Etiketler

Başkan Polat'dan eğitime tam destek

Kayseri Avrupalılar Birliği Başkanı Muzaffer Polat pandemi döneminde uzaktan eğitim ile derslerini takip etmeye çalışan ihtiyaç sahibi onlarca öğrenciye tablet dağıtımını yaparak eğitime vermiş olduğu destekleri bir kez daha resmen kanıtlamış oldu.

Avrupa Kayserililer Birliği'nden uzaktan eğitime 'tablet' desteği

Avrupa Kayserililer Birliği, ilçelerde yaşayan öğrencilerin uzaktan eğitimde kullanmaları için 60 adet tablet hediye etti.

Büyükşehirin tabletleri öğrencilere ulaşıyor

'Belediyeler Eğitime Destek Veriyor' projesi kapsamında Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin uzaktan eğitime verdiği tabletler, ihtiyaç sahibi öğrencilere bir bir ulaşıyor. Büyük sevinç yaşayan öğrenciler Başkan Büyükkılıç'a teşekkür ederken, Büyükkılıç da tableti ellerine ulaşan öğrencilere derslerinde başarılar diledi.

O öğrenciden Bakana teşekkür

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un sosyal medya hesabından paylaştığı lise öğrencisi Fadime Patat, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'a teşekkür etti. Kayseri Arif Molu Mesleki ve Teknik Lisesi 12. sınıf öğrencisi Fadime Patat, dört kardeş oldukları için bazen derslere giremediklerini ve tablet desteği sayesinde sorunlarının giderildiğini söyledi.

500 bin tablet ne zaman gelecek?

Milli Eğitim Bakanı Selçuk: Ocak ayının sonunda, aylık 25 GB interneti de olan 500 bin tablet yerine ulaşmış olacak.

Uzaktan eğitime 'oda ve borsa' desteği

Kayseri'de pandemi sürecinde uzaktan eğitime katkı sağlamak amacıyla TOBB'a bağlı Kayseri Ticaret Odası, Kayseri Sanayi Odası ve Kayseri Ticaret Borsası, ihtiyaç sahibi öğrencilere 458 adet tablet gönderdi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nden uzaktan eğitime destek

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından uzaktan eğitim gören öğrencilere 5 bin adet tablet dağıtıldı.

'Kutu kutu pense' oynayarak tablet isteyen üçüzlerin hayali gerçekleşti

Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde 'kutu kutu pense' oynarken video çeken ve derslerini takip etmek için tablet isteyen üçüzlerin hayalini Ertekin İnşaat Sahibi Ömer Tekin gerçekleştirdi. Tabletlerine kavuşan üçüzlerin ise mutlulukları gözlerinden okundu.

Büyükşehir Meclisi'nde ücretsiz tablet kararı!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Meclisi yılın son toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'ın başkanlığında yapıldı.

Üçüzlerin tablet isteği

Koronavirüs tedbirleri çerçevesinde ara verilen eğitim ve öğretimde, derslerini uzaktan takip etmek zorunda olan üçüzler Ahmet Buğra, Fatma Hira ve Osman Kaan çektikleri video ile yetkililerden tablet isteğinde bulundu.

O iş adamından eğitime tablet desteği

İhtiyaç sahibi öğrencilere tablet desteği sürüyor. Bu kez de o iş adamı harekete geçti.

Uyuşturucu zanlısının evinden servet çıktı

Kayseri’de jandarma ekiplerinin yaptığı operasyonda, bir uyuşturucu zanlısının evinde 14 adet altın bilezik, beştaş yüzük, 34 adet çeyrek altın 8 adet cep telefonu ve 3 adet tablet ele geçirildi.

Uyuşturucu zanlısının evinden servet çıktı

Kayseri'de jandarma ekiplerinin yaptığı operasyonda, bir uyuşturucu zanlısının evinde 14 adet altın bilezik, beştaş yüzük, 34 adet çeyrek altın 8 adet cep telefonu ve 3 adet tablet ele geçirildi.