Tepki Haberleri

Tepki Haberleri

Çalıksoy'dan o muhtara sert tepki: Ey Yunan sevicinin aşığı! Bu ayıp sana yeter...

İYİ Parti Talas Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Mustafa Çalıksoy, sosyal medya paylaşımı nedeniyle Reşadiye Mahalle Muhtarı Mustafa Kapçı’ya sert tepki gösterdi. Çalıksoy, “Sahip olduğun kafayla, hakkını veremediğin muhtarlık makamının manasını da, görüntüsünü de bozuyorsun ya bu ayıp sana yeter” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Ataş'tan o isme sert tepki: Zavallı..!

'Bahse konu vatandaş, geçmişte de ağızdan çıkan lafı kulağı duymadığı için söyledikleri yüzünden muhatapları tarafından dövülerek hastanelik edilmiş ama yaşananlardan ders çıkaramamış bir zavallıdır'

Vatandaş CHP'ye, ATM'de gördüğü Suriyelileri anlattı ve dert yandı!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer ve beraberindekiler ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Kırsalda vatandaşlarla bir araya gelen Özer, sorunları dinledi. Ziyaretlerde vatandaşın Cumhurbaşkanı maaşlarına gelen zamma tepkisi dikkat çekti. Bir vatandaş da ATM'de Suriyelilerin 2300 lira para çektiğini gördüğünü belirterek, CHP İl Başkanı Ümit Özer'e dert yandı: Bu yardım parası! Kimin parası? Ben de 30 liraya mazot yakacağım. Olmaz böyle bir şey...

Esnaf’tan ekonomi tepkisi: 50 lira 5 lira oldu, 100 lira 10 lira oldu!

Esnaf, her geçen gün artan maliyetlerden, art arda gelen zamlardan dolayı dert yandı. İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman, Kocasinan İlçe Başkanı Mustafa Işık ve partilileriyle birlikte esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Özer’den, Özhaseki tepkisi: İşte 'Utandıracak' tarihte unutulmayacak bazı 'iş ve işlemlerin' listesi…

CHP İl Başkanı Ümit Özer, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’ye, partisine ve Millet İttifakına yönelik yaptığı bazı açıklamalar nedeniyle tepki gösterdi. Özer, “AKP'li Özhaseki: Allah kimseye utanacak iş yaptırmasın. Utanıyorsanız yapmayın...’ vs demiş... İşte ‘Utandıracak’ tarihte unutulmayacak bazı ‘iş ve işlemlerin’ listesi” ifadelerini kullanarak, Özhaseki’nin geçmişte yaptığı bazı açıklamaları hatırlattı.

CHP İl Başkanı Özer’den, Özhaseki'ye tepki!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer’den, Özhaseki tepkisi: Kılıçdaroğlu iktidarda olsaydı, Kayseri’de her 2 kişiden 1’i icralık olmazdı! Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve yol arkadaşları iş başında olsaydı, yetimin hakkı asla buhar olmazdı. Kimse vatandaşın hakkına, hukukuna göz koyamazdı.

Karamete: Protestoya gerek yok, kontaklar zaten kapanmış!

Demokrat Partili Kamil Karamete, akaryakıt zamlarına tepki gösterdi ve boş olan yolla gönderme yaptı.

Kapalı Kale'den açıklama yapıldı

Kayserispor'un en büyük taraftar grubu Kapalı Kale, yazılı bir açıklama yaparak sarı kırmızılı kulübün siyasi malzeme yapılmasına tepki gösterdi.

Kadınlardan iktidara dikkat çeken tepki: Bitti, bitti! Bay bay…

Yaşadıkları sıkıntıları anlatan kadınlar, her geçen gün çiftçilik yapmanın zorlaştığını dile getirdi.

Kayseri'de otobüsçü esnafı zamlara tepki gösterdi, kontak kapattı

Art arda gelen zamlara esnaf tepki gösterdi.

Pazarcı Esnafı: Vatandaş 10 liralık karpuz istiyor! Böldüğümüz karpuzu da böldük!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer: Saray ve şürekası bu gerçekleri görmeyip, lüks, şatafat içinde ballı hayatlarını sürdürürken, çarşı pazarda feryatlar yükseliyor…

Köylü isyanda! Elitaş, Muhtar’a, “Kızılören diye Kayseri’de köy mü var ya?” demiş!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, Pınarbaşı, Tomarza ilçelerinde yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaretlerinde vatandaşı dinleyen Özer, köylünün iktidara tepkili olduğunu belirtti. Vatandaşların seçimden seçime hatırlanmaktan bıktığını kaydeden Özer, "Ankara'da isimlerinin önünde yıllardır 'Kayseri Milletvekili' yazan ama, dertleri için çözüm arayan hemşehrilerimize 'Kayseri'de Kızılören diye bir köy mü var?" diyenlere, bu halk günü geldiğinde yani sandıkta kendisini çok iyi tanıtacak, hatırlatacak" dedi.

İktidara tepki gösteren Ataş: Çiftçinin yüzü yine gülmedi!

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, AKP’nin politikalarıyla Türk Çiftçisinin kaybetmeye devam ettiğini söyledi. Açıklanan buğday alım fiyatlarına tepki gösteren ve yeniden düzenlenmesi gerektiğini ifade eden Ataş, “Bu fiyatlar çiftçinin ekim yapmayı bırakmasına yol açacak, geçen yıl zaten 3,8 milyon ton olan ekmeklik buğday ithalatını artıracak; yine Türk çiftçisi kaybedecektir” şeklinde konuştu.

Dikkat çeken tepki: Bir adam bir köprü kaçırır, bin adam o köprüyü arar!

İYİ Parti Melikgazi Belediye Meclis Üyesi Ümit Yasin Tunçbilek, “Güzel ülkemizin güzide şehirlerinden olan Kayseri’de yağmur yağdığında trafik durma noktasına geliyor. Yağmur biraz şiddetli yağdığında, yollar tıkanıyor yol kenarında ki mazgallar taşıyor yollar suyu tahliye edemiyor” dedi.

Çarşıdaki çalışmalar esnafı isyan ettirdi: Gurbetçi arifesinde bu Allah’tan reva mı?

Kayseri’nin en işlek bölgesi olan Cumhuriyet Mahallesi'nde belediyenin kaldırım ve bina cephesi düzenleme çalışmaları esnafın tepkisini beraberinde getirdi.

Yücel: Yarım saatlik yağmurdan sonra esnaf perişan!

Kayseri'de etkili olan sağanak yağış sonrası ortaya çıkan görüntülere İYİ Partili Yücel'den tepki geldi...

ABP Genel Başkanı Kayseri'de konuştu: Demek ki Özhaseki ümidi kesmiş...

Seçime girmek için engellerinin olmadığını kaydeden Yalçın, AK Parti iktidarına da tepki, göstererek, “Biz bunlar gibi ne mücahit,ne müşahit ne müteahhit ne de her şeye müsait olmayacağız.

Saadet Partisi'nden zamlara tepki eylemi: İlla birileri karşınıza geçip yazar kaza mı fırlatsın?

Saadet Partisi (SP) Kayseri İl Başkanlığı tarafından düzenlenen zam protestosu dikkat çekti. Bazı vatandaşlar da zam protestosuna destek verdi. İl Başkanı Baki Coşkun, iktidara seslenerek, "Ne bekliyorsunuz illa birileri karşınıza geçip yazar kasa mı fırlatsın. Bu feryatları duymuyor musunuz?" dedi. 

İş insanı Kılınç’tan dikkat çeken zam tepkisi: Gazman..!

AK Parti’ye yakınlığı ile birline Abrurrahman Uzun'un, Karadeniz'de doğalgaz keşfi sonrası 'Açın kombileri doğalgaz zengini olduk' ifadelerini hatırlatan İş İnsanı Sedat Kılınç'tan dikkat çeken tepki...

CHP İl Başkanı Özer paylaştı! Yürek burkan görüntü...

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, pazarda yağmur altında arta kalan sebze ve meyveleri topladığı görülen bir kadının fotoğrafını paylaşarak, iktidara tepki gösterdi.

Ziraat Odası Başkanından 'fırsatçılara' tepki

Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Abdulkadir Güneş, kendilerinin ürettiği ürünlerin marketlerde fahiş fiyatlarda satıldığını söyleyerek, 'Tüccarlarımız da kazansın ama biz kazanamıyorken onlar kazanıyorsa biz onlara hakkımızı helal etmiyoruz' dedi.

CHP İl Başkanı Özer: Millete tepeden bakıyor, hakaret ediyor! Bu ne kibir Hülya Nergis!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, AK Parti Milletvekili Hülya Nergis’e tepki gösterdi. Nergis katıldığı bir programda “Düşünmeden inanan, yarın tuvalet terliği de aday olsa oy verecek kesim…” ifadelerini kullanmıştı. Özer, Nergis’in bu sözleriyle millete hakaret ettiğini belirterek, “Yazıklar olsun Hülya Nergis. Bu ne kibir! Bu zatın vatandaşımıza yaptığı bu hakaret asla kabul edilemez” diye konuştu.

CHP Milletvekili Arık: Kayseri’de bir yılda 7 bin 220 Türk vatandaşı, 3 bin 199’da Suriyeli doğum yapmış!

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, AKP Kayseri Milletvekili Hülya Nergis’in “Türkiye tabii ki bu mültecilerin hem bizzat cazibe merkezi hem de bir uğrak yeri” ifadelerine sert tepki gösterdi. Partisindeki basın toplantısında Kayseri’deki doğum verilerini paylaşan Arık, “Bu vatan savaşarak kuruldu. Her metrekaresinde şehit kanı var” dedi. Arık, Türkiye ve Kayseri ile ilgili dikkat çeken doğum verilerini de paylaştı.

Ataş'tan iktidara tepki: Bu nasıl büyüme! Büyüme varsa, vatandaş neden yoksullaşıyor?

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, vatandaşın yaşadığı ekonomik sıkıntıları gündeme taşımaya devam ediyor. TÜİK tarafından Türkiye ekonomisinin yüzde 7,3 oranında büyüdüğünün açıklandığını kaydeden Ataş, “Bu nasıl büyüme? Çiftçi tohum, gübre, mazot, ilaç alamıyor; esnaf her gün kepenk kapatıyor, emekli pazara bile gidemiyor, vatandaş ‘Aşsızım, işsizim’ diye feryat ediyor. Ne yazık ki büyüyen, ülkenin ekonomisi değil, vatandaşın yoksulluğudur, bankalara olan borcudur” dedi.

CHP İl Başkanından, AK Partili Nergis'e Suriyeli tepkisi!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis'e, mültecilere yönelik yaptığı açıklamalar nedeniyle tepki gösterdi. Nergis, katıldığı bir tv programında "Türkiye mültecilerin cazibe merkezi" yönünde ifadeler kullanmıştı.

İYİ Partili Yücel’den, zam tepkisi: Allah'tan korkun! Asgari ücretli 1000 TL yola para vermek zorunda

Asgari ücretle çalışan bir kişinin aylık gelirinin büyük bir bölümünü toplu taşıma ücretine vereceğini belirten Yücel: Allah'tan korkun, bu insanlar ne yiyip içecekler?

“Rakamlar ortada, halk zenginleşti” diyen AK Partili vekile fotoğraflı tepki…

AK Partili vekilin sözleri tepkileri de beraberinde getirdi. CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer: Yeter artık milletin aklıyla alay ettiğiniz...

CHP İl Başkanı Özer'den zam tepkisi!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer: Bir kaç ay önce 'Kayseri'de ekmeğe zam yapmayacağız' havası atıp, sıkıntıda ki esnafa da vicdanlılık çağrısı yapanlar vardı

Molu sakinlerinden traktörlü 'köpek barınağı' eylemi

Kayseri'de Molu Mahallesi sakinleri, köpek barınağı yapım çalışmalarını traktörle durdurarak, tepki gösterdi. Molu Mahallesi Muhtarı Ali Adıgüzel, 'Sokağa çıkamaz olduk. Arazilerimiz köpekten geçilmez oldu. Biz bu barınağı istemiyoruz' dedi.