Yeşilhisar Belediye Haberleri

Yeşilhisar Belediye Haberleri

Büyükkılıç, Yeşilhisar'da muhtarlarla yatırım değerlendirmesi yaptı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan ve 35 mahalle muhtarı ile bir araya gelerek, taleplerini dinleyip, ilçede 2022 yılında yapılması planlanan çalışmaları masaya yatırdı.

Kazada hayatını kaybeden belediye meclis üyesi son yolculuğuna uğurlandı

Yeşilhisar'da yaşanan trafik kazası sonucu hayatını kaybeden AK Parti Yeşilhisar Belediye Meclis Üyesi Bayram Çakır, son yolculuğuna uğurlandı.

AK Partili Meclis Üyesi son yolculuğuna uğurlandı

Kayseri’nin Yeşilhisar ilçesinde dün yolcu otobüsü ile kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelen kazada Yeşilhisar Belediyesi’nin AK Partili Meclis Üyesi Bayram Çakır hayatını kaybetti. Çakır, bugün son yolculuğuna uğurlandı.

KAYÜ'ye ait bina Belediyeye tahsis edildi!

Yeşilhisar İlçesi'nde Kayseri Üniversitesi'ne ait ve öğrenci konaklama tesisi olarak kullanılan binanın, Yeşilhisar Belediyesi'ne 10 yıl süreyle bedelsiz tahsisi için protokol imzalandı.

Kabakcı, Yeşilhisar'da incelemelerde bulundu

Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan ve Şube Müdürü Cemil Kayhan ile Yeşilhisar'da yurt yapılması planlanan bina ile ilgili incelemelerde bulundu.

Yeşilhisar'da Uçurtma Şenliği

Kayseri'nin Yeşilhisar ilçesinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen uçurtma şenliği Yeşilhisar Kaymakamlığı, Yeşilhisar Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün koordinesinde Sultan Sazlığı Milli Parkı'nın bulunduğu Ovaçiftlik Mahallesinde yapıldı.

Yeşilhisar'da halter çalışmaları başladı

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün malzeme desteği ve Yeşilhisar Belediyesi'nin yer tahsisi ile Yeşilhisar'da halter branşında çalışmalar başladı.

Yeşilhisar Belediyesi'nde imzalar atıldı

Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanlığı ile Yeşilhisar Belediyesi arasında bir süredir yürütülen toplu iş sözleşme görüşmeleri anlaşma ile sonuçlanarak imza altına alındı.

Başkan Cabbar'dan Karayolları Bölge Müdürlüğüne ziyaret

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk ve Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan ile birlikte Kayseri Karayolları Bölge Müdürü Erhan Özkaya'yı makamında ziyaret etti.