Etiketler

İYİ Partili Meclis Üyesi isyan etti: Misafir başkanlara çöken alt yapıyı mı göstereceksiniz?

İYİ Partili Osman Türk, yağmur sonrası bazı noktalarda oluşan su birikintileri ve bu konuda çözüm için hizmet sunmayan Belediyeye tepki gösterdi.

İYİ Parti İl Başkanı Ataman: Tok, açın halinden anlamaz...

İYİ Parti İl Başkanı Sebati Ataman, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaptığı açıklamalara tepki gösterdi.

Ataş’tan, muhalefete “Aç olanları siz de doyurun” diyen Cumhurbaşkanı’na tepki!

Cumhurbaşkanı ve aynı zamanda AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Meclis’teki Grup toplantısında muhalefeti eleştirirken, kullandığı "Aç olanları siz de doyurun" açıklaması tartışmaları da beraberinde getirdi.

O imama tepki! Çalıksoy: Kendi tarihine ihanet edenler en büyük zararı dinimize veriyor

Talas Belediyesi'nin Haziran ayı meclis toplantısında Millet İttifakı meclis üyeleri, Ayasofya'da yaptığı konuşmada, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü hedef alarak hakaretlerde bulunan imam Mustafa Demirkan'ı kınadı.

TÖK: Nişasta Bazlı Şekerin artırılan kotası geri çekilmelidir

Tüketici Örgütleri Konfederasyonu (TÖK), Nişasta bazlı şekerin kotasının iki kat (yüzde 100) artırılarak, yüzde 2.5'dan yüzde 5'e çıkarılmasına tepki gösterdi. Açıklamada, “Nişasta Bazlı Şekerin artırılan kotası geri çekilmelidir” denildi.

CHP İl Başkanı Özer: Artık mızrak çuvala sığmıyor!

CHP İl Başkanı Özer: Suç örgütü liderinden 10 bin dolar maaş alan siyasetçi kim?

Yücel'den hem sınavın hem de seçimin olacağı okul tepkisi!

Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Kazım Yücel, hafta sonunda hem Liselere Giriş Sınavı'na (LGS) hem de muhtarlık seçimlerinin yapılacağı Besime Özderici İlkokulu'ndaki öğrencilere haksızlık yapıldığını söyleyerek, 'Öğrencilerin dışardaki aracın korna sesine dahi tahammülü olmayacağı bir ortamda muhtarlık seçimine neden ısrar edersiniz' dedi.

Kayserispor, Prosinecki ile ile FIFA'lık oldu

Kayserispor, Hırvat teknik direktör Robert Prosinecki ile FIFA'lık oldu. Başkan Berna Gözbaşı, Prosinecki'nin alacaklarının peşinde olmasına tepki gösterdi.

CHP’liler suç duyurusunda bulundu!

Atatürk'e hakaret eden imama tepkiler sürüyor...

Ataş: Doğalgaz buldukça Doğalgaza zam geliyor! Milletle alay etmeyin...

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş'tan, 5 ayda Doğalgaza gelen yüzde 6 oranındaki zamma dikkat çeken tepki.

Özhan: Büyükşehir Belediyesi’nde her yıl 88 milyon boşa gidiyor!

İYİ Partili Meclis Üyesi Erhan Özhan, yaklaşık 88 milyonluk faiz gideirne tepki göstererek, "Büyükşehir Belediyesi 3 ilçenin toplam bütçesi kadar faiz ödüyor" dedi.

ADD: Vatana ihanettir!

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Kayseri Şube Başkanı Kemal Ceylan, Atatürk’e yönelik yapılan hakarete tepki gösterdi. Ceylan, "Atatürk'e hakaret, vatana ihanettir" dedi.

Ataş’tan iktidara “Büyüyoruz” tepkisi: Bu ekonomi nasıl ve kime büyüyor?

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, yaşanan ekonomik sıkıntılara değindi ve "Ekonomide büyüyoruz" açıklamalarına tepki gösterdi.

Kayseri Barosu Başkanından sert tepki: Soysuz, vatan haini…

Kayseri Baro Başkanı Cavit Dursun, tepkisiyle dikkat çekti.

Kayseri Baro Başkanından Soylu çıkışı: Konuşmaya çalıştıkça daha da batıyorsunuz…

Kayseri Barosu Başkanı Cavit Dursun, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya tepki gösterdi. Dursun, dikkat çeken ifadeler kullandı.

CHP İl Başkanı Özer’den dikkat çeken tepki: 'Ben de AKP’liyim' dedi greyderi aldı!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer'den dikkat çeken açıklama...

İncesu'da 'barış' havası! İlmek’ten dikkat çeken CHP ziyareti!

Millet İttifakının adayı olarak seçim kazandı, ancak daha sonra Cumhur İttifakına geçti ve AK Parti rozeti taktı. Muhalefetin tepki ve eleştirilerinin hedefindeki isimden dikkat çeken adım...

Önce iş adamının adını sildiler! Tepkinin ardından bu kez başka bir yere verdiler!

İsminin verildiği caddeden adı silinen hayırsever iş adamı, bu duruma isyan ederek, Valiliğe ve CİMER’e başvurmuştu... Konuyla ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı...

Cinayet tepkisi!

"Bireysel silahlanma bu kadar kolay olmamalı"

Cumhur İttifakı üyeleri salonu neden terk etti!

İYİ Partili Mustafa Çalıksoy, Talas Belediye Meclis Toplantısında Millet İttifakının, Çin’in Doğu Türkistan’da yaptığı soykırımı kınayan bildirisini okudu. Ardından Talas mahallelerinin sorunlarını dile getirdi. Bu sırada Talas Belediye Meclis Başkanvekili Murat İlhan, gündem dışı konuşma olduğu için işi olan meclis üyelerinin gidebileceğini söyledi. Cumhur İttifakı’ndan birçok isim bu sözlerin ardından toplantı salonundan çıkınca, Çalıksoy, bu duruma "Memleketin derdini anlatıyoruz. Neden çıkıp, gidiliyor" diyerek tepki gösterdi.

Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu: 'Bu ülkede kadınlar reddettikleri kadınlar tarafından öldürülüyor'

Kayseri Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu, dün sabah saatlerinde reddettiği erkek tarafından öldürülen Arife Nur Sarıoğlu'nun öldürüldüğü noktada düzenledikleri basın açıklamasında, tepkilerini dile getirdi.

AK Parti’den, CHP’ye “128 Milyar dolar nerede?" yazılı balon tepkisi!

CHP, AK Parti iktidarına '128 Milyar dolar nerede' sorusunu sormaya devam ediyor. CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, Erciyes'te yani zirvede açtıkları pankartın ardından bu kez de AK Parti Kayseri İl binasın önünde üzerinde '128 Milyar dolar nerede?' yazılı balon uçurdu. CHP'nin bu yöndeki eylemine AK Parti'den yanıt geldi.

AK Parti Milletvekili Nergis’ten Meclis’te “sürgün” tepkisi!

AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, 21 Mayıs 1864 tarihinin büyük Çerkez sürgününün 157’nci yıldönümü olduğunu belirterek, “Ben bugün atalarımızı, sürgünde vefat eden atalarımızı rahmetle yâd etmek istiyorum ve teşekkür ediyorum” dedi.

Baro Başkanı Dursun’dan, “Hakkımı helal etmiyorum” çıkışı!

Kayseri Barosu Başkanı Cavit Dursun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “Helallik istiyorum” açıklaması sonrasında tepkisiyle dikkat çekti. Dursun, “Koronavirüs salgını sürecinde, halka her şeyi yasaklayıp, hukuksuz ve kanunsuz cezalar yazarken, kendinize her şeyi mubah gördüğünüz için hakkımı helal etmiyorum” dedi.

Talas'tan Filistin'e destek

İsrail'in Kudüs ve Gazze'de gerçekleştirdiği katliama tepkiler sürüyor. Bu kapsamda Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın öncülüğünde Yamaç Paraşütü İniş Alanı'nda bir program düzenlendi. Talas Belediyesi, Türk Kızılayı Talas Şubesi ve Beytülmakdis Eğitim ve Yardımlaşma Derneği işbirliğinde İsrail'in gerçekleştirdiği saldırılar kınandı, Filistin'e destek açıklamaları yapıldı.

CHP’den, AK Parti önünde balonlu eylem! Balonların üzerinde ne yazıyor?

CHP, AK Parti iktidarına “128 Milyar dolar nerede” sorusunu sormaya devam ediyor. CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, Erciyes’te yani zirvede açtıkları pankartın ardından bu kez de AK Parti Kayseri İl binasın önünde üzerinde “128 Milyar dolar nerede?” yazılı balon uçurdu.

Milletvekili Ataş, iktidara seslendi: Önlem alınmazsa, üretimden vazgeçecekler!

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, AKP iktidarının yanlış politikalarıyla çiftçilerin üretimden çekilme noktasına geldiğini belirterek, bu duruma tepki gösterdi. Art arda gelen zamlara ve artan maliyetlere dikkat çeken Ataş, arpa ve buğday alım fiyatlarına yapılan artışların yetersiz olduğunu söyledi. İktidara seslenen Ataş, “Açıklanan rakamlar zaten zor durumda olan çiftçinin derdine derman olmayacak, çiftçiyi üretimden vazgeçirecektir. Bu fiyatlar tekrar gözden geçirilmelidir” dedi.

İYİ Partili isim bu duruma isyan etti: Yazıklar olsun!

İYİ Parti Kocasinan Belediye Meclis Üyesi Muharrem Yiğen, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda bazı tesislerde ortaya çıkan tabloya tepki gösterdi.

Özhaseki: Cumhurbaşkanımız bir kahramandır...

Özhaseki'den, İYİ Parti Lideri Meral Akşener'e tepki...

Sağlık Bakanlığı tepkisi: Kandırmaktan vazgeçin!

Türk Sağlık-Sen Kayseri Şube Başkanı Kamil Ünal, Sağlık Bakanlığı’na tepki göstererek, “Sağlık çalışanlarını kandırmaktan vazgeçin” çağrısı yaptı.