Ümit Özer Haberleri

Ümit Özer Haberleri

CHP’den 19 Mayıs yürüyüşü!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer: Gençlerin ülkesini terk etme hayali kurmadığı bir Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz.

‘Saray rejimi, iktidarını kaybedeceği korkusuyla despotik baskılarını artırıyor’

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, “Ülkemiz, hukuk ve adaletin katledildiği karanlık, despotik bir dönemden geçiyor” dedi.

Kayseri’de 'işsizlik' rekoru! 4 ayda sigortalı kişi sayısı 10 bin 296 kişi azaldı!

Kayseri'de düşündüren tablo. Kayseri’de işsizlik ödeneği başvurusu ?,7, işsizlik ödeneği alan kişi sayısı ise 7,4 oranında arttı. CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer açıkladı...

CHP il Başkanı Ümit Özer'in acı günü

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer'in, kayınvalidesi hayatını kaybetti.

Özer’den, Milletvekili Nergis’e ‘Kış uykusu’ tepkisi: Siz o uykudan hala uyanamadınız!

Özer’den, Milletvekili Nergis’e ‘Kış uykusu’ tepkisi: Mışıl mışıl uyuyanların değil, memleket için tıkır tıkır çalışanların vakti geldi!

‘Suriyeli’ye dayalı döşeli ev ben tapulu evimde oturamıyorum’

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, CHP İl Başkanı Ümit Özer, CHP Develi İlçe Başkanı Yusuf Bulut ile Develi’’nin heyelan riski nedeniyle evlerinden çıkartılan Küçükkünye mahallesi sakinlerinin şikayetlerini dinledi.

Kadınlar böyle dert yandı: Suriyelilere bakıyorlar, bize bakmıyorlar!

Develi Küçük Künye Mahallesinde kadınlar CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer'e sıkıntılarını anlattı.

CHP İl Başkanı Ümit Özer: Artık mızrak çuvala sığmıyor!

CHP İl Başkanı Ümit Özer: Türkiye bu acı tabloyu yaşarken, zamlar ardı sıra gelirken, alım gücü düşerken, yoksulluk her geçen gün artarken, vatandaş Kayseri’nin merkezinde ucuz ekmek kuyruklarında sıranın kendilerine gelmesini beklerken, saraylarda yaşayan ve her akşam manda yoğurdu, kestane balı, Medine hurması tüketen beyefendi, önce “Sabır” istedi, ardından vatandaşın sabrının tükendiğini, sabır taşının çatladığını anlayınca şimdi de milletin yüzüne baka baka her zaman yaptığını yapıp, sorumluluktan kaçtı ve 'Şükürsüzlük var, elimizdekilere şükredeceğiz' dedi.

Özer: Vatandaş geçim sıkıntısından kan ağlıyor, onlar ballı, eğlenceli iftar şovu yapıyor!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, Kayseri’de zamlar nedeniyle ekonomik sıkıntıya girdiklerini ifade eden ve bu nedenle de elektrik faturalarını ödeyemedikleri için, elektrikleri kesilen vatandaşları ziyaret etti.

'Tarihi binaların içler acısı hali yüreğimizi sızlatıyor...'

CHP Kayseri Milletveki Çetin Arık, Muğla Milletvekili Suat Özcan, Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, il Başkanı Ümit Özer ve partililerle ile birlikte Kayseri'de Köy Enstitüsü mezunu öğretmenlerle bir araya geldi.

Özer: Tek adam anlayışının değil, milletimizin egemenliği daim olsun.

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer: Tek adam anlayışının değil, milletimizin egemenliği daim olsun.

Kayseri’de işsizlik sigortasına rekor başvuru!

Resmi verilere göre Kayseri’de işsizlik sigortasına başvuranların sayısı yüzde 76.9 arttı. CHP İl Başkanı Ümit Özer, AK Parti iktidarına tepki göstererek, “İşsizlik kanayan yara. Kayseri’de de artıyor. Yıllardır aynı yüzler, aynı sözler bu kötü tablonun sebebiler” dedi.

CHP'den Ankara çıkarması! Kayseri’nin de yer aldığı İç Anadolu masası kuruldu!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Örgütünden Ankara çıkarması... İl Başkanı Ümit Özer, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüklerini ve aynı zamanda İç Anadolu Masasının kurulduğunu söyledi.

CHP'den saldırıya tepki!

Gazeteci Azim Deniz ve İş İnsanı Sedat Kılınç'a yönelik saldırıya CHP'den tepki geldi. İl Başkanı Ümit Özer ve Milletvekili Çetin Arık, saldırıyı kınadılar.

O ilçede nüfus 9500’lerden 5 bin 800’lere düştü! Tarım alanı 16 yılda yüzde 47,9 azaldı!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, ilçelerin yaşadığı sorunları gündeme taşıdı. “Kayserimiz, ilçelerimiz her geçen gün geriye gidiyor, kaybediyor” diyen Özer, “Verilen sözlerin tutulmadığı, var olan kazanımların dahi yok edildiği ilçelerimizi ve sorunları örgütümüzle gündeme taşıyacağız. İşte bolca sözlerin verildiği, ancak kaderine terk edilen ilçelerimizden biri de Akkışla” dedi.

Özer: Kendilerine Manda yoğurdu, Kestane balı, Medine hurması, vatandaşa yoksulluğun acı faturası!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, çarşı pazar ziyaretlerini sürdürüyor. Özer, ziyaretlerinde yine vatandaşları ve esnafları dinledi.

‘Kayseri’de her geçen gün bu tablo artıyor! Bu böyle gitmez’

"Her geçen gün bu tablo artıyor. Vatandaş her geçen gün daha da kaybediyor, fakirleşiyor. Kayseri’de resmi rakamlara göre her 4 haneden biri devlete muhtaç yaşıyor. Hayırseverlere, emek verenlere teşekkür ediyoruz. Düşündüren tabloyu görünce de üzülüyoruz” diye konuştu.

CHP’den 3 Nisan açıklaması! Her 10 kadından 4’ü…

"Teklifimiz AKP ve MHP oylarıyla reddedildi. Ama sanmasınlar ki pes ettik"

CHP İl Başkanı “Artık yeter” dedi ve Kayseri’nin kaybettiklerini sıraladı!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, “Kayseri kaybediyor” dedi ve dikkat çeken rakamları paylaştı. “Kayserimiz aynı yüzler, aynı isimlerle yıllardır kaybetmeye devam ediyor” diyen Özer, tarımdan hayvancılığa, ekonomiden sosyal yaşama kadar birçok sıkıntının yaşandığına dikkat çekerek, “AKP’ye yıllardır en fazla desteği veren iller arasında yer alan Kayseri, ne yazık ki her geçen gün kaybediyor. Artık yeter” diye konuştu.

CHP'den, Meydan'da Çanakkale buluşması...

Özer: Zafer ezilen, zulüm gören, mazlum halklara da örnek olmuştur...

‘Ankara'da Bakanlı poz veren, caka satan çok, ama Kayseri'de elde yok, avuçta yok!’

Kayseri'nin her alanda kaybetmeye devam ettiğini dile getiren CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, "Yıllardır aynı yüzler, aynı sözler, bu düşündüren tablonun sebebiler. Kayseri bunu hak etmiyor?” dedi.

Özer: Kayseri artık bu ‘Sen, ben, bizim oğlan düzeninden’ kurtulmalı!

"Yıllardır aynı yüzler, aynı pozlar, bol vaatler, aynı sözler, bu yaşanan krizlerin, kuyrukların, sıkıntıların, yokluğun, yoksulluğun asıl sebebiler!"

CHP İl Başkanı Özer: Bu kötü günler, kinle, nefretle beslenenler geççek!

"Fırsat eşitliğinin olduğu, kadınların yaşamın her alanında güçlü, etkin ve örgütlü olduğu bir Türkiye'yi hep birlikte inşa edeceğiz."

CHP İl Başkanı Özer'den dikkat çeken tepki: Sahi neden çıt yok?

Kayseri ile Afyon arasında sucuk tartışması sürerken, CHP İl Başkanı Ümit Özer’den dikkat çeken bir açıklama geldi.

Esnaf böyle dert yandı: Zaten iş yok, sıkıntı var! Bir de Maliyecileri gönderiyorlar…

CHP İl Başkanı Ümit Özer ve beraberindeki partinin il yöneticileri esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdi. Ziyaretlerde vatandaşlar yaşanan ekonomik sıkıntılardan dert yandı. Ziyaretlerde bir esnafın, “Zaten iş yok, sıkıntı var! Bir de esnafa maliyecileri gönderiyorlar” sözleri dikkat çekti.

‘İlçelerde vatandaş unutulduk, terk edildik diye dert yanıyor’

CHP'de ilçe danışma kurulu toplantıları sürüyor. CHP İl Başkanı Ümit Özer ve il yönetimi, ilçe yönetimleri ile bir araya geliyor. Son olarak İncesu, Yeşilhisar ve Yahyalı'da danışma kurulu toplantıları gerçekleştirildi. CHP İl Başkanı Ümit Özer, ilçe ziyaretlerine ilişkin yaptığı açıklamada, "İlçelerimiz de ne yazık ki kan kaybediyor, göç veriyor. Verilen sözler ise yıllardır tutulmuyor" diye konuştu. Özer, ayrıca Sarıoğlan ve Akkışla ilçelerinde yaşanan hastane tartışmalarıyla ilgili olarak da, "Sağlık hizmetleri yerinde, kolay ve hızlı ulaşılabilir olmalı. Bu yüzden sağlıkta pazarlık olmaz diyoruz. Sağlıkta tasarruf olmaz diyoruz. Örneğin Akkışla'nın, Sarıoğlan'ın ya da diğer ilçelerimizin hastane ihtiyacı varsa her ilçeye hastane yapılmalı" dedi.

‘Aya çıkacağız diyenler gelsin her gün roket hızında uzayan kuyrukları görsün!’

Vatandaşlar, 99 TL’de KDV indirimiyle fiyatı 92,5 liraya düşen 5 litrelik yağın yanı sıra pirinçten alabilmek için soğuk havaya rağmen günlerdir TMO önünde uzun kuyruklar oluşturuyor. Bu duruma CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer tepki gösterdi.

O kooperatifin üyeleri isyan etti: Karda kışta insanlar evden çıkartılır mı?

Kayseri’de inşaat kooperatifleri tarafından mağdur edildiklerini iddia eden vatandaşların isyanı sürüyor

Millet İttifakından Turkovac çıkışı!

CHP İl Başkanı Ümit Özer’in ardından bu kez de İYİ Parti İl Başkanı Sebati Ataman, Erciyes Üniversitesi’nde (ERÜ) geliştirilen yerli aşı Turkovac ile ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı.