Yolculuk Haberleri

Yolculuk Haberleri

AK Parti Milletvekili Tamer, Angola, Togo ve Nijerya yolcusu!

AK Parti Milletvekili İsmail Tamer, Angola , Togo ve Nijerya seyahatine çıktığını duyurdu.

Yahyalı’yı sarsan cenaze... 6 tabut yanyana...

Konya'da geçirdikleri kazada hayatını kaybeden aynı aileden 6 kişi, yan yana kılınan cenaze namazının ardından son yolculuklarına uğurlandı.

Sıfırdan zirveye yolculuk

Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen 'Sıfırdan Zirveye Yolculuk Gençlik Değişimi' Projesi kapsamında Kayseri'den hiç deniz görmemiş roman gençler İzmir'e gitti.

Büyükkılıç'tan Avrupalı Büyükelçiler ile birlikte bisiklet farkındalığı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ankara'da, bakan yardımcıları ve Avrupa büyükelçilerin de olduğu Avrupa Hareketlilik Haftası Tanıtım Toplantısı'na katıldı. Büyükkılıç, farkındalık oluşturmak için bisiklete binip, büyükelçiler ile birlikte 'Bisikletle sağlıklı ve güvenli yolculuk' diye slogan attı.

Büyükkılıç gençlerle hem tarihe hem de sağlığa yolculuk yaptı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, gençlerle birlikte tarihi ve kültürel zenginliklerle dolu eşsiz doğa harikası Koramaz Vadisi'nde yürüyüş etkinliğine katıldı. Başkan Büyükkılıç, gençlere UNESCO Dünya Geçici Mirası Listesi'nde yer alan Koramaz Vadisi'nde, Kayseri'nin tarihi güzelliklerini anlattı.

Riskli kavşaklara ve o borulara el atılacak mı?

İYİ Partili Mustafa Çalıksoy, Talas ilçesine bağlı mahallelerin Malatya karayolu bağlantısındaki kavşaklardan dolayı yaşadıkları tedirginliği dile getirerek, “İnsanlarımız streslerle dolu yolculuk yapıyor. Bu kavşaklara acil çözüm bulmalıyız” dedi.

Otobüsçü esnafı virüsün bitmesini istiyor

Koronavirüs tedbirleri kapsamında getirilen şehirlerarası yolculuk kısıtlamaları ile ilgili açıklama yapan Kayseri Şehir Terminali İşletmecilerinden Mirza Binboğa, otobüsçü esnafının virüsün bitmesini istediğini söyleyerek, 'Bu virüsü tamamen bitirip, turizmin önünü açalım' dedi.

Şehirlerarası yolculuk nasıl olacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Sokağa çıkma saatlerinde zorunlu haller dışında şehirlararası seyahatlere izin verilmeyecek. '

KASKİ çalışanına son görev

Elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden KASKİ personeli son yolculuğuna uğurlandı...

Sıfırdan Zirveye Yolculukprojesi sona erdi

Gençlik ve Spor Bakanlığınca onaylanan Kayseri ile İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri arasında düzenlenen Sıfırdan Zirveye Yolculuk Projesinin ilk etabı Kayseri'de yapılan faaliyetlerle sona erdi.

Büyükkılıç, Roman gençleri ağırladı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri ile İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri arasında düzenlenen 'Sıfırdan Zirveye Yolculuk' Projesi kapsamında kente gelen Roman gençleri, İzmir Milletvekili Cemal Bekle ile birlikte makamında ağırladı.

Sıfırdan zirveye yolculuk

Gençlik ve Spor Bakanlığınca onaylanan Kayseri ile İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri arasında düzenlenen Sıfırdan Zirveye Yolculuk Projesinin ilk etabı Kayseri'de gerçekleşiyor.

İzmir'den Erciyes'te kayak için geldiler

İzmir'den Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 'Sıfırdan Zirveye Yolculuk' projesi çerçevesinde Kayseri'ye gelen gençler, kayak yapmanın keyfini çıkardı.

Eski Başkan hayatını kaybetti

Avukat Süleyman Sağlam geçirdiği rahatsızlığın ardından 85 yaşında hayatını kaybetti. Sağlam, Asri Mezarlıkta son yolculuğuna uğurlandı.

Olgunharputlu ve Bozlak'tan Kabakcı'ya ziyaret

Pozitif Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Başkanı Mustafa Olgunharputlu ve Ufka Yolculuk Kayseri İl Sorumlusu Hüseyin Bozlak, Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'yı makamında ziyaret etti.

Talas Belediyesi'nden Sarıkamış'a 'son yolculuk'

Talas Belediyesi Kayseri Sahne Tiyatrosu, 'Sarıkamış Son Yolculuk' adlı oyunu online olarak sahneye koyacak.

Ailece tehlikeli yolculuk

TEHLİKELİ YOLCULUK!