Yerköy Haberleri

Yerköy Haberleri

Yerköyspor Osman Çakmak'ı unutmadı

Kayseri Birinci Amatör küme takımlarından Yerköyspor, Ampute Milli Takım Teknik Direktörü Osman Çakmak'ı doğum gününde unutmadı. Sarı siyahlı takım, daha önce Ampute Milli takımın kazandığı başarılar sonrasında stadına Osman Çakmak ismini vermişti.

“İhalesi yapıldı” denilen hızlı trenle ilgili şok açıklama: 2022 Yatırım Programında yok!

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş: Kayserili yalanlarınızdan bıktı. Size artık inanmıyor, güvenmiyor!

Büyükkılıç: Hızlı trenimizin ihalesi sonuçlandı!

Kayseri'ye yapılacak olan hızlı trenle ilgili açıklama yapan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 'Hızlı trenimizin ihalesi yapıldı ve sonuçlandı. Güçlü bir konsorsiyum açıklandı. Sayın Cumhurbaşkanımıza, Ulaştırma Bakanımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum, hayırlı uğurlu olsun' dedi. Kayseri-Yerköy hızlı tren yapım ihalesini Doğuş-Çelikler ve Özkar konsorsiyumunun kazandığı açıklanmıştı.

Yörükoğlu'ndan uyarı

Yerköyspor Altyapı Antrenörü Metehan Yörükoğlu 2021-2022 sezonunda Futbol Altyapı Gelişim Ligleri'nin mutlaka oynatılması gerektiğini söyledi.

Flaş! Kayseri hızlı tren ihalesi tamamlandı… Firma…

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı ve Kayseri Milletekili Mehmet Özhaseki, düzenlediği basın toplantısında Yerköy-Kayseri arası Yüksek Hızlı Tren hattının yapım ihalesinin tamamlandığını açıkladı.

Yerköyspor'da Cihat Büber göreve geldi

Kayseri 1. Amatör Küme ekiplerinden Yerköyspor'da mali işlerden sorumlu yönetim kurulu üyeliğine Cihat Büber'i getirildi.

Ankara'ya kaç saatte gidilecek?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu; Yerköy-Kayseri Yüksek Hızlı Tren projesinin ihalesine başladıklarını ve Ankara-Yerköy-Kayseri hızlı tren projesini 4 yılda tamamlamayı hedeflediklerini söyledi. Projenin tamamlanmasının ardından mevcut konvansiyonel demiryoluyla 7 saatte sağlanan Ankara-Kayseri ulaşım süresi 2 de saate inecek.

Bakan'dan Kayseri'ye hızlı tren açıklaması: 4 yılda bitirmeyi planlıyoruz!

Bakan Karaismailoğlu: Ankara-Yerköy-Kayseri hızlı tren hattını 4 yılda tamamlamayı hedefe koyduk. Hayırlı uğurlu olsun.

Çopuroğlu'ndan 'hızlı tren' açıklaması

AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, '200 kilometre hızla giden Yüksek Hızlı Tren, Yerköy bağlantılı olacak' dedi.

Hızlı trene Kayseri'de dahil olacak mı?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 2003 sonrasında başlatılan demiryolu seferberliği ile bin 213 kilometresi Yüksek Hızlı Tren olmak üzere toplam 2 bin 149 kilometrelik yeni hat yapıldığını söyleyerek, "2003 sonrasında demir yolu seferberliği başlatıldı” dedi.

Bakan'dan Kayseri için hızlı tren açıklaması: Dahil ediyoruz

"Yerköy-Kayseri Hızlı Tren Hattı’mızla 1,5 milyon Kayserili vatandaşımızı da Hızlı Tren hattına dâhil ediyoruz"

Yerköyspor Futbol Altyapısı ritim tutmaya başladı

Yerköyspor; pandemi sonrası Futbol Altyapıları geçiş sürecini başarıyla atlattı. Konuya ilişkin bilgi veren Yerköyspor Teknik Kurul Başkanı Mehmet Lale, pandeminin tüm alışkanlıkları ve rutinleri etkilediği gibi altyapı çalışması yapan bütün futbol kulüplerini de etkilediğini söyledi.

Yerköyspor U11 takımından umutlu

U kategorisinde her statüde takımı bulunan altyapının lokomotif takımlarından Yerköyspor U 11 takımı gelecek vaad ediyor.

Yerköyspor kamp çalışmalarını tamamladı

Erciyes'te kamp yapan Yerköyspor altyapı takımı, kamp çalışmalarını bitirerek Yahyalı'ya döndü. Kamp hakkında bilgi veren Yerköyspor Başkanı Hacı Yusuf Şahin, kampın son derece faydalı geçtiğini söyledi.

Yahyalı Türk futbolunun geleceğine yatırım yapıyor

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk'ün fahri başkanlığını yaptığı Yerköyspor Futbol Akademisi'nde eğitim alan minik futbolcular Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezine hafta sonu eğitimine gitti.

Yerköyspor'dan sporcu ailelerine madde bağımlılığı semineri

Kayseri 1. Amatör kümede mücadele eden Yerköyspor, Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(ASKF), Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü ve Yahyalı Belediye Başkanlığı ile futbolcu velilerine madde bağımlılığı hakkında seminer düzenledi.

Yerköyspor, Kayserispor altyapısını misafir etti

Kayserispor U14 takımı Yerköyspor ile hazırlık maçında buluştu. Son derece renkli görüntülerin yaşandığı hazırlık maçı sonrası her iki takım sporcuları birlikte yemek yedi.

Yerköyspor teknik ekibini güçlendiriyor

Altyapı çalışmalarıyla geleceğe yatırım yapan Yerköyspor, teknik ekibini başarılı Antrenör Murat Doğan ile güçlendirdi.

Babasının koruduğu kaleyi oğlu devraldı

Kayseri 1. Amatör Küme takımlarından Yerköyspor, kaleci sorununu genç yetenek Barış Ertuğrul'u kadrosuna katarak çözdü. Barış'ın babası Erkan Ertuğrul'da 2016-2017 sezonunda Yerköyspor kalesini korumuştu. Bu durum sonrasında camiada 'Eldiven babadan oğula geçti' yorumları yapıldı.

Ahmet Tidim Yerköyspor'da

Birinci Amatör Küme takımlarından Yerköyspor, son olarak Birinci Küme'de şampiyonluk yarışı veren Sanayi Esnafspor forması giyen tecrübeli stoper Ahmet Tidim ile anlaştı.

Yerköyspor Futbol Akademisi Sağlık Kontrolünden geçti

Altyapıya yaptığı yatırım ile dikkat çeken Yerköyspor Futbol Akademisi Yahyalı Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti. Yerköyspor Altyapı Antrenörü Kadir Özkan, pyandemi sonrasında başlayan çalışmalara katılan tüm oyuncuların sağlık taramasından geçirildiğini söyledi.

Yerköyspor Futbol Akademisi'nden Yahyalı Devlet Hastanesi'ne ziyaret

Yahyalı'da yapımı tamamlanarak hizmete giren 75 yataklı Yahyalı Devlet Hastanesine Yerköyspor Futbol Akademisi minik futbolcuları hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Futbol sahasında terapi

Tüm dünyada etkili olan ve birçok davranış kalıplarını değiştiren pandeminin olumsuz etkilerini azaltma amaçlı olarak Yerköyspor, uzman psikologdan destek aldı.

Yerköyspor Kadir Özkan ile anlaştı

Yerköyspor altyapı için Kadir Özkan ile anlaştı. İlk kez idmana çıkan Kadir Özkan futbol hayatının başladığı Yerköyspor'un kendisini bu göreve layık görmesinin büyük onur olduğunu söyledi.

Yerköyspor altyapı seçmelerini tamamladı

Yerköyspor'un 'Yeni İlhan Parlak'ları arıyoruz' mottosuyla hazırlandığı altyapı seçmelerini tamamladı.

Hedef: Yeni İlhan Parlak'lar yetiştirmek

Son dönemde yaptığı altyapı çalışmalarıyla kamuoyunun takdirini kazanan Yerköyspor, hafta sonu altyapı seçmelerine hazırlanıyor. Türk futboluna yeni İlhan Parlak'lar kazandırma mottosuyla altyapı seçmelerini ilan eden Yerköyspor Başkanı Hacı Yusuf Şahin yaptığı açıklamada 26 Haziran Cumartesi günü altyapı seçmeleri gerçekleştireceklerini söyledi.

Başkan Öztürk'ün genç futbolculara desteği devam ediyor

Amatör sporlara verdiği destek ile bilinen Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, fahri başkanlığını da yaptığı Yerköyspor Kulübü altyapısında yetişen 2006 doğumlu futbolcuların A takıma katılış törenine katıldı.

Alkışlar İlhan Parlak'a

Süper Lig'de attığı 9 golle Hes Kablo Kayserispor'un ligde kalmasın da önemli rol oynayan Kaptan İlhan Parlak, Yerköyspor altyapısına malzeme desteği verdi.

Yerköyspor Futbol Akademi yeniden kapılarını açtı

1 Haziran'da kontrollü normalleşmeye geçişle birlikte Yerköy Spor futbol kulübü altyapısı çalışmalarına Yahyalı İlçe Stadı'nda yeniden başladı

Yerköyspor'dan taziye mesajı

Birinci Amatör Küme ekiplerinden Yerköysporun bir dönem yöneticiliğini de yapan Mustafa Demir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.