Yerli Ve Yabancı Turistler Haberleri

Yerli Ve Yabancı Turistler Haberleri

Turistler Erciyes'te yeni yılı karşıladı

Yerli ve yabancı turistler; Türkiye'nin en önemli kış turizmi merkezlerinden Erciyes'te yeni yıla meşalelerle kayarak girdi.

Sezon açıldı kayakseverler Erciyes'te buluştu

Kış turizminin merkezi Erciyes'te kayak sezonunun açılmasının ardından yerli ve yabancı turistler, kayak yapmanın tadını çıkarıyor.

Kış turizmi için erken rezervasyon fırsatları

Kayseri'de kent merkezinde bulunan Gevher Hotel, yerli ve yabancı turistlere kış turizmi için erken rezervasyon fırsatları sunuyor.

Sultan Sazlığı Kuş Cenneti turistlerin uğrak yeri oldu

Yeşilhisar, Develi ve Yahyalı sınırlarında bulunan Sultan Sazlığı; yüzlerce çeşit kuş türleri, at biniciliği, doğa yürüyüş alanları ve Kuş Müzesi ile yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri oldu.

Erciyes'te hafta sonu yoğunluğu

Kayak yapmak için hafta sonunu fırsat bilen yerli ve yabancı turistler, Erciyes'te yoğunluk yaşanmasına neden oldu.

Erciyes'te pistler turistlere kaldı

Erciyes Dağı'nda korona virüs tedbirleri kapsamında denetimler artırılırken, dağa sadece konaklama belgesi olanlar alındı. Pistlerin yerli ve yabancı turistlere kaldığı Erciyes'te yoğunluk yaşandı.

Erciyes’te sömestr bereketi

Erciyes Kayak Merkezi, sömestr tatilinin ilk gününde yoğunluk yaşadı. Otellerde kalan ve turlarla gelen yerli ve yabancı turistler, pistlerde kayağın keyfini çıkardı.

Erciyes yerli ve yabancı turistlere açık

Erciyes AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı, kayak merkezlerinin otellerde konaklayan yerli ve yabancı turistlere açılmasının heyecanını yaşadıklarını söyleyerek, Yağan kar ile beraber ekstrem pistlerimizi de açacağız dedi.