Etiketler

CHP İl Başkanı Ümit Özer kaza geçirdi!

CHP İl Başkanı Ümit Özer, geçirdiği kazanın ardından hafif şekilde yaralandı...

CHP İl Başkanı Ümit Özer’den Özhaseki’ye, “Haseki Dağı” göndermesi! Konu: Yalan...

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) ak Parti Geel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki tepkisi sürüyor. İl Başkanı Ümit Özer, Özhaseki’nin Ağrı’da parti kongresinde yaptığı açıklamalara tepki gösterdi.

CHP İl Başkanı Özer: Yan çizip, durumu kurtarmaya çalışanlar...

CHP İl Başkanı Ümit Özer, AK Partili Mehmet Özhaseki ve İsmail Tamer'i, yaptıkları açıklamalar üzerinden eleştirdi. Özer, halka tepeden bakıldığını savunarak, "Zırva tevil götürmez" dedi.

Özer: Bu kibirli anlayışı halkımızın vicdanına havale ediyoruz

Kayseri Olay’ın gündeme taşıdığı AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer’in asgari ücretlilere ilişkin “Artık asgari ücretlimizin evinin önünde arabası mevcut” sözlerinin yankısı sürüyor. CHP İl Başkanı Ümit Özer, Tamer'in açıklamalarına tepki gösterdi.

Özer: 19 yıldır Türkiye'yi kim yönetiyor?

CHP İl Başkanı Ümit Özer, AK Parti’ye tepki gösterdi. “Ülkeyi kim yönetiyor?” diyen soran Özer, “AKP iktidarı halktan kopuk yaşayıp, her bulduğu fırsatta siyasi dilin nezaketinden yoksun ithamlarda bulunarak algı oluşturmaya çalışmaktan başka bir şey yapmamaktadır” diye konuştu.

CHP'den, 'Hazine tamamen esnafın, milletin emrinde' tepkisi!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, esnafın sıkıntı içinde olduğunu belirterek, Talas'ta bir süre önce iş yerlerine asılan afişlere dikkat çekti ve AK Parti'ye tepki gösterdi.

“Esnafın derdini çözemeyenler aya gideceğiz diye gündem değiştiriyor”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, afişlerle yaşadıkları sıkıntılara dikkat çekmek isteyen esnaflara destek vererek, "Aya gidiyoruz" söylemi üzerinden iktidara tepki gösterdi.

Sesini duyuramayan çiftçi, umudunu neden Japonlara bağladı?

Hacılarlı çiftçi sesini duyurup, sorununu çözemeyince Japon Büyükelçiliğinden yardım istedi.

CHP'den, iktidara yoksulluk tepkisi...

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, "İşte yoksulluğun fotoğrafı" diyerek, iktidara tepki gösterdi.

'Büyükşehir Yasası mahalleye dönüşen köylere büyük zarar verdi!'

CHP İl Başkanı Ümit Özer, Büyükşehir yasasının köylüye büyük zararlar verdiğini ifade ederek, AKP Hükümetinin Tarım Bakanı da bu yasanın etkilerini ‘Büyükşehir Yasası tarıma zarar verdi’ sözleriyle kabul etti. Köylerimize eşit hizmet fırsatı sadece sözde kaldı” diye konuştu.

İmamoğlu’nun yanındaki Kayserili kim?

Kayseri'den, İstanbul'a yani İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne gidenler artık onu da ziyaret ediyor...

CHP’den dikkat çeken SMA çağrısı!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, SMA hastası çocuklar ile ilgili hükümete çağrı yaptı.

CHP'den 'Pandemi sürecinde 156 ülkeye yardım yaptık' diyen AK Partili o isme tepki!

CHP İl Başkanı Özer, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Usta'ya, Kayseri'de yaptığı açıklamalar üzerinden tepki gösterdi.

CHP İl Başkanından, Özhaseki’ye: Bozuk plak misali…

"AKP Genel Başkan Yardımcısı bir gün sırça köşkünden çıksın, çıksın da mahalle pazarlarında insanlar akşamüstü çürük meyve-sebzeleri nasıl topluyor bir görsün"

Vatandaş CHP'lilere böyle dert yandı: Her şey iyi diyen yalan söylüyor!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, İl Yönetim Kurulu ve Melikgazi İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte pazar yerlerini ziyaret ederek, vatandaşın dertlerini dinledi.

Bal: Yandaşlarının cebini doldurmak için vatandaşın cebini boşalttılar

CHP Kayseri İşçi Sendikaları, Meslek Odaları-STK’lardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Cemalettin Bal, “İktidar, önce asgari ücretle çalışan işçilerimizin sonra memurlarımızın ve emeklilerimizin sesine kulak tıkayıp vatandaşlarımızı açlığa mahkûm etti” dedi.

Özer: AKP’liler ‘Reis vermiyor ama biz veriyoruz’ dedi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ümit Özer, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın, “belediyelerde asgari ücret” ile ilgili açıklamasına tepki gösterdi. Özer, “Belediyelerde ve iştiraklerinde çalışan personelin en düşük ücretini belgeleriyle kamuoyuna açıklamasını bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

CHP'den yeni yıl zamları ve kuru ekmek tepkisi!

CHP İl Başkanı Ümit Özer, yeni yıl zamlarına asgari ücret üzerinden tepki gösterdi.

'Son 6 yılda Büyükşehir Belediyesi’nin borcu yüzde 77 arttı!'

CHP İl Başkanı Ümit Özer, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin Sayıştay raporlarına da yansıyan borcu ile ilgili de değerlendirme yaptı. Özer, “AKP’nin İsraf düzenini döndürecek gücü kalmadı” diye konuştu.

297 kadın katledildi, 161 kadın şüpheli şekilde öldü!

CHP, kadın cinayetleriyle ilgili açıklama yaptı. 2020 yılı kadın ve çocuk hakları açısından değerlendirildi.

CHP’den esnafa 17 maddelik ziyaret!

CHP esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. İl Başkanı Ümit Özer ve beraberindeki partililer gerçekleştirdikleri ziyaretlerde esnafın sorunlarına ilişkin 17 maddelik partinin çözüm önerilerinin yer aldığı broşürleri esnafa dağıtarak, bilgilendirdi.

Yolunda ölmeye hazırız Paşam!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, Atatürk’ün “Heyet-İ Temsiliye Reisi” olarak Kayseri’ye gelişinin 101. Yılı nedeniyle yaptığı açıklama yaptı.

CHP: Allah’ın bir kulu da çıkıp hesabını sormuyor!

CHP İl yönetimi Karpuzatan’da basın açıklaması yaptı. CHP İl Başkanı Ümit Özer, partililerle birlikte gittiği Karpuzatan Mahallesi’nde üreticilerin sıkıntılarına değindi. Özer, “Artan girdi maliyetlerine karşı sabit kalan ve hatta zaman zaman gerileyen üretici fiyatları çiftçilerimizi isyan ettirmiş ve hayvancılık üretiminden kopma noktasına getirilmiştir” dedi.

CHP: Şu an ki tablo utanç tablosudur

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ümit Özer ve beraberindeki partililer 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü nedeniyle Cumhuriyet Meydanı’nda basın açıklaması yaptı.