Yoğun Ilgi Gördü Haberleri

Yoğun Ilgi Gördü Haberleri

Kumsmall AVM’de hafta sonu etkinliklerine yoğun ilgi

Kumsmall AVM Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Tarla Kumsmall’da hafta sonu etkinlikleri yoğun ilgi gördüğünü ifade etti.

Genç Talas'a Ankara'da Büyük ilgi

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığınca düzenlenen 'Tam Sana Göre Festivali' kapsamında açılan 'Genç Talas' standı, gerek protokol gerekse de vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Antika pazarı yoğun ilgi gördü

Sadece Talas'ın değil Kayseri'nin en dikkat çekici sosyo-kültürel etkinliklerinden birisi olan Antika Pazarı ve Antika Mezatı yine vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın da pazarı gezerek satışa sunulan ürünleri inceledi, alışveriş yaptı.

Maharetli Eller yapıyor, pazarda alıcısıyla buluşuyor

Talas Belediyesi ile Kadın Girişimi Üretimi ve İşletme Kooperatifi iş birliğinde başlatılan ve her ayın 1. ve 3. Pazar günü kurulan 'Maharetli Eller Kadın Üretici Pazarı' bu hafta da yoğun ilgi gördü.

Talas'ta Antika pazarı geçmişin ruhunu yansıtıyor

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın tarafından hayata geçirilen Antika Pazarı, her ay olduğu gibi bu ay da yine vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

“Pisliklerini toplamadan giden ziyaretçilerimize ve pislikleri toplamayan belediyemize canı gönülden teşekkür ederiz”

Kayseri’nin Develi İlçesinde bulunan Homurlu Şelalesi, bayram tatili süresince yoğun ilgi gördü. Aşırı sıcaklardan bunalan bazı vatandaşlar serinlemek için şelaleye akın etti. Ancak ziyaretçilerin geride bıraktığı çevre kirliliği tepkileri de beraberinde getirdi.

Arabalı sinemaya yoğun ilgi!

Melikgazi Belediyesi tarafından düzenlenen 'Arabalı Sinema Günleri' etkinliği ilk gününde yoğun ilgi gördü. Etkinliğin gerçekleştirildiği alanı dolduran araçlar içerisindeki vatandaşlar 'Chralie'nin Çikolata Fabrikası'' filmini izledi.

Talas'ta açık havada çocuk tiyatrosu düzenlendi

Talas Belediyesi ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü iş birliği ile 'Kuzu Maydonoz'un Maceraları' isimli çocuk tiyatrosu sahnelendi. İzmir Devlet Tiyatrosu ekibi tarafından sunulan tiyatro gösterisi çocuklardan yoğun ilgi gördü.