Ulaştırma Ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Haberleri

Ulaştırma Ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Haberleri

Bakan'dan, Yerel Basına destek sözü!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, yerel basının zor şartlar içerisinde görev yaptığını çok iyi bildiklerini söyledi.

Bakanlar, Şehit Komandolar Durağını ziyaret etti

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 17 Aralık 20216'da 15 askerin şehit düştüğü Şehit Komandolar Durağı'nı ziyaret ederek, çelenk sundu.

Bakan Karaismailoğlu: Gelecek nesillerimiz bugün bizim yaptıklarımızı konuşacak!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Biz nasıl geçmişte atalarımızın yaptığı şaheserlerle gurur duyuyorsak, gelecek nesillerimizde bugün bizim yaptıklarımızı konuşacak ve gurur duyacaklar dedi.

Hızlı trene Kayseri'de dahil olacak mı?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 2003 sonrasında başlatılan demiryolu seferberliği ile bin 213 kilometresi Yüksek Hızlı Tren olmak üzere toplam 2 bin 149 kilometrelik yeni hat yapıldığını söyleyerek, "2003 sonrasında demir yolu seferberliği başlatıldı” dedi.

Afganistan tahliyesi uçuş ekiplerine karşılama

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Mili Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ile birlikte Afganistan Tahliyesi Uçuş Ekipleri Karşılama Töreni'ne katılarak, uçuş ekibini kutladı.

3 Bakan Kayseri'ye geldi