Etiketler

CHP İl Başkanı Özer: İttifakın kaybedeni bey, yapımcı da yıkımcı da sizsiniz!

CHP İl Başkanı Ümit Özer'den, Özhaseki'ye sert tepki...

Özer: AKP icraatleri gibi, adı var ama kendi yok!

CHP İl Başkanı Ümit Özer, Türkiye'nin Tanzanya'nın bile gerisinde kaldığını belirterek, AK Parti iktidarına tepki gösterdi.

CHP İl Başkanı Özer: Halkımız artık bu düzenin değişmesini istiyor!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşları dinledi. Özer, “Halkımız artık bu düzenin değişmesini istiyor. Yıllardır verilen, ama tutulmayan sözler…Ekonomi, işsizlik, yokluk, yoksulluk, yasaklar. Halk artık nefes almak istiyor” dedi.

CHP İl Başkanı Özer’den iktidara tepki: Sizler bu güzel insanları unuttunuz!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ümit Özer, Yahyalı’da vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdi. Özer aynı zamanda yün yıkayarak, hünerlerini de sergiledi. Diğer yandan Özer, Dünya Hukuk Günü ve Srebrenica Katliamı ile ilgili de dikkat çeken mesajlar paylaştı.

Özer: Vatandaş hayat pahalılığıyla boğuşuyor, Saray milyonların sırtına yeni yükler bindiriyor!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, parti binasında düzenlediği basın toplantısında yaşanan ekonomik sıkıntılara değindi. AK Parti iktidarına tepki gösteren Özer, “Milyonlar işsizlikle, hayat pahalılığıyla, yoksullukla, borçlulukla ve maalesef açlıkla boğuşuyor. Halkımız bu sorunlarla boğuşurken, Saraylarından ülkeyi yönetenler, milyonların sırtına yeni yükler bindiriyor” dedi.

CHP İl Başkanı Özer, oraya gitti ve “Hatırladınız mı? diye sordu…

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, Kayseri'de yılan hikayesine dönen ve durakları, hattı adeta çürümeye terk edilen Banliyo projesine dikkat çekti. Özer, "Kayseri'ye verilen sözler yine havada kalmıştır" dedi.

CHP'de ilçe ziyaretleri sürüyor: Köylü perişan, çiftçi perişan, esnaf perişan

CHP İl Başkanı Ümit Özer, ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Özer ve parti yönetimi bu kez de Yeşilhisar ilçesinde vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdi.

CHP İl Başkanı Özer: Çetelerle iş birliği içerisindeler!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, 2 Temmuz 1993’te Sivas, Madımak katliamında yaşamını yitirenleri unutmadı.

Özer: Vatandaşa gelince elektriği kesiyorlar, ama AKP’li Başkanın tuzu kuru!

CHP İl Başkanı Ümit Özer’den şok iddia: Vatandaşa gelince elektriği kesiyorlar, ama AKP’li Başkanın tuzu kuru. Ağaya her şey beleş ampul parası da ödemiyorlar?

Tarım arazisi, ticari işletmeye mi dönüştürüldü?

CHP İl Başkanı Ümit Özer, vatandaşın mağdur edildiğini belirterek, "Belediyelerin gücü sadece vatandaşa mı yetiyor?" diye sordu.

Kayserili Doktor son yolculuğuna uğurlandı...

Antalya'da hayatını kaybeden doktor Karaözü mahallesinde toprağa verildi.

"Kadınlar ilk seçimde bu iktidara gereken cevabı verecek"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, “Yaşam Hak” Projesi Tanıtım Toplantısı için Kayseri’ye geldi.

İlçe ziyaretlerini sürdüren CHP İl Başkanı Özer, neden sabır istedi?

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, ilçe, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.

CHP Kayseri'den, Kılıçdaroğlu çıkarması...

CHP İl Başkanı Ümit Özer, Milletvekili Çetin Arık ve beraberlerindeki partililer, Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti.

CHP İl Başkanı: Affedilecek bir husus değil!

CHP Kayseri İl Başkan Ümit Özer, Develi’de saldırıya uğrayan doktorla ilgili açıklama yaptı.

CHP İl yönetimi dert dinledi!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer ve beraberindeki parti yöneticileri, esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek, dert dinledi.

CHP İl Başkanı Özer’den dikkat çeken çıkış: Çok fazla ayrımcılık var…

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, “Bizim topraklarımızda kadın olmak zor. Dünyada kadın olmak zor. Eğer kadınsanız emin olun bir erkekten daha fazla çalışmak zorundasınız. Kendinizi çok ispat etmek zorundasınız. Daha çok emek vermeniz gerekiyor. Onlar için zaten ataerkil bir toplumda onlar bir adım önde hayata başlıyorlar. Bizler bunun mücadelesini veriyoruz” dedi.

CHP’liler suç duyurusunda bulundu!

Atatürk'e hakaret eden imama tepkiler sürüyor...

CHP’den Şehit Ailelerine ziyaret...

CHP İl Başkanı Ümit Özer ve beraberindeki partililer, Şehit Ailelerini ziyaret etti.

İlmek'ten CHP İl Başkanına cevap!

İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer'in belediye ile yaptığı açıklamalarına cevap verdi. Mustafa İlmek, 'Kendi teşkilatından bihaber birine söylenecek söz de yoktur' dedi.

CHP İl Başkanı Özer’den dikkat çeken tepki: 'Ben de AKP’liyim' dedi greyderi aldı!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer'den dikkat çeken açıklama...

CHP İl Başkanı acılı aileyi ziyaret etti!

CHP İl Başkanı Ümit Özer, Kayseri'nin Talas ilçesinde arkadaşlık teklifini kabul etmediği şahıs tarafından öldürülen öğretmenin ailesini ziyaret etti.

AK Parti’den, CHP’ye “128 Milyar dolar nerede?" yazılı balon tepkisi!

CHP, AK Parti iktidarına '128 Milyar dolar nerede' sorusunu sormaya devam ediyor. CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, Erciyes'te yani zirvede açtıkları pankartın ardından bu kez de AK Parti Kayseri İl binasın önünde üzerinde '128 Milyar dolar nerede?' yazılı balon uçurdu. CHP'nin bu yöndeki eylemine AK Parti'den yanıt geldi.

CHP’den, AK Parti önünde balonlu eylem! Balonların üzerinde ne yazıyor?

CHP, AK Parti iktidarına “128 Milyar dolar nerede” sorusunu sormaya devam ediyor. CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, Erciyes’te yani zirvede açtıkları pankartın ardından bu kez de AK Parti Kayseri İl binasın önünde üzerinde “128 Milyar dolar nerede?” yazılı balon uçurdu.

CHP İl Başkanı Özer, Amerika sevinci yaşayan o gençlere dikkat çekti: Bu tablo yürekleri burktu!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, “İşsizlik rakamlarının yüzde 25’i gençlerimizden oluşurken, her 4 işsizden birini ise üniversite öğrencilerimiz oluşturdu. AKP iktidarında kendisini anne babasına yük olarak düşünen gençlerimiz ülkeden kaçış yolu aramaya başladı” dedi. Özer, sosyal medyada izlenen bir videoya da dikkat çekerek, “Amerika’da çalışmak üzere başvuru yapan gençlerimizin sevinci yüreklerimizi burktu” ifadelerini kullandı.

"Tepedekileri, 3-5 maaş alanları doyurabilsek bu ülkenin kaynakları bize de yetecek ama…"

CHP'liler, Kayseri'nin Yeşilhisar ilçesinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi, vatandaşı dinledi.

CHP İl Başkanı Özer, şehit aileleri ile görüştü

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, Ramazan Bayramı'nda Şehit Aileleri ile telefonda görüşerek, bayramlaştı.

CHP’den Tomarza çıkarması! Vatandaşa “Aile Sigortası” projelerini anlattılar!

CHP İl Yönetimi mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kez de Tomarza ilçesine giden İl Başkanı Ümit Özer ve beraberindeki parti yöneticileri vatandaşların sorunlarını dinledi. İl Başkanı Özer, “Ziyaretlerde çiftçilerimizle ve herhangi bir sosyal güvencesi olmayan vatandaşlarla ilgili uygulamaya geçireceğimize söz verdiğimiz Aile sigortası ve sosyal politikalarımızla ilgili çözüm önerilerimizi de anlattık” dedi.

Özer'den sert tepki: Zulüm karşısında dilsiz şeytan olmayacağız!

CHP İl Başkanı Ümit Özer' den, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu'a tepki. Özer: Valilik yetmedi mi?

CHP İl Başkanı Özer’in ziyaret ettiği esnaf: Böyle adalet olmaz! Herkese adalet...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ümit Özer, mahalle ve esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Esnaf ziyaretlerine ilişkin sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Özer, bir kadın esnafın isyanını da gözler önüne serdi.