Türler Haberleri

Türler Haberleri

Hijyen Kurallarına Uygun Dolum Makinaları Özellikleri

Binlerce dolum makinası çeşitleriyle bugün su, ayran, meyve suyu veya gazlı içecekler dışında bal, kavanoza konulabilir pek çok tatlı türleri gibi akışkanı daha güç olan sıvı türleri de dolum makineleriyle beraber el değmeden tamamlanır.

Klima Fiyatları Nelere Göre Değişkenlik Gösterir?

Klimalar temelde ayaklı klima, kaset tipi klima ve duvar tipi klima olmak üzere üç kategoride incelenebilir.

Açık Parfümde En İyi Koku Nasıl Seçilir?

Koku dünyasında birbirinden farklı koku türleri bulunur. Hafif, orta veya sert diye nitelendirilen birbirinden farklı dünyamızın kokularından harman şekilde elde edilen pek çok parfümler, yoğunluğa göre değişkenlik göstermektedir.

Görenler ışık zannediyor ama...

Kayseri'de, Talas Belediyesi tarafından kentte ilk olarak uygulanan sinek tespit ve kontrol noktası ile bölgedeki sineklerin türleri önce tespit ediliyor ardından ilaçlama yapılıyor.

Talas'ta sinek tespit ve kontrol noktası kuruldu!

Talas Belediyesi, hizmete geçirdiği yeni uygulama ile Kayseri'de bir ilki gerçekleştirerek önce bölgede bulunan sinek türlerini tespit ediyor daha sonra etkin mücadele gerçekleştiriyor.

Sultan Sazlığı Kuş Cenneti turistlerin uğrak yeri oldu

Yeşilhisar, Develi ve Yahyalı sınırlarında bulunan Sultan Sazlığı; yüzlerce çeşit kuş türleri, at biniciliği, doğa yürüyüş alanları ve Kuş Müzesi ile yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri oldu.

Araç Kaplama Reklam Çeşitleri Nelerdir?

Günümüz teknolojisi ile tüm araç modellerinde reklam olarak araç kaplama türlerini araştırabilir ve renk değişim uygulamalarından tutun da araçlarınızda bir görselin, iş yerinize ait faaliyetlerin yer alacağı şekilde de tamamen kaplatarak reklam alanı yaratmayı da başarabilirsiniz.