İYİ Parti Milletvekili Ataş: Size rekor oy verdiler, bir kez olsun yanlarında olun!

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, elma ve patates üreticilerinin yaşadığı sıkıntıları Meclis gündemine taşıdı. Ataş, 'Kayseri üreticisi zor durumda' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
Youtube Kanalı VİDEO

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) üreticilerin sıkıntılarını gündeme taşımaya devam eden İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, elma ve patates yetiştiriciliğinde ülkenin lokomotifi olan Kayseri’de üreticilerin zor durumda olduğuna dikkat çekti.
"İKTİDAR ÜRETİCİLERİ DESTEKLEMELİDİR"
“Ekonomik krizde vatandaşın alım gücünün düşmesinden ve Pandemi sürecinin uzamasından dolayı, Kayseri’ deki elma ve patates üreticilerimizin tonlarca ürünü ellerinde kalmıştır.” Diyen Ataş, “Yahyalı’daki Elma üreticileri ve diğer ilçelerimizdeki Patates üreticileri, ellerinde kalan ürünlerini soğuk hava depolarında muhafaza etmektedir. Zaten zarar eden üreticilerimizin giderlerine bir de depolama maliyeti eklenmiştir. Şehir ve ülke ekonomisine katkı sunmak için ekonomik krizde bile zarar etme pahasına üretim yapmaya çalışan üreticilerimizin mağduriyetleri giderilmelidir. Her seçimde rekor oy verdiği İktidarı, hiçbir zaman yanında görmeyen çiftçimiz,  bir kez olsun yanında görmek istemektedir” şeklinde konuştu.
    


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN