Yaşam

Yaşam Haberleri

Önce Fayans mı, Tezgâh mı? Fayans Döşerken Dikkat Edilecekler

Toprağın belirli karışımlar ile hazırlanması, preslenmesi, desen verilmesi ve pişirilmesi ile oluşturulan ürüne fayans denir. Fayanslar yer ve duvar kaplamalarında kullanılır.

Bu nasıl bir kalabalık böyle…

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Yaza Merhaba Gençlik Festivali” Tuğçe Kandemir konseriyle başladı. Ünlü sanatçı Kayseri’de konserini dinlemeye gelenleri görünce şaşkınlığını gizleyemedi…

Aşçı CV Örnekleri

İlk defa özgeçmiş hazırlığında olan pek çok aşçı ve aşçı adayı bu konuda nasıl adım atması gerektiğini bilemeyebilir. Önde gelen aşçılık okullarından ve kurslarından mezun olan kişiler, sahip oldukları bu deneyimleri özgeçmişleri üzerinde net bir şekilde aktarmalıdır.

İpeksi Örgü İpleri Arayanları Bu Adrese Alalım

Renkli seçenekleri ve nitelikli ürünleri ile sizleri adeta kendine hayran bırakacak bir adres...

İnegöl Store Mobilya Mağazası Modelleri

Renk renk, çeşit çeşit ve desen desen mobilyalara ulaşmanız için sizlere geniş bir ürün seçeneği sunan İnegöl Store, modüler mobilya seçenekleri ile mobilya ayağı, ebatları ve şekilleri gibi tüm unsurları konusunda kişiye özel siparişler alarak, hayalindeki mobilya takımlarınıza kavuşmanızı sağlıyor.

TMS CLİNİC'den 'Hobi terapi' workshop...

Pek çok depresyon, kaygı bozukluğu, panik atak ve takıntılar gibi duygu durum rahatsızlıklarının psikolojik tedavilerinde kişiye iyilik halini yeniden kazandırabilmek için farklı tedavi biçimleri kullanılıyor. 

Bunlar Koramaz Vadisi'nden çıktı!

Kadın İşbirliğini Geliştirme Derneği (KİGDER) tarafından Koramaz Vadisi'nde bahar temizliği adı altında bir etkinlik gerçekleştirildi. Çevre temizliği etkinliğinde doğaya atılan çöpler, dikkat çekti. Lavabo parçalarından, koltuğa kadar temizlikte "ne ararsan çıktı" dedirten manzaralar...

Göz Alıcı Baget Küpe Tasarımları

Göz alıcı modelleri ile hem iş yaşamında aktif olarak faaliyet gösteren kadınların şıklığını tamamlıyor hem de özel günlerde en güzel abiyelerin daha da ışıldamasını eşlik ediyor.

Yüzlerce Yapay Çiçek Modelleri ve Gelin Buketleri Modern Çiçek de

Yapay çiçek çeşitleri, gelin çiçeklerinde saklama kolaylığı açısından son derece avantajlı...

Smokin Modelleri

En özel anınızda kendinizi güvende hissedeceğiniz damatlık ve smokinler ile şıklığınızı tamamlamanıza yardımcı oluyor.

Halı Modelleri

Halı modelleri kullanıma göre değişmektedir. Kullanıma göre halı modelleri; salon halısı, yolluk halısı, paspaslar, balkon halısı, çocuk halısı, banyo halısı, mutfak halısı, yatak odası halısı şeklindedir.

Bulut Videoları Günümüz Teknolojisinde Hangi Faydaları Sunuyor?

Gelişmiş özelliklere sahip bulut depolama teknolojileri kameralardan aldığınız görüntülerin güvenli bir şekilde dış ortamdaki sunuculara aktarılmasını ve depolanmasını sağlar.

Erkek Gümüş Yüzük Modelleri ve Fiyatları

Gramına ve işçiliğine göre farklı fiyatlara satılan gümüş yüzüklerin güncel fiyat aralığı nedir?

Destekli Sütyen Modelleri ve Fiyatları | Ribh Sütyen

İçeriğinde kullanılan dolgun pamuk destekler sayesinde istediğiniz estetiği yakalayabilirsiniz.

2022 Erkek Pantolon Askısı Modelleri

Günümüz de modern olarak veya gerekli olduğu için bazı aksesuar tarzı ürünler kullanılmaktadır. Bazen sağlık gerekçesiyle, bazen özel durumlardan bazen ise daha şık ve güzel gözükmesi için bu tarz ürünler kullanılmaktadır.

Daha İyi Bir Görünüm İçin Medikal Estetik Konforundan Yararlanın

Başta yaş alma olmak üzere birçok farklı etken nedeniyle cilt deforme olup normal görünümünden uzaklaşır.

“Kocasinan Belediyesi’nden hizmet gelecekte vay yavrum vay”

"Eskiden belediyemiz vardı bütün yolları iş makineleriyle sürekli açardı. Şimdi Kocasinan Belediyesi’nden hizmet gelecekte vay yavrum vay"

Resmi rakamlar Kayseri gerçeğini de gözler önüne serdi!

İllere göre akraba evliliği yapmış bireylerin toplam evli bireyler içindeki oranı dikkat çekti. Peki, Kayseri’de tablo nasıl?

KTO’dan kadına yönelik şiddete karşı farkındalık kampanyası

Kayseri Ticaret Odası, kadına yönelik şiddet olaylarına karşı farkındalık kampanyası gerçekleştirdi. Farket-Anla-Önle mottosuyla hazırlanan 1 dakikalık kısa video, Kayseri’deki tv kanallarında yayınlatılarak kadına şiddetin insanlık suçu olduğu hatırlatıldı.

Toplam 215 haber.