dolayı Takdir etmeden geçmemek lazım” dedi.
ERSOY’DAN, ÇEVİKEL’E ZİYARET
Diğer yandan son günlerde  sert eleştirileri ile gündeme gelen Çevikel’i, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy da ziyaret etti. Ersoy’un ziyaretini de sosyal medya hesabından paylaşan Çevikel, “Kayserimizde Milletin Vekili Baki Ersoy ziyaretimize gelmiş Allah razı olsun” ifadelerini kullandı. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN