Yusuf Akkuş Haberleri

Yusuf Akkuş Haberleri

Başkan Büyükkılıç'tan İl Müftüsü Akkuş'a ziyaret

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, İl Müftüsü Yusuf Akkuş'u ziyaret ederek hem çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu hem de görevinde başarılar diledi.

İl Müftüsü: Oruç yeme ve içmenin yanında cinsellikten de uzak durulması demektir

Kayseri İl Müftüsü Yusuf Akkuş, Ramazan ayı nedeni ile yaptığı basın açıklamasında, Oruç yeme ve içmenin yanında cinsellikten de uzak durulması demektir dedi.

Kandil simidi Palancıoğlu'ndan

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Miraç Kandili dolayısıyla İl ve İlçe Müftüleri ile Altınoluk Nasrullahzade Camii'nde sabah namazını vatandaşlar ile eda ederek ve Miraç Kandillerini tebrik ettiklerini söyledi.

İl Müftüsü Akkuş: 'Miraç gecesi Allah, Müslümanlara 3 hediye verdi'

Kayseri İl Müftüsü Yusuf Akkuş, Miraç Kandili dolayısı ile düzenlediği basın toplantısında, 'Miraç gecesi Allah, Müslümanlara 3 hediye verdi' dedi.

Müftü Akkuş'tan Başkan Palancıoğlu'na ziyaret

Kayseri İl Müftüsü Yusuf Akkuş, Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu'nu ziyaret ederek, ilçeye kazandırılan dini tesisler için teşekkür etti.

İl Müftüsü Akkuş: '3 ayları dua ederek değerlendirmemiz gerek'

Kayseri İl Müftüsü Yusuf Akkuş, 3 ayların başlangıcı olan Regaib Kandili ile ilgili yaptığı basın açıklamasında, '3 ayları dua ederek değerlendirmemiz gerek' dedi.

Yeni Müftü, personelle tanışma toplantısı düzenledi

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Kayseri İl Müftülüğüne atanan Yusuf Akkuş, daire personeliyle tanışma toplantısı düzenledi.

İl Müftüsü Yusuf Akkuş görevine başladı

Sivas İl Müftüsü iken resmi gazetede yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kayseri İl Müftüsü olarak atanan Yusuf Akkuş, yeni görevine başladı.

Yeni Müftü bugün göreve başladı...

Sivas İl Müftüsü iken 20.11.2021 tarihli resmi gazetede yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kayseri İl Müftüsü olarak atanan Yusuf Akkuş, bugün itibariyle yeni görevine başladı.

Kayseri İl Müftülüğüne atama

Sivas İl Müftüsü Yusuf Akkuş, Kayseri İl Müftüsü olarak atandı.

Kayseri’nin Trabzonlu yeni Müftüsü’nde dikkat çeken detay

20 Temmuz’da görevi sona eren Prof. Dr. Şahin Güven’in yerine aylar sonra atanan Kayseri’nin yeni Müftüsü Trabzonlu Yusuf Akkuş’un Sivas Müftülüğü internet sitesinde yer alan fotoğrafı dikkat çekti.

İşte Kayseri'nin yeni Müftüsü!

Kayseri Müftüsü belli oldu. Atama kararı açıklandı.