Yaşlılar Günü Haberleri

Yaşlılar Günü Haberleri

Talas'ta Yaşlılar Günü'ne özel konser

Talas Belediyesi tarafından başlatılan kültür sanat etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda, 'Dünya Yaşlılar Günü' münasebetiyle 'Altın Sesler' konseri gerçekleştirildi. Usta sanatçılar tarafından verilen konserde büyük küçük herkes müziğe doydu.

CHP İl Başkanı Özer'den, 111 yaşındaki kadına sürpriz ziyaret

CHP İl Başkanı Ümit Özer, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nde sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Büyükkılıç, türkü söyledi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Mustafa Kumlu Ulu Çınarlar Yaşlı Yaşam ve Dayanışma Merkezi'nde gerçekleşen 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü etkinliğine katıldı. Ulu çınarların müzik korosunun konserini keyifle dinleyen ve sahneye çıkarak yaşlılarla birlikte türkü söyleyen Büyükkılıç, 'Onlara hizmet etmek ibadettir, büyüklerimize ne yapsak haklarını ödeyemeyiz' dedi.

Kayseri'nin çınarları, Yaşlı Yaşam Merkezi'nde

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Dr. Memduh Büyükkılıç başkanlığında çocuğundan gencine ve yaşlısına kadar 7'den 70'e toplumun her kesimine hizmetini sürdürüyor. Mustafa Kumlu Ulu Çınarlar Yaşlı Yaşam ve Dayanışma Merkezi'nde bulunan ulu çınarlar, tesis edilen samimi ortamın ve yaşlı yaşam merkezinin konforunu doyasıya yaşıyor. 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü'ne hazırlanan ulu çınarların provaları ise renkli görüntülere sahne oldu.

Gelmeyen emeklilik!