Tarım Ve Orman İl Müdürü Haberleri

Tarım Ve Orman İl Müdürü Haberleri

Kayseri'de 1 ton 290 kilo Siraz balığına el konuldu

Kayseri Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Şahin, Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü personelleri ile birlikte kentte faaliyet gösteren su ürünleri depo, toptan satış yerlerinde denetimler gerçekleştirdi.

Yüzde 50 hibe desteği verilecek!

Kayseri Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Şahin; kırsal kalkınma yatırımlarına yüzde 50 hibe desteği vereceklerini açıkladı.

Kayseri'de mera protokolü imzalandı! İşte detaylar...

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, tahrip edilen mera alanlarını yeniden hayata kazandırmak ve toprakları üretime kazandırmak amacıyla Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Şahin ile protokole imza attı.

İl Müdürü Şahin: 'Kayseri PANKO en büyük paydaşımız'

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, yaklaşan genel kurul öncesi bilgi paylaşımında bulunmak, Kayseri Şeker'in tarımsal projeleri hakkında görüş alışverişi yapmak ve yeni binasına taşınan Tarım Orman İl Müdürlüğü'ne hayırlı olsun dileklerinde bulunmak için, Kayseri Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Şahin'i makamında ziyaret etti.

Nüfus başına 1 küçükbaş hayvan!

Kayseri Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Şahin, hayvancılıkta hedefi açıkladı.

30 yıldır kullanılmayan araziler tarıma kazandırıldı

Kayseri Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Şahin, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yürütülen, 'Atıl Tarım Arazilerinin Üretime Kazandırılması' projesi kapsamında Yeşilhisar'da çeşitli nedenlerle ekilemeyen, yaklaşık 30 yıldır boş bırakılan ve proje ile tarıma kazandırılan bin 713 dekar alanda incelemelerde bulundu.

Tarım Müdüründen o işletmeye ziyaret...

Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Şahin; Melikgazi ilçesinde küçükbaş hayvancılık işletmesini ziyaret etti.

Koronavirüs denetimi

Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Şahin ile İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli koronavirüs önlemleri kapsamında maske, mesafe, temizlik, izin belgesi ve gıda denetiminde bulundu.

Müdür açıkladı: İhale ile kiraya verilecek!

Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Şahin, Kayseri’deki 49 yaylaktan 39’unun geçici ihalesinin gerçekleştirildiğini belirterek, ikinci ihalenin tarihini de açıkladı.

Tarım ve Orman İl Müdüründen Başkan Cabbar'a ziyaret

Kayseri Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Şahin, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar'ı makamında ziyaret ederek, Develi Belediyesinin bu sene ilk ürünlerini aldığı lavanta tarlası ve bakanlık bünyesinde uygulanan Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı ile ekimi teşvik edilecek ürünler hakkında istişarelerde bulundu.

Mandıra filozofu besicilikte de başarılı oldu

Tarım ve Orman İl Müdürü Mustafa Şahin, Yahyalı ilçesine bağlı Kirazlı Mahallesi'nde 'Mandıra filozofu' olarak bilinen Duran Bircan'ın küçükbaş hayvan işletmesini ziyaret etti.

52 günlük kuzu 32 Kilo