Socar Haberleri

Socar Haberleri

Doğalgaz toplantısında, doğalgaz olmayan 6 ilçe konuşuldu mu?

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesinin de ortağı olduğu Kayserigaz'da düzenlenen 'Aralık Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı'na katılarak, yatırımları değerlendirdi.

SOCAR Türkiye grup şirketlerine 3 ödül birden

SOCAR Türkiye grup şirketleri, İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) tarafından düzenlenen 2020 İhracatın Yıldızları Ödüllerinde iki kategoride üç ödülün sahibi oldu. Organik kimyasallar ihracatı kategorisinde SOCAR Ticaret 1. olurken, mineral yakıtlar ihracatında da 1.'liği STAR Rafineri, 2.'liği ise SOCAR Ticaret elde etti.

Başkan Büyükkılıç, Kayserigaz'ın yönetim kurulu toplantısına katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi'nin de ortağı olduğu Kayserigaz'ın Yönetim Kurulu Toplantısı'na katılarak, 2020 yılında yapılan yatırımlara ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Başkan Büyükkılıç ve Kayserigaz Yönetim Kurulu daha sonra video konferans yöntemiyle Azarbeycan'a bağlanarak SOCAR'ın Türkiye CEO'su Zaur Gahramanov ile görüştü. Büyükkılıç, görüşmede Karabağ Zaferi'ne dikkat çekerek, 'Çok sıkıntılar çekildi, Rabbim emekleri karşılıksız bırakmadı' dedi.