Türkiye Cumhuriyeti Haberleri

Türkiye Cumhuriyeti Haberleri

E-Devlet ve e-Nabız'da veri sızıntısı mı var?

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi, Türkiye'nin e-Devlet, e-Nabız, EBA ve ÖSYM bilişim sistemleri gibi dijital altyapılarında veri sızıntısı iddialarının gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Tren garında gece mesaisi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Tren Garı'nda Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları (TCDD) Genel Müdürü Ali İhsan Uygun ve üst düzey yetkililerinin katıldığı gece boyu süren toplantıda hem demir yollarında hem de kara bağlantılarında yapılacak ya da yapımı devam eden projeleri görüştü.

Yavuz: Hainlerin kökünü kazıdık, kazımaya da devam edeceğiz

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz, Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak uzun bir süreden beri terörle olan mücadelemizde başarıyla sona geldiğimiz dost düşman herkes tarafından bilinmektedir. Bütün vatan hainlerinin kökünü kazıdık kazımaya da devem ediyoruz dedi.

O imama tepki! Çalıksoy: Kendi tarihine ihanet edenler en büyük zararı dinimize veriyor

Talas Belediyesi'nin Haziran ayı meclis toplantısında Millet İttifakı meclis üyeleri, Ayasofya'da yaptığı konuşmada, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü hedef alarak hakaretlerde bulunan imam Mustafa Demirkan'ı kınadı.

Hacılar'dan ABD'ye tepki

ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olaylarını Soykırım olarak tanımlamasına ilişkin açıklamasına Hacılar Kaymakamlığı ve Hacılar Belediye Başkanlığı'ndan da tepki gecikmedi. Hacılar Kaymakamlığı önünde ABD Başkanı Joe Biden'ın 'sözde soykırım'ı tanıdığını ilan etmesine Kaymakam Haluk Sezen ve Başkan Bilal Özdoğan 'Türkiye Cumhuriyeti'nin şanlı tarihine dikkat çekilerek Türkiye Cumhuriyeti'ni suçlayanlar kendi tarihlerine baksınlar' dedi.

Milli Eğitim eski Bakanı Çelik: Bu Türkiye Cumhuriyeti’nin tescilli ayıbıdır!

AK Partili eski Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Uluslararası Kafkas Derneği’ nin sosyal medya üzerinden düzenlediği yayına katıldı. Çelik, “Milli Mücadele ve Çerkes Ethem” konulu söyleşide hem dikkat çeken açıklamalar yaptı hem de kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Eski Başkan böyle isyan etti: Tehdit alıyoruz!

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi eski Başkanı Vedat Ali Özışık, “Türkiye Cumhuriyetinin tüm kurumları , Fetöculere karşı mücadelemizde bizi yalnız bırakmıştır” ifadelerini kullandı.

Artık vatandaş değiller!