Spor Altyapı Haberleri

Spor Altyapı Haberleri

Yerköyspor Futbol Altyapısı ritim tutmaya başladı

Yerköyspor; pandemi sonrası Futbol Altyapıları geçiş sürecini başarıyla atlattı. Konuya ilişkin bilgi veren Yerköyspor Teknik Kurul Başkanı Mehmet Lale, pandeminin tüm alışkanlıkları ve rutinleri etkilediği gibi altyapı çalışması yapan bütün futbol kulüplerini de etkilediğini söyledi.

Yerköyspor kamp çalışmalarını tamamladı

Erciyes'te kamp yapan Yerköyspor altyapı takımı, kamp çalışmalarını bitirerek Yahyalı'ya döndü. Kamp hakkında bilgi veren Yerköyspor Başkanı Hacı Yusuf Şahin, kampın son derece faydalı geçtiğini söyledi.

Yerköyspor, Kayserispor altyapısını misafir etti

Kayserispor U14 takımı Yerköyspor ile hazırlık maçında buluştu. Son derece renkli görüntülerin yaşandığı hazırlık maçı sonrası her iki takım sporcuları birlikte yemek yedi.

Yerköyspor Futbol Akademisi Sağlık Kontrolünden geçti

Altyapıya yaptığı yatırım ile dikkat çeken Yerköyspor Futbol Akademisi Yahyalı Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti. Yerköyspor Altyapı Antrenörü Kadir Özkan, pyandemi sonrasında başlayan çalışmalara katılan tüm oyuncuların sağlık taramasından geçirildiğini söyledi.

Yerköyspor Kadir Özkan ile anlaştı

Yerköyspor altyapı için Kadir Özkan ile anlaştı. İlk kez idmana çıkan Kadir Özkan futbol hayatının başladığı Yerköyspor'un kendisini bu göreve layık görmesinin büyük onur olduğunu söyledi.

Yerköyspor altyapı seçmelerini tamamladı

Yerköyspor'un 'Yeni İlhan Parlak'ları arıyoruz' mottosuyla hazırlandığı altyapı seçmelerini tamamladı.

Alkışlar İlhan Parlak'a

Süper Lig'de attığı 9 golle Hes Kablo Kayserispor'un ligde kalmasın da önemli rol oynayan Kaptan İlhan Parlak, Yerköyspor altyapısına malzeme desteği verdi.

Bu da 'Kayserili Messi'

Kayserispor altyapısında futbola başlayan ve önemli bir yetenek olma yolunda ilerleyen 10 yaşındaki Yiğit Türkan, attığı çalımlarla rakiplerini adeta ipe diziyor, izleyenleri de hayretler içinde bırakıyor.

Baba Turan Kelkitli Hakka yürüdü

Kayseri spor camiasının acı günü. Kayserispor altyapı antrenörü Alper Kelkitli'nin babası hayata veda etti. 

Kayseri'den iki oyuncu Aytemiz Alanyaspor altyapısına tranfser oldu

Kayseri'de Mustafa Uğur Futbol Akademisi'nde eğitim gören iki futbolcu Aytemiz Alanyaspor'a transfer oldu. Yapılan görüşmeler sonrasında Eren Akın ve Enes Tulgay'ın transferi resmen gerçekleşti.