Jandarma öğrencilere hayvan sevgisini anlattı

Kayseri İl Jandarma Komutanlığı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Tim Komutanlığınca 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü etkinliği kapsamında ilkokul öğrencilerine 'Hayvanların korunması, hayvan sevgisi ve hayvan hakları' konulu seminer düzenlendi.

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
Jandarma öğrencilere hayvan sevgisini anlattı
Kayseri İl Jandarma Komutanlığı; Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Tim Komutanlığınca 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü etkinliği kapsamında; ilkokul öğrencilerine 'Hayvanların korunması, hayvan sevgisi ve hayvan hakları' konulu seminer düzenlendi.
Kayseri Olay Haber - HABER MERKEZİ

Hacılar ilçesi Mustafa Tatar İlkokulu öğrencilerine, ’Hayvanların korunması, hayvan sevgisi ve hayvan hakları’ konularında jandarma ekipleri tarafından seminer verildi. Öğrencilere hayvan sevgisini öğretmek maksadıyla Arama Kurtarma Köpek Unsuru ve Uyuşturucu Madde Tespit Köpek Unsuru tarafından köpekleri olan ’Girgin’ ve ’Kaşkır’ ile gösteri düzenlendi.

Kayseri İl Jandarma Komutanlığınca, bölgenin huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik olarak yürütülen faaliyetlerin, yine halkın desteği ile daha da güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam ettirileceği bildirildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN