İlçe ziyaretlerini sürdüren CHP İl Başkanı Özer, neden sabır istedi?

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, ilçe, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Son günlerde ilçe ziyaretleri ile dikkat çeken Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ümit Özer, vatandaşları dinliyor.
İl Yönetim Kurulu üyeleri Mücahit Koçak, Nihal Günaydın, Ahmet Mucuk, Cemalettin Bal, Osman Kuzucu, Talas Belediyesi Meclis üyesi Menduh Bektemir ve Önceki Dönem İlçe Yöneticilerinden Erol Akyar ve Eğit-Der Kayseri Şube Başkanı Abidin Beyazıt ile birlikte Pınarbaşı ilçesine giden Başkan Özer, burada vatandaşlarla sohbet edip, yaşanılan sorunları dinledi.  CHP’li Özer, ayrıca partiye yeni katılan üyelerin de rozetlerini taktı. 
CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer’in bu kez durağı Yahyalı ilçesi oldu. Başkan Özer, Kadın Kolları İl Başkanı Alime Esin Tosuner ve İl Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Yahyalı’nın Yuları Mahallesi’ni ziyaret etti. Bölge halkı ile sohbet eden Başkan Özer, burada da yaşanan sorunları ve talepleri dinledi, notlar aldı. 
“HERKES DERDE DERT KATAN BİR İKTİDAR ANLAYIŞI OLDUĞUNUN FARKINDA”
Ziyaretlerine ilişkin açıklama yapan Özer, “Milletçe zor günlerden geçiyoruz. İlçe ilçe, mahalle mahalle, kapı kapı dolaşıyoruz. Girmediğimiz ev kalmıyor ve ne yazık ki hep şikâyet dinliyoruz. Vatandaş canından bezmiş halde. Sorunlara çözüm üreten değil, derde dert katan bir iktidar anlayışıyla karşı karşıya olduğumuzun herkes farkında. Biz de iktidar öncesi vatandaşlarımızın bu dertlerini hafifletmek, onların dertlerine ortak olmak adına bire bir temaslar kuruyoruz. Kurtuluş yakın, sadece biraz sabır diyoruz ve açıkça söylüyoruz ki kimse karamsarlığa kapılmasın. Her şey çok güzel olacak” dedi.
 

Cafer ZENGİN

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN