Gazeteci Çiftci Ailesi kaza geçirdi…

Olay Türk TV ve Kayseri Olay.com Genel Yayın Yönetmeni Osman Çifci'nin kullandığı otomobil, Kocasinan ilçesi Yeni Mahalle başka bir otomobille çarpıştı.

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
Gazeteci Çiftci Ailesi kaza geçirdi…
Olay Türk TV ve Kayseri Olay.com Genel Yayın Yönetmeni Osman Çifci'nin kullandığı otomobil, Kocasinan ilçesi Yeni Mahalle başka bir otomobille çarpıştı.
Kayseri Olay Haber - Cafer ZENGİN

Kazada yaralılar, 112 Acil Servis ekiplerince kentteki çeşitli hastanelere kaldırıldı ve durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Kazanın ardından Başkanlar da geçmiş olsun dileklerini iletti.

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu: Geçirmiş oldukları trafik kazası nedeniyle Gazeteci Osman Çiftçi’ye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Rabbim şifalar versin İnşallah.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç: Gazeteci Osman Çiftçi’ye ve araçta bulunan ailesi ile diğer hemşehrilerimize geçirmiş oldukları trafik kazasından dolayı geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Şükür ki kaza hafif atlatılmış. Rabbim acil şifalar versin.

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın: Trafik kazası geçiren gazeteci Osman Çiftci'ye ve aynı araçta bulunan G.R.K isimli yavrumuza geçmiş olsun diyor,  acil şifalar diliyorum.

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu: Geçirdiği trafik kazası nedeniyle, Gazeteci Sayın Osman Çiftci ve aynı araçta bulunan evladımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, Allah’tan acil şifalar niyaz diliyorum.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar: Gazeteci Osman Çiftci ve aynı aracın içinde bulunan evladımıza geçirmiş oldukları trafik kazası nedeniyle geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum.

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun: Geçirdiği trafik kazası nedeniyle, Gazeteci Sayın Osman Çiftci ve aynı araçta bulunan evladımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, Allah’tan acil şifalar diliyorum.

 

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN