Flaş! 38 yaşındaki sanayici Covid'e yenildi...

Acı haberi Kayseri Ticaret Odası duyurdu... Kayseri Ticaret Odası Meclis üyesi genç sanayici Mehmet Ozan Covid'e yenildi...

PAYLAŞ
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et
Kayseri Olay Haber - HABER MERKEZİ

Kayseri Ticaret Odası Meclis Üyesi 38 yaşındaki genç sanayici Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti.

Kayseri Ticaret Odası acı haberi üyelerine gönderdiği şu mesajla duyurdu:

“Ozan Makina Rasim OZAN 'ın oğlu Tamer OZAN'ın kardeşi Meclis üyemiz Mehmet OZAN vefat etmiştir.Cenazesi yarın 23 Nisan Cuma  11:30 da Hulusi Akar Camiden kaldırılacaktır. Başsağlığı dileriz.”

Erciyes Üniversitesi’nin eski Genel Sekreter Yardımcısı ve Sağlık Bakanlığı Daire Başkanı Talat Hakan Erdem de Mehmet Ozan’ın teyzesinin oğlu olduğunu belirterek sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı:

“İnna lillahi ve inne ileyhi raciun.., Canım Kardeşim teyze oğlum Ozan Makina  Mehmet Ozan, Hakkın rahmetine kavuşmuştur.Cenaze namazı yarın 23.04.2021 saat 11.30 da Hulusi Akar Cami nden kaldırılacaktır.”

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy da taziye mesajı yayınladı.

Gülsoy, şu ifadeleri kullandı:

”Meclis üyem, yol arkadaşım, kıymetli kardeşim Mehmet Ozan'ın vefat haberini teessür ile öğrenmiş bulunuyorum. Ailesine, yakınlarına ve tüm iş dünyamıza sabırlar ve başsağlığı dilerim. Mekanı cennet olsun.Cenazesi 23 Nisan Cuma Günü Saat 11.30'de Hulusi Akar Camii'nden kaldırılacaktır.

Ömer Gülsoy 
Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN