Etiketler

Develi Voleybol Takımı'ndan Vali Günaydın'a ziyaret

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, 2020-2021 Voleybol 2. Lig sezonunda başarı göstererek 1. Lige yükselen Develi Belediyespor Voleybol Takımı Yöneticisi Ali Orhan, Yardımcı Antrenörü Ömer Özkan ve takım oyuncuları Sami Soysal ve Mehmet Susam ile birlikte Kayseri Valisi Şehmus Günaydın'ı makamında ziyaret etti.

Mehmet Cabbar ve Develi Belediyespor kulübünden Vali Günaydın'a ziyaret

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, 2020-2021 Voleybol 2. Lig sezonunda başarı göstererek 1. Lige yükselen Develi Belediyespor Voleybol Takımı yöneticisi Ali Orhan, Yardımcı Antrenörü Ömer Özkan, ve takım oyuncuları Sami Soysal ve Mehmet Susam ile birlikte Kayseri Valisi Şehmus Günaydın'ı makamında ziyaret etti.

Günaydın, Jandarma Teşkilatının 182’inci kuruluş yıldönümünü kutladı

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Jandarma Teşkilatı'nın 182. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Kayseri'de şampiyonluk kutlamaları yapılacak mı?

Bu akşam şampiyonluk kutlamaları Kaysei'de yapılacak mı?

Vali Günaydın'dan güzel haber geldi; önemli düşüşler var'

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, kent merkezinde yapılan denetimlere katıldı. Denetimlerde açıklamalarda bulunan Günaydın,' İlimizde vaka sayılarında önemli düşüşler var ' dedi.

Vali Günaydın: Bir süre erteleyelim

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, işi biten vatandaşlar kalabalık ortamlarda fazla durmaması konusunda uyardı. Vali Günaydın vatandaşları randevulu sistemle aşı olmaya davet etti.

Vali Günaydın'dan 23 Nisan mesajı

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile bir mesaj yayımladı.

Vali Günaydın: 'Türk Polis Teşkilatımız, 176 yıldır büyük bir fedakârlık ve kararlılıkla çalışmalarını sürdürmektedir'

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın; 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla yaptığı açıklamada; Türk Polis Teşkilatımız, 176 yıldır hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle, vatandaşlarımızın can güvenliğinin korunması, huzur ve güven ortamının tesis edilmesi, kamu düzenin sağlanması için büyük bir fedakrlık ve kararlılıkla çalışmalarını sürdürmektedir dedi.

Vali Günaydın: 'Vatandaşlarımız Afet Farkındalık Eğitimine Katılmalı'

Erciyes Üniversitesi ile İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü arasında '2021 Türkiye Afet Eğitim Yılı' kapsamında, yürütülecek faaliyetler ile ilgili afet farkındalık eğitimi iş birliği protokolü Vali Şehmus Günaydın başkanlığında imzalandı.

Vali Günaydın: Kayseri’de apartmanlardan ihbarlar alıyoruz!

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, kentte artan vaka sayıları konusunda dikkat çeken uyarılarda bulundu.

Vali Günaydın: 'Uyarılara rağmen mantı kesme ve gün gibi olaylar devam ediyor'

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, korona virüs vakalarının artmasındaki en büyük etkenin ev ziyaretleri ve oturmalar olduğunu ifade ederek, 'Tüm uyarılara rağmen mantı kesme ve gün gibi olaylar devam ediyor. Yapılan ihbarlar doğru çıkıyor' dedi.

Vali Günaydın: Çanakkale Zaferi bir destandır

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, '18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi' dolayısıyla mesaj yayımladı.

Vali Günaydın, vaka artışının en önemli nedenini açıkladı

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın; Vatandaşlarımızdan akraba ziyaretlerini, komşu ziyaretlerini bir kenara bırakmalarını özellikle istiyoruz. Kalabalık olarak bir araya geldiğimiz zaman virüsün yayılım hızı artıyor dedi.

Vali Günaydın: İstiklal Marşı'nın yazıldığı koşulları iyi analiz etmek lazım

İstiklal Marşı'nın Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) kabulünün 100. yıl dönümü dolayısıyla Kayseri'de etkinlik düzenlendi. Düzenlenen etkinlikte konuşan Vali Şehmus Günaydın; Milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy; destansı İstiklal Marşı'nı yazarak büyük milletimizin duygularına tercüman olmuştur dedi.

Vali Günaydın: 'İstiklal Marşı'nın kabul edilişinin 100. yıl dönümünü kutlamanın haklı gururunu yaşıyoruz'

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Vali Günaydın: Bağımsızlığımızın ebedi sembolüdür

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, 12 Mart İstiklal Marşı’nın 100. yıl dönümü nedeniyle açıklama yaptı.

Vali Günaydın: Gurur günüdür

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Vali uyardı; Böyle giderse kırmızıya döneriz

Korona virüs tablosunda turuncu listede bulunan Kayseri'de, Vali Şehmus Günaydın ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç esnafı denetime çıktı. Denetimler öncesi açıklama yapan Vali Günaydın, ilk günden kurallara uymayanların tespit edildiğini söyleyerek, 'Kayseri böyle giderse kırmızıya dönecek' dedi.

Okullar 1 Mart'ta açılacak mı?

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, okulların 1 Mart'ta açılmayacağını, Kabine Toplantısı'nda alınacak karara göre bir tablonun çizileceğini söyledi.

Vali Günaydın, hem kontrol etti hem de uyardı

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Kayseri'de önceki haftaya göre vaka sayılarında yüzde 30 oranında artış yaşandığını söyleyerek, Elde ettiğimiz kazanımları kaybetmekle karşı karşıyayız dedi.

Vali Günaydın korona virüs aşısı oldu

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, korona virüs aşısının ilk dozunu yaptırdı.

Vali'den ışıklı mesaj!

Vali Günaydın, Valilik binasının aydınlatmalı görüntüsüyle mesaj verdi.

Nevşehir Belediye Başkanına kim, ne cevap verdi?

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'nın sözleri tartışmaları beraberinde getirirken, düşündüren ya da şaka denilen sözlerin hedefindeki Vali Günaydın ve Başkan Büyükkılıç' tan henüz yanıt yok...Ama bazı isimler o açıklamalara bakın nasıl yanıt verdi...

Günaydın: 'Aşı çalışmaları başladı diye...

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, yeni yılın ilk gününde esnafları ziyaret etti. Vali Günaydın, Aşı çalışmaları başladı diye rehavete kapılmamak gerekiyor dedi.

Vali Günaydın’dan yeni yıl mesajı

 Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, yeni yıl mesajında, "2021 yılının ülkemize ve milletimize sağlık, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini temenni ediyorum" dedi.

Yılbaşı yasakları açıklandı!

Yılbaşında uygulanacak Koronavirüs tedbirleri ile ilgili yeni gelişme...

Vali'den maske açıklaması!

Pandemi tedbirleri çerçevesinde mesaiye esnaf ve vatandaş ziyaretleri ile başlayan Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, denetimleri gözden geçirdikten sonra yaptığı açıklamasında, Kayserililer maske konusuna büyük hassasiyet gösteriyor. Biz vaka sayılarına baktığımız zaman ev içi gezmelerinden kaynaklanan oranların çok üst seviyede olduğunu görüyoruz, birinci sırada olduğunu görüyoruz. Eş, dost ve akraba ziyaretlerini ertelemeliyiz dedi.