Vali Günaydın Haberleri

Vali Günaydın Haberleri

Vali Günaydın'dan Kapalı Kale Taraftarlar Derneğine ziyaret

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Kayserispor Kapalı Kale Taraftarlar Derneğini ziyaret etti.

Vali Günaydın: 'Dünyamız can dostlarımız ile daha güzel'

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla; Dünyamız can dostlarımız ile daha güzel paylaşımı yaptı.

Kayseri İtfaiyesi 95 yaşında

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Vali Şehmus Günaydın ve Cumhur İttifakı ortağı MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ile birlikte Kayseri İtfaiyesi'nin 95. yılı ve Türk İtfaiye Teşkilatı'nın ise 307. kuruluş yıldönümü etkinliklerine katıldı. İtfaiye tulumbasından su tahliyesi yapan Büyükkılıç ile Vali Günaydın, afet aracını da ilgiyle inceledi.

Vali Günaydın maçı Gazilerle birlikte izledi

19 Eylül Gaziler Günü'nde gazilere Kayserispor-Galatasaray maçını beraber izleme sözü veren Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, maçı gazilerle birlikte izledi.

Vali Günaydın, gazilerle ve şehit aileleri ile yemekte buluştu

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, kentteki gaziler ve şehit aileleri ile yemekte buluştu. Vali Günaydın, 'Dün olduğu gibi bugün de yarın da gazilerimizin ve şehit ailelerimizin emrinde ve hizmetinde olmaya devam edeceğiz' dedi.

Vali Günaydın: 'Kahraman gazilerimizin bugüne kadar olduğu gibi bütün imkânlarımız ile yanlarında olmaya devam edeceğiz'

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, 'Kahraman gazilerimizin bugüne kadar olduğu gibi bütün imknlarımız ile yanlarında olmaya devam edeceğiz' dedi.

İlköğretim Haftası'nda okul zilini Vali Günaydın çaldı

Kayseri'de İlköğretim Haftası nedeni ile düzenlenen etkinliklere katılan Vali Şehmus Günaydın; 'Eğitimde fırsat eşitliği ile okulları daha iyi hale getirmeliyiz' dedi.

Vali Günaydın'dan "aşısızlarla" ilgili dikkat çeken açıklama!

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Kayseri'deki vaka sayıları ile ilgili yaptığı açıklamasında, 'Yoğun bakımdaki hastaların yüzde 91'i aşısız hastalar' dedi.

Vali Günaydın: 30 Ağustos bir kahramanlık destanıdır

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kayseri mavi oldu

Koronavirüs risk haritasında Kayseri, yüzde 75 aşılama oranına ulaşarak mavi renge döndü.

Vali Günaydın: İlçe sayısı 4 oldu!

Kayseri'de Koronavirüsle mücadele devam ederken, Vali Şehmus Günaydın iki ilçenin daha hedeflenen rakama ulaşarak, mavi kategoriye geçtiğini açıkladı.

Vali Günaydın'a Kayserispor forması hediye ettiler

Kayserispor Kulübü, Kayseri Valisi Şehmus Günaydın'ı ziyaret ederek kendisine turkuaz renkli kulüp forması hediye etti.

Vali Günaydın: Yeni bir anaokulu kazandırmanın heyecanını yaşıyoruz

Kocasinan ilçesinde hayırseverler Kadriye-Refik Şapcı tarafından yaptırılacak olan anaokulu yapımına ilişkin protokol imzalandı.

Başkan Büyükkılıç, Vali Günaydın okul inşaatını inceledi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Valisi Şehmus Günaydın ile birlikte inşaat çalışmaları tüm hızıyla süren Ahmet-İlmiye Büyükkılıç okul inşaatında incelemelerde bulundu. Vali Şehmus Günaydın, 24 derslikli modern okulun Eylül ayında tamamlanacağını belirterek, hayırsever Büyükkılıç ailesine teşekkür etti.

Vali Günaydın: '9 ay önce temelini attığımız ilkokul yeni eğitim öğretim yılına yetişecek'

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Talas ilçesine bağlı Mevlna Mahallesi'nde yer alan 32 derslikli ilkokul inşaatında incelemelerde bulunarak, 9 ay gibi kısa bir sürede tamamlanma aşamasına gelen okulun yeni eğitim-öğretim yılına yetişeceğini söyledi.

Vali son noktayı koydu! O okul yetişecek...

Vali Günaydın: 9 ay önce temelini attığımız ilkokul yeni eğitim öğretim yılına yetişecek.

Vali Günaydın: Yangın kontrol altına alındı!

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın; Yahyalı ilçesindeki Aladağlar Milli Parkı'nda çıkan yangının kontrol altına alındığını, söndürme çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Kayseri'de vaka sayıları arttı! Vali aşı olmayanların sayısını açıkladı!

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Kayseri'de kısıtlamaların kaldırılmasıyla beraber vaka sayılarında artış yaşandığını söyleyerek, aşı çağrısında bulundu. Vali Günaydın, 'Kayseri'mizde şu anda aşı sırası gelmiş 1 milyon 103 bin vatandaşımız var. Bu 1 milyon 103 bin vatandaşımızdan sadece 658 bini birinci doz aşısını olmuş. Bu çok düşük bir oran' dedi.

Vali Günaydın: Büyük kaybımız yok

Kayseri'nin Yahyalı ilçesindeki Aladağlar Milli Parkı'nda sabah saatlerinde çıkan yangını söndürme çalışmaları devam ediyor. Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, 'Yanan yerlerin büyük kısmı örtü yangını, ormanlarımızda büyük kaybımız yok' dedi.

Vali Günaydın'dan Basın Bayramı mesajı

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Vali Günaydın'ın Kurban Bayramı mesajı

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Vali Günaydın'dan bayram açıklaması!

Valimiz Şehmus Günaydın Kurban Bayramı mesajında hem vatandaşların bayramını kutladı hem de uyardı.

Vali Günaydın: Ülkemiz üzerinde hesabı olanların hesapları ters yüz olacak

Erciyes Üniversitesi'nde (ERÜ) düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Töreni'nde konuşan Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, 'Ülkemiz üzerinde hesabı olanların hesapları ters yüz olacak' dedi.

Vali Günaydın 15 Temmuz Şehitlerinin ailelerini ziyaret etti

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri kapsamında, Şehit Komiser Yardımcısı Cennet Yiğit ve Şehit Komiser Yardımcısı Kübra Doğanay'ın ailelerini ve şehitlerin kabirlerini ziyaret etti.

Vali Günaydın'dan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada; 15 Temmuz; hain terör örgütü FETÖ/PDY tarafından ülkemizin bölünmez bütünlüğüne, demokrasimize ve özgürlüğümüze yönelik darbe girişimine karşı aziz milletimizin Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla canları pahasına meydanları doldurarak vatanımıza, bayrağımıza, ezanımıza sahip çıkarak yazmış olduğu destanın adıdır. dedi.

Vali Günaydın 3'ledi!

Vali Şehmus Günaydın, vatandaşlara çağrı yaptı.

Develi Voleybol Takımı'ndan Vali Günaydın'a ziyaret

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, 2020-2021 Voleybol 2. Lig sezonunda başarı göstererek 1. Lige yükselen Develi Belediyespor Voleybol Takımı Yöneticisi Ali Orhan, Yardımcı Antrenörü Ömer Özkan ve takım oyuncuları Sami Soysal ve Mehmet Susam ile birlikte Kayseri Valisi Şehmus Günaydın'ı makamında ziyaret etti.

Mehmet Cabbar ve Develi Belediyespor kulübünden Vali Günaydın'a ziyaret

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, 2020-2021 Voleybol 2. Lig sezonunda başarı göstererek 1. Lige yükselen Develi Belediyespor Voleybol Takımı yöneticisi Ali Orhan, Yardımcı Antrenörü Ömer Özkan, ve takım oyuncuları Sami Soysal ve Mehmet Susam ile birlikte Kayseri Valisi Şehmus Günaydın'ı makamında ziyaret etti.

Günaydın, Jandarma Teşkilatının 182’inci kuruluş yıldönümünü kutladı

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Jandarma Teşkilatı'nın 182. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Kayseri'de şampiyonluk kutlamaları yapılacak mı?

Bu akşam şampiyonluk kutlamaları Kaysei'de yapılacak mı?