Siyaset

Siyaset Haberleri

Kadınlardan iktidara dikkat çeken tepki: Bitti, bitti! Bay bay…

Yaşadıkları sıkıntıları anlatan kadınlar, her geçen gün çiftçilik yapmanın zorlaştığını dile getirdi.

Esnaf eylem yaptı! Ataş: AKP'nin yönetim anlayışı her kesimi derinden yaralıyor!

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, art arda gelen akaryakıt zamları ve artan maliyetlerle birlikte sıkıntı yaşayan otobüsçü esnafına destek verdi. Seslerini duyurmak için kontak kapatan ve eylem yapan esnafın sesi olan Ataş, Şehirlerarası Terminalde esnafları dertlerini dinledi. Esnaflar, Milletvekili Ataş’a, ilgisinden, mücadelesinden ve duyarlılığından dolayı teşekkür etti.

Ataş'tan yeni Vali açıklaması: Kayseri’miz için hayırlı hizmetler yapmasını dileriz

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek'i ziyaret etti...

Suriyeli tartışması!

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) Kayseri Milletvekilleri arasındaki Suriyeli tartışması dikkat çekti...

Pazarcı Esnafı: Vatandaş 10 liralık karpuz istiyor! Böldüğümüz karpuzu da böldük!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer: Saray ve şürekası bu gerçekleri görmeyip, lüks, şatafat içinde ballı hayatlarını sürdürürken, çarşı pazarda feryatlar yükseliyor…

Meclis'te Tamer'in Olay Türk TV'deki açıklamasını hatırlattı: Hani 25 bin, 30 bin idi?

Meclis’te CHP’li vekil Tamer’in Olay Türk TV’de yaptığı açıklamaları hatırlattı: Hani Pratisyene 25 bin, uzmana 30 bin idi?” diye sordu.

‘AKP kadar etkili bir doğum kontrol yöntemi görmedim’

Doğurganlık hızının düşmesi ve sığınmacılar konusu üzerinden Türkiye’nin demografik yapısının değişmesine dikkat çeken CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, AKP iktidarı döneminde insanların çocuk yapmaya korktuğunu belirterek, ‘Neslimizi kurutan da, bu ülkeye ihanet eden de işte bu iktidarın ta kendisi. Bakın, ben yirmi beş yıllık kadın doğum uzmanıyım, ben bu işin uzmanıyım, ben AKP kadar etkili bir doğum kontrol yöntemi görmedim, gerçekten görmedim’ diye konuştu.

Ataş: 'Sağlıkta devrim yaptık' dediler, aylar sonrasına randevu veriliyor!

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “AKP ile krizlerin birbirini kovaladığı ülkemizde sağlık sistemi de ciddi bir krizin içinde ve iflas etmek üzeredir” dedi.

Köylü isyanda! Elitaş, Muhtar’a, “Kızılören diye Kayseri’de köy mü var ya?” demiş!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, Pınarbaşı, Tomarza ilçelerinde yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaretlerinde vatandaşı dinleyen Özer, köylünün iktidara tepkili olduğunu belirtti. Vatandaşların seçimden seçime hatırlanmaktan bıktığını kaydeden Özer, "Ankara'da isimlerinin önünde yıllardır 'Kayseri Milletvekili' yazan ama, dertleri için çözüm arayan hemşehrilerimize 'Kayseri'de Kızılören diye bir köy mü var?" diyenlere, bu halk günü geldiğinde yani sandıkta kendisini çok iyi tanıtacak, hatırlatacak" dedi.

İktidara tepki gösteren Ataş: Çiftçinin yüzü yine gülmedi!

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, AKP’nin politikalarıyla Türk Çiftçisinin kaybetmeye devam ettiğini söyledi. Açıklanan buğday alım fiyatlarına tepki gösteren ve yeniden düzenlenmesi gerektiğini ifade eden Ataş, “Bu fiyatlar çiftçinin ekim yapmayı bırakmasına yol açacak, geçen yıl zaten 3,8 milyon ton olan ekmeklik buğday ithalatını artıracak; yine Türk çiftçisi kaybedecektir” şeklinde konuştu.

Nergis’ten, Meclis’te Kayseri konuşması: Farklı lezzetleri tatmak için herkesi Kayseri’ye bekliyoruz

AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, Meclis’te gündem dışı söz aldı.

İYİ Partili Yücel toplu taşımada kimsenin aklına gelmeyen zam detayını paylaştı!

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, ulaşımda yaşanan bazı sorunları gözler önüne serdi. Yücel, "Vatandaş zamdan önce kartına yükleme yaptıysa, neden zamlı ücret ödüyor? diye sordu.

Arıkan’dan ekonomiye dair düşündüren örnekler…

Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan, ekonomiye dair yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti.

ADP'nin merkez ilçe başkanları belli oldu

Atanan merkez ilçe başkanları ile ilgili açıklama yapıldı.

CHP Milletvekili Arık: 20 milyon Euro kayıp!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri Milletvekili Çetin Arık, TMSF şirketlerin Adalet ve Kalkınma Partisi’nin arka bahçesi gibi kullanıldığını belirterek, Erciyes Anadolu Holding’in CEO’sunun 20 milyon Euro ile kayıplara karıştığını belirtti.

Milletvekili Ataş'tan dikkat çeken açıklama! Kim bu holdingle ticari ilişkisi olan siyasiler?

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Erciyes Anadolu Holding ile ilgili Meclis’te dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Düşündüren tablo: Makinelerin sadece yarısını çalıştırabiliyoruz…

Yaşanan ekonomik sıkıntılar toplumun tüm kesimlerini olumsuz etkiliyor. Özellikle üretimde ortaya çıkan tablo da düşündürücü...

Çiftçi böyle dert yandı: Üretmek istiyoruz, ama tekere taş koyuyorlar…

Farklı bölgelerde vatandaşlarla bir araya gelen CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer’e, ekonomide yaşanan gelişmelerden ötürü dert yanan kadınlar ve çiftçilerin sözleri dikkat çekiyor.

Toplam 5866 haber.