Yaşam

Yaşam Haberleri

Şile'de Yapılabilecek En İyi 5 Şey

İstanbul’un en gözde ilçelerinden biri olan Şile, ormanları ve tertemiz deniziyle son zamanların popüler bir tatil merkezi olarak görülüyor.

2021 Yılında Tercih Edebileceğiniz Duvar Paneli Modelleri

Ev dekorasyonu çok özen ve emek isteyen konulardan biridir. Bu nedenle yenilenebilir ve değişken estetik zevk, kullanıcılara basit, hızlı ve pratik dekorasyon yöntemleri sunarak tasarımda ciddi ve keskin çizgilerden kaçınmayı amaçlamaktadır.

Ülkücü camiayı buluşturan düğün

Kayseri Ülkü Ocakları’nın 1980 sonrası ilk başkanlarından Eyüp Ercan’ın oğlu Arif Ercan, Cansu Yıldız ile dünyaevine girdi.

Alışveriş Severlere Öneriler

İnsanların çoğu güzel vakit geçirmek, aradığı markalara ulaşmak ve eğlenmek için tercihini alışveriş merkezlerinden yana kullanır. Gittiğiniz semte ve tercih ettiğiniz alışveriş merkezine bağlı olarak size sunulan ayrıcalıklar değişiklik gösterebilir.

Gergi Tavanda Yaratıcı Çözümler

Gergi tavan modelleri birçok çeşit olabilir. Sunulan bu modeller beraberinde geniş bir ürün çeşitliliğini de getirir. Gergi tavanlar üzerinde çeşitli projeler gerçekleştirilerek hayalinizdeki modeli bile gerçeğe dönüştürme imkanı bulmaktadır.

Tablolife ile Kaliteli Tablonuz Olsun

Tablolife, hayata sanatsal bir dokunuş yapmak isteyenlerin adresidir. Bu alanda sanata dair bütün eserleri sunan firmamız sizler için kaliteyi göz önüne getirir.

Sandalye Hangi Maddelerden Tasarlanır?

Sandalyelerin her birinin kullanım amacı bir diğerinden farklıdır. Ahşap sandalyeleri tercih edeceğiniz zaman özellikle hangi ağaçtan dizayn edildiğine dikkat etmelisiniz.

Dekorasyonda Mermer Kullanımı Nasıl Olmalı?

Mermer materyaller kullanılarak elde edilen mobilyalar arasında farklı stillere ve kişisel zevklere hitap edebilecek birçok farklı seçenek bulunuyor.

Ergonomik Tasarımlı Jant Modelleri

Araç sahiplerinin en çok tercih ettiği aksesuarlardan olan jantların birçok farklı ihtiyaca ve zevke hitap eden modelleri bulunuyor. Bu modelleri inceleyerek siz de aracınıza uygun ve estetik görünümü güçlendiren bir jant seçeneği bulabilir, sürüş deneyiminizi keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Personel Devam Kontrol Sistemi ile Maaş Hesabı Nasıl Yapılır?

Puantaj yönetimi ne kadar esnek, hızlı ve hatasız yapılır ise bordro hesaplama süreci de o kadar kaliteli olacaktır. PDKS birçok farklı ölçekte firmanın mavi yaka ve beyaz yaka puantaj yönetimi üzerine uzmanlaşmış bir yazılımdır.

Bakan’dan Kayseri açıklaması…

Aşılamada yüzde 65'e ulaşan Kayseri'de hedef mavi...Sağlık Bakanı Koca'dan Kayseri açıklaması.

Deneyim Hediye Dünyası ile Unutulmaz Olun!

Hediye almak hepimizi mutlu eder elbette peki hediye vermenin benzersiz hazzına ne demeli?

Skolyoz uyarısı

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Emre Yurdakul, halk arasında kamburluk olarak bilinen kifoz ve omurga eğriliği skolyozla ilgili önemli tespitlerde ve önerilerde bulundu.

Müdür: Babadan oğula anneden evlada bu meslek yaygınlaşmalı!

Kayseri'de arı yetiştiriciliği konusunda çalışmalar sürüyor.

Açık Parfümde En İyi Koku Nasıl Seçilir?

Koku dünyasında birbirinden farklı koku türleri bulunur. Hafif, orta veya sert diye nitelendirilen birbirinden farklı dünyamızın kokularından harman şekilde elde edilen pek çok parfümler, yoğunluğa göre değişkenlik göstermektedir.

Bu feryadı duyan yok mu?

SMA hastaları ve yakınları destek bekliyor. Yürek burkan feryatlar...

Dağcılardan Pınarbaşı çıkarması!

Altın Adımlar Gençlik ve Spor Kulübü Dağcılık ve Doğa Sporları grubunun her hafta süre gelen faaliyetlerinin bu haftaki durağı, doğası ve kültürü ile zengin Pınarbaşı ilçesi oldu.

Neden Derin Dondurucuya İhtiyaç Duyuyoruz?

Derin dondurucular ve buzdolabının üstlendiği görev benzer olmakla birlikte çok farklıdır.

Profesyonel cilt bakımı ile cildinizi derinlemesine temizleyebilirsiniz

Mevsim geçişleri, hava kirliliği, beslenme bozuklukları, su tüketiminin azlığı ve makyaj artıkları gibi dış faktörlerden dolayı cilt yıpranır ve matlaşır. Cildin iyi temizlenmemesinden ve nefes almamasından dolayı cilt üzerinde akne sivilce yada siyah nokta gibi problemlerle karşılaşılabilir. Bu problemlerin üstesinden gelmek için evde yapılan tekniklerden başka profesyonel olarak uygulanan cilt bakımı tercih edilmelidir.

Toplam 209 haber.