Yardımcı Haberleri

Yardımcı Haberleri

TURKOVAC'ı geliştiren Özdarendeli'den mesaj var

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ve heyeti, Erciyes Üniversitesi'nde TURKOVAC aşısını geliştiren ekibin başında olan Prof. Dr. Aykut Özdarendeli'yi ziyaret etti. Ziyarette konuşan Prof. Dr. Özdarendeli, 'Biz görevimizi yaptık' dedi.

Özhaseki: Bildiğimiz en iyi iş hizmet!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Bildiğimiz en iyi iş hizmet” dedi.

O partinin genel Başkanından, Develili Bakan Yardımcısına sert tepki!

Bir süre önce Milli Eğitim Bakan Yardımcılığına atanan Develili isimle ilgili şok iddia: Okullarda Türçeyi yasaklamış!

Akay'dan Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan'a ziyaret

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcılığı görevine atanan Mahmut Gürcan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Akay, ziyarette Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan'a şeker sektörünün ve pancar çiftçisinin sorunlarını içeren bir de rapor sundu.

MHP tam kadro Kayserispor'u destekledi

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, MHP Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak ve il yöneticileri, Kayserispor’un Altay’ı 1-0 mağlup ettiği maçta tribündeki yerini aldı.

“Asgari ücretteki artış vatandaşı fazlasıyla memnun etti”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanlığı tarafından düzenlenen basın toplantısında açıklama yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, “Türkiye ekonomide istikrarlı bir ilerleme kaydediyor” dedi.

MHP'li Özdemir: Türkiye ekonomide istikrarlı bir ilerleme kaydediyor'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanlığı tarafından düzenlenen basın toplantısında açıklama yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, 'Türkiye ekonomide istikrarlı bir ilerleme kaydediyor' dedi.

Özdemir: Asla müsaade etmeyeceğiz

Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı tarafından 'Kutlu Seslenişten Adım Adım 2023'e Kayseri Gençlik Şöleni' düzenlendi. Törende konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir; 'Milletimizin değerlerine, inancımıza, birliğimizi tesis etmeye yönelik ne varsa; CHP, İyi Parti, HDP ve zilletin diğer kesimleri hedef almaktadır. Buna sessiz kalmamız asla söz konusu olmayacaktır. İstiklalimiz ve istikbalimiz tertemizin kaynaklarımıza, mabetlerimizin üzerine namahrem ellerin uzanmasına asla müsaade etmeyeceğiz dedi.

Bakanlıklar'da Develi rüzgarı!

Kayseri'den Bakan yok ama, Bakanlıklarda Develili Bakan Yardımcısı rüzgarı esmeye devam ediyor.

Milli Eğitime Kayserili Bakan Yardımcısı atandı

Milli Eğitim Bakan Yardımcılığına Nazif Yılmaz'ın atanmasına ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

Büyükkılıç: Hizmetten hizmete koşuyoruz

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'ı makamında ziyaret etti. Bakan Yardımcısı Gürcan, Başkan Büyükkılıç'a 'Sizin başkanlığınızda Kayseri'miz her zaman Türkiye'deki örnek belediyelerden birisi olmuştur' dedi.

Bakan Yardımcısı Gürcan: 'Yükselen enflasyonu kalıcı olarak düşüreceğiz'

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan, Kayseri'de katıldığı İş Dünyası Buluşması'nda yaptığı açıklamada, 'Yükselen enflasyonu kalıcı olarak düşüreceğiz' dedi.

Kayseri'ye Spor Toto müjdesi...

Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Mutlu Önal, geçtiğimiz günlerde AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki'nin müjdesini verdiği, Spor Toto bütçesinden onayı verilen 10 milyon lirayı aşkın yatırımın imzalarının Ankara'da atıldığını söyledi.

"Çete suçlaması ile ilgili İçişleri Bakanımızı arayacağım!"

Kayseri’de tartışmaları beraberinde getiren kooperatifler meselesi ile ilgili dikkat çeken bir gelişmeler yaşanıyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, konuyla ilgili olarak bir yas açalışmasının başlatıldığını belirterek, “Birilerinin de istismarı son bulacak” dedi. Özhaseki ayrıca, “Yeni borç çıkarmak hiçte adil bir durum değildir. İyi niyetlide değil. Bunun için gerekirse savcılığa da başvuracağız. Çete suçlaması ile ilgili de bu konuda İç İşleri Bakanımızı arayacağım” ifadelerini kullandı.

Özhaseki’nin o sözlerini Büyükkılıç neden üzerine aldı? Salondakiler...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, düzenlediği basın toplantısında anketlerle ilgili açıklama yaptı. Bu sırada Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile Özhaseki arasında dikkat çeken bir diyalog yaşandı.

Özhaseki: CHP'li belediyeler sözünde durmuyor

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, 2021 yılı yatırım toplantısında yaptığı konuşmada, 'CHP'li belediyeler sözünde durmuyor' dedi.

Özhaseki: Avrupa’da birçok markette raflar bomboş kaldı!

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi.

Flaş! Kayseri hızlı tren ihalesi tamamlandı… Firma…

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı ve Kayseri Milletekili Mehmet Özhaseki, düzenlediği basın toplantısında Yerköy-Kayseri arası Yüksek Hızlı Tren hattının yapım ihalesinin tamamlandığını açıkladı.

Mim-Sin Kooperatifi'nin 26 yıllık sorunu çözüldü!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki'nin destek ve gayretleri ile Kayseri Mim-Sin Konut Yapı Kooperatifinin 26 yıllık tapu davasının çözüldüğü söyledi.

Öztürk: 'Çalıştıkça güçleniyor, güçlendikçe başarıyoruz'

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, belediye başkan yardımcıları, birim müdür ve teknik personeller ile 2021 yılı değerlendirme ve 2022 yılı planlama toplantısı düzenledi.

Özhaseki'den 'Kooperatif' açıklaması

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, TOKİ ile Mimsin Konut Yapı Kooperatifi'nin 26 yıllık tapu sorununun çözüldüğünü söyledi.

Bilen: Türkiye'nin ulaşım yatırımlarından pay alması için çalışıyoruz

Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) Genel Başkan Yardımcısı Ergun Bilen, G7 ülkelerinin 2035 yılına kadar ulaştırma sektörüne 40 trilyon dolar yatırım yapacaklarını hatırlatarak, Türkiye'nin bu ulaşım yatırımlarından pay alması için çalıştıklarını kaydetti.

Kayserispor - Sivasspor maçının VAR hakemi belli oldu...

Yukatel Kayserispor'un bugün sahasında oynayacağı Demir Grup Sivasspor maçının Video Yardımcı Hakemi (VAR) Sarper Barış Saka oldu.

Büyükşehir'de, 5.5 saatlik toplantı!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, genel sekreter, yardımcıları ve daire başkanlarının tamamı ile Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı şirketlerin genel müdürlerinin katılımıyla 5.5 saat süren bir değerlendirme toplantısı yaptı. Başkan Büyükkılıç, saat 13.00'te başlayıp 18.45'te sona eren toplantıda 2021 çalışmaları ile 2022'de yapılacak çalışmaları kapsamlı bir şekilde ele aldı.

Develililer Ankara'da buluştu...

Develili olan Başkan Büyükkılıç ve Başkan Cabbar, yine bir süre önce Bakan Yardımcısı olarak atanan Develili Gürcan'ı ziyaret ettiler.

Flaş gelişme! Sadece 4 ay müdürlük yapabildi! Milli Eğitim Müdürü görevden alındı?

Kayseri Milli Eğitim Müdürü Ahmet Saim Durgun, görevden alındı. Kulislerden yansıyan bilgiye göre, Ankara'da genel müdür ya da genel müdür yardımcılığı görevine getirilmesi bekleniyor.

AK Partili Bedir’den, CHP tepkisi: Siyaset, hesapsız, çıkarsız olabilmektir! Kayserili size pirim vermez...

AK Parti İl Sözcüsü ve aynı zamanda Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ramazan Bedir, CHP’nin Kayseri’de yaptığı Belediye Başkanları Çalıştayı sonrasında yaptığı açıklamada, “Bizim felsefemizde Siyaset samimiyettir. Yani hesapsız ve çıkarsız olabilmektir, gönülde kalabilmektir. Kalpten sevebilmektir, samimi olmayan hamaset türü beyanatlara Kayserili pirim vermez” dedi.

Özdemir: Türkiye açısından millî güvenlik meselesi!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Türkiye Cumhuriyeti ile Karadağ arasında serbest ticaret anlaşmasının uygun bulunduğuna dair kanun teklifi hakkında MHP Grubu adına söz aldığı konuşmasında, 'Karadağ, Balkanların coğrafya olarak küçük ancak bölgenin stratejik değere sahip ve bizim de hem tarihî hem de kültürel bağlarımızın olduğu, köken itibarıyla ve ilişkilerimiz itibarıyla, bugünkü gündem sebebiyle de önemli bir ülkedir' dedi.

Uzmanlar uyardı, depresyonu tetikliyor'

Açık havada geçirilen zamanın azalması, gün ışığını yeterince alamama, fiziksel hareket eksikliği ve stres gibi etmenlerin kış depresyonuna yol açtığını belirten Psikiyatri Uzmanı Dr. Behiye Büyükgöncü, duygu durumunu düzenlemeye yardımcı önerilerde bulundu.

Mahmut Arıkan: “Nas’a ne oldu?”

Saadet Partisi’nin Kayserili Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan’dan dövizin ateşini düşüren hamleler sonrası dikkat çeken paylaşımlar…