Tehlike Haberleri

Tehlike Haberleri

Meteoroloji'den uyarı...

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, çığ tehlikesine karşı uyarılarda bulunuldu.

Talas’ta korkutan görüntü!

Kayseri’nin, Talas ilçesi Mevlana Mahallesi’nde şiddetli rüzgar nedeniyle bir binanın dış yalıtımı uçtu.

'O vatandaşların can güvenlikleri tehlikede!'

İncesu İlçesi, Örenşehir Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar, tarım arazilerine giderken tehlike yaşıyor. Konu Meclis gündemine taşındı.

Sendika Başkanı tehlikeye dikkat çekti!

Olay Türk TV Genel Yayın Yönetmeni Osman Çiftci'nin sunduğu 30 Dakika programına konuk olan Türk Tarım Orman-Sen Şube Başkanı Burak Işık, çarpıcı açıklamalar yaptı.

Milletvekili Ataş, tehlikeye dikkat çekti ve iktidarı uyardı!

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “Akaryakıt, elektrik ve sulamaya gelen zamlar üretim maliyetlerini yükseltiyor. Akaryakıta geçen sene tam 46 kez zam yapılmış, motorinin fiyatı bir yılda 2 kat, gübrenin fiyatı ise 5 kat artmış. Zamlar çiftçiyi ezip geçiyor, zarar eden çiftçi taban gübresi dahi atamadı. Böyle giderse sofralarımız yemeksiz, toprağımız çiftçisiz kalacak” dedi ve AKP iktidarını uyardı.

6 kişiye 240 bin TL ceza!

Kayseri'de yasaklı olan tehlikeli ırk köpek besleyen 6 kişiye toplam 240 bin TL para cezası verildi.

İYİ Partili Yücel: Tehlikeyi görüyor ve uyarıyoruz! O yasa neden uygulanmıyor?

Kayseri Büyükşehir Belediye Meclisi'nin İYİ Partili Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nden (TBMM) geçen kırsal alan belirlemesinin Kayseri'de uygulanmamasına tepki göstererek, Kırsal alanı belirlemezseniz, Kayseri önümüzdeki yıl kendi kendine yetemeyen bir şehir olacak dedi.

Talas kırsalında tehlikeli yapılar yıkılıyor

Talas Belediyesi, ilçede bulunan terk edilmiş binaların yıkımına devam ediyor. Belli aralıklarla gerçekleştirilen yıkım faaliyetleri kırsal mahallelerde de sürdürülüyor.

Yücel, tehlikeye dikkat çekti: Belediyeler o kanunu hayata geçirmezse...

İYİ Partili Yücel'den dikkat çeken açıklama: Belediyeler bu kanunu hayata geçirmezse gelecek yıla ne besici ne de tarım yapacak bir çiftçi bulamayacaksınız...

Tehlikeli görüntüler...

Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde başıboş gezen yasaklı 2 köpek, polis ekipleri tarafından yakalandı.

Bakanlık: Sorumluluk belediyelerde! El konulacak...

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, sahipsiz ve tehlike arz eden hayvanlarla ilgili önlemler kapsamında 81 ilin valilik ve belediyelerine genelge gönderdi.

Bellona Kayseri Basketbol tehlike bölgesinde

Bellona Kayseri Basketbol takımı, puan tablosunda küme düşme hattı içerisinde bulunuyor.

Akay, zamlara böyle dert yandı: Geçen yıl 130 milyona alıyorduk! Şimdi 450 milyon oldu!

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay, çiftçinin pancar üretiminden kaçtığı bir sürecin yaşandığını ifade etti. Özellikle zamlar ve zamlarla birlikte artan maliyetlerden yana dert yanan Akay, gübre örneğiyle dikkat çekti.

Öyle şeyler söyledi ki! Tehlike kapıda! Gelecek yıl şeker bulamama durumu…

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Agro TV’de katıldığı programda Şeker zammı, üretimde yaşanan sorunlar ve bu tablonun yansımaları konusunda açıklamalarda bulundu.

Dikkat! Türkiye'de her yıl 40 bini aşkın kişiye bu tanı koyuluyor!

Akciğer kanseri dünyada ve ülkemizde kanserden ölümler arasında ilk sırada yer alıyor. Dünyada her yıl 2 milyondan fazla, ülkemizde de 40 bini aşkın kişiye, sigaranın en önemli risk faktörü olduğu ‘akciğer kanseri’ tanısı konuyor.

Tatil döneminde zorbalığa dikkat!

Çocuklar sanal şiddet ve zorbalıktan nasıl korunmalı?

Tarihi ayıp! 'Ahır' olarak kullanılıyor!

İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve aynı zamanda Bünyan İlçe Başkanı Erhan Özhan, Kayır Han’ın, yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kaldığını söyledi.

Tehlikeli kaya tedirgin ediyor...

Kayseri'nin Yeşilhisar ilçesinde bulunan Erdemli Vadisi, doğal yapısı ve tarihsel yapısıyla ziyaretçilerin ilgisini görürken; vadideki dağın zirvesindeki kaya ise düşme riski taşıyarak tehlike oluşturuyor.

MHP’li vekil Kayseri’deki kuraklığı sordu! Bakan ne yanıt verdi?

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Kayseri’deki kuraklık tehlikesini Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a sordu. Bakan Kurum ise Belediyelerde yapılan o yönetmelik değişikliğine dikkat çekti.

Üst geçit vurdumduymazlığı

Kayseri'de üst geçit olmasına rağmen otoyol üzerinden karşı karşıya geçen yayalar tehlike oluşturuyor.

Kayseri’de tehlikeli görüntüler!

Kayseri’de Ticaret Odası hizmet binasının yer aldığı Kocasinan Bulvarında öğrencilerin ortaya çıkardığı tablo yürekleri ağızlara getirdi. Gün içerisinde bir çok defa benzer görüntüler yaşanıyor...

Büyükkılıç: 'Kahramanlarımızın alnından öpüyorum'

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, İtfaiye Haftası dolayısıyla yayımladığı mesajında, canlarını tehlikeye atarak, tüm canlıları koruyan ve kurtaran itfaiye ekiplerini kutlayarak, 'Bu zamana kadar yoğun, gayretli, fedakrca yaptığınız mücadeleden dolayı her itfaiye personeline ayrı ayrı teşekkür ediyor, alınlarından öpüyorum' dedi.

Kocasinan, 8 ayda 7 bin 860 kg elektronik atık ile lider

Kocasinan Belediyesi, 8 ayda topladığı 7 bin 860 kilogram elektronik atık ile Türkiye genelinde aydınlatma ekipmanları atık grubunda liderliğini sürdürüyor. Kocasinan Belediyesi, özellikle insan sağlığına ve doğaya en çok tehlike arz eden aydınlatma ekipmanlarını toplayarak, geri dönüşümle ekonomiye kazandırıyor. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi'nin geri dönüşümde yaptığı projeler ve çalışmalarla Türkiye'ye örnek olduğunu söyledi.

Sivrisinek larvalarında bilinmeyen tehlike

Kayseri Veterinerler Odası Başkanı Akgün Ergül, sivrisineklerin larva dönemi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Sivrisineklerin enfeksiyon hastalıklarını naklettiği için mücadelenin önemli olduğunu söyleyen Akgün Ergül, 'Sinekler özellikle kalorifer peteği ve perde kornişi gibi yerlere larvalarını bırakabiliyor' dedi.

Dikkat! Büyük tehlike...Kayseri en kirli 10 il arasında!

Türkiye, 106 ülkeyi kapsayan 2020 Dünya Hava Kirliliği Raporu'nda üç sıra gerileyerek, 46'ncı sırada yer aldı. Rapora göre Türkiye'de hava kirliliğinin en yoğun olduğu kentler de belli oldu. Listede Kayseri’de var.

Kayseri'de tehlikeli eğlence!

Kayseri'nin Tomarza ilçesinde termometreler 40 derece civarında göstermesi ile sıcaklıktan bunalan çocuklar süs havuzuna girerek serinledi. Ancak süs havuzları sağlığı tehdit ediyor.

Milletvekili Arık: Halk sağlığı tehlikede!

CHP Milletvekili Çetin Arık, İl Başkanı Ümit Özer ve partililer, Akkışla’da vatandaşların sorunlarını dinledi ve Gömürgen'de yaşanan sıkıntıyı gündeme taşıdı.

Halaçoğlu uyardı: Bu bir kavimler göçü! Çok tehlikeli...

Prof Dr Halaçoğlu'dan dikkat çeken uyarı: Sonu iyi olmayacak. Hükümetin bilgisi olmadan bu kadar insanın sınırdan geçmesi mümkün değil...

O yol ulaşıma açıldı!

Heyelan tehlikesi nedeniyle bir süredir ulaşıma kapatılan Hıdırellez yolu ile ilgili yeni gelişme...

Milletvekili Ataş: Kayseri'de Suriyeli problemi giderek artıyor! Vatandaş huzursuz...

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Meclis’te yaptığı konuşmada, Kayseri’de Suriyeli probleminin giderek arttığına dikkat çekerek, “Hemşehrilerimiz sürekli şikâyet hâlindeler, Suriyelilerden ve yarattıkları asayiş olaylarından çok rahatsız ve huzursuzlar” dedi. Ataş, “İşsizlikle mücadele eden Kayserili işini ve aşını Suriyelilere kaptırma tehlikesiyle karşı karşıyadır” sözleriyle de dikkat çekti.