Flaş gelişme! Ankara'ya Kayseri Tavlusunlu İl Sağlık Müdürü...

Ankara'nın yeni Sağlık Müdürü aslan Kayserili isim oldu.

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
Kayseri Olay Haber - Cafer ZENGİN

Aslen Kayseri Tavlusunlu olan Prof. Dr. Rahmi KILIÇ Ankara İl Sağlık Müdürü Oldu!
Doç. Dr. Zülfikar Akelma'nın Kamu Hastaneleri Genel Müdürü olmasının ardından Ankara İl Sağlık Müdürlüğü görevine eski Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Rahmi Kılıç getirildi. Kılıç, aslen Kayserili. 

Flaş gelişme! Ankara'ya Kayserili sağlık Müdürü...
RAHMİ KILIÇ KİMDİR? 
1966 doğumlu Rahmi Kılıç, 1989 Yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1989 Yılında Sivas Suşehri Esenyaka Sağlık Ocağında mecburi hizmetini gerçekleştirdi. Aynı yıl TUS ile Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kulak Burun Boğaz Kliniğinde asistanlık eğitimine başladı ve 1993 Yılında KBB Uzmanı olarak görevine devam etti.
2000 Yılında Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kulak Burun Boğaz Kliniğinde başasistan kadrosuna atandı. 2004 yılında görevine Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB Kliniğinde yardımcı doçent olarak devam etti ve aynı yıl Doçent oldu.

Flaş gelişme! Ankara'ya Kayserili sağlık Müdürü...

2006-2008 Yılları arası Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi olarak görev yapan Prof. Dr. Rahmi KILIÇ, 2009 Yılında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB Kliniğine Profesör olarak atandı ve 2013 yılında KBB Kliniğinde bölüm başkanı oldu. 2012-2017 Yılları arası Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Yönetim Kurulu Üyeliği ve Fakülte Kurulu Üyeliği gibi görevler yürüttü. 2013-2018 Yılları arasında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Kliniği Ana Bilim Dalı Başkanı olarak görev yaptı.

Ocak 2018 Tarihinde Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği görevine başlayan Prof. Dr. Rahmi KILIÇ, 18 Ekim 2018 Tarihinde Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürü olarak atanmıştır.

2020 yılında Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği görevine yeniden getirilmiş, ardından bugün itibariyle Ankara İl Sağlık Müdürü olarak sözleşme imzalamıştır.

Evli ve 1 çocuk babasıdır.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN