Tobb, Haberleri

Tobb, Haberleri

Açılışını Hisarcıklıoğlu yaptı, Kayseri’ye katkısı büyük olacak…

Kayseri Ticaret Borsası (KTB) Et ve Et Ürünleri ArGe Merkezi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılımıyla açıldı. Kayseri Müşterek Oda-Borsa Toplantısı'nda konuşan Başkan Hisarcıklıoğlu; Pandemi dönemi de; tarım ve hayvancılığın nasıl stratejik bir sektör olduğunu hepimize bir kez daha gösterdi. Önce kendine yeten, sonra çevresine yeten ülke olmanın önemini yaşadık.

Ataş'tan, Hisarcıklıoğlu'na dikkat çeken zam göndermesi

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş'tan, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'na dikkat çeken tepki...

Ekonomist Zeki Karahüseyin’den Erciyes çağrısı

Ekonomist Zeki Karahüseyin: Doğduğu topraklarla ödeşme anlayışı, turizm, tarım ve hayvancılık alanlarında da ortaya konmalıdır.

TOBB'dan KTO'ya 5 yıldızlı A sınıfı akreditasyon sertifikası

Hizmet kalitesini Avrupa standartlarına taşıyan Kayseri Ticaret Odası'na (KTO), 5 yıldızlı A sınıfı Akreditasyon Sertifikası, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından verildi.

TOBB Heyeti Kayseri Şeker'de

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, dün akşam saatlerinde Kayseri Şeker'e gelerek, Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay'ı ziyaret etti.

Dertliler, mağdurlar, çekini ödeyemeyenler Hisarcıklıoğlu’nu ablukaya aldı!

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan destek istedi.

Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Rifat Hisarcıklıoğlu sınavı!

TOOB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu meselesi Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi gündeminden bir türlü düşmeyince Başkan çareyi "kesin neticelendirme" önerisinde buldu.

Eğer bu iddia doğruysa…

“Bir temizlik olacak”

HİSARCIKLIOĞLU DAYANAMADI!