Snowboard Haberleri

Snowboard Haberleri

Başkan Öztürk başarılı kayakçıları tebrik etti

Kayseri Snowboard ve Kuzey Disiplini İl Birinciliği müsabakalarında başarılı sonuçlar alan Yahyalılı kayakçılar Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk'ü ziyaret etti.

Kurs kayıtları başladı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'ın spor odaklı projelerinden olan ve Türkiye'nin parlayan yıldızı Erciyes Dağı'na yapılan Erciyes Kayak Okulu'nda 7-15 yaş hafta sonu, 16 yaş ve üzeri, hafta içi ve hafta sonu Kayak ve Snowboard kurs kayıtları başladı.

Armada Kayak Kulübü yeni sezona hazır

Geçen sezona hızlı bir giriş yapan Armada Kayak ve Snowboard Kulübü 2021 kış sezonundan umutlu. Kulüp, bu sezonda Yahyalı'da çocukları kayak sporu ile tanıştırmaya devam edecek.

Kabakcı snowboard sporcuları ile bir araya geldi

Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı ve Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, Armada Kayak ve Snowboard Kulübünün sezon açılış toplantısına katıldı.

Armada'dan Kayak Federasyonu'na ziyaret

Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto, Kayseri'nin güçlü kulübü Armada Kayak ve Snowboard Kulübü Başkanı ve yöneticileri ile Ankara'da bir araya geldi.

Kayseri'ye bir milli sporcu daha

Armada Kayak ve Snowboard Kulübü milli snowboardcu Uras Uçanoğlu'nun transferini açıkladı. Milli kayakçı bu sezon Armada Spor Kulübü adına yarışlara katılacak.

Armada Kayak ve Snowboard Kulübü yeni sezona iddialı hazırlanıyor

Geçen kayak sezonunda yeni kurulmasına rağmen birçok kategoride podyuma çıkma başarısı gösteren Armada kayak ve Snowboard Kulübü, yeni sezon çalışmalarına başladı.

Kayak Similasyon Merkezi talebi

Kayseri Armada Kayak ve Snowboard Kulübü Başkanı Abdullah Nejat Türkmenoğlu, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş ile görüşerek Kayseri'ye Kayak Similasyon Merkezi talebinde bulundu.

World Cup'un Kayseri'ye alınması için önemli görüşme

Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto, Armada Kayak ve Snowboard Kulübü Başkanı Abdullah Necat Türkmenoğlu ile bir araya geldi.

Kayseri'de Kurulu Kayak Kulüpleri Güç Birliğine Gitti

Kayseri'de faaliyet gösteren Kayak Kulüpleri 'Kayseri Kayak Kulüpleri Birliği' oluşumu ile ortak hareket etme kararı aldı. Şu ana kadar kayak ve snowboard branşında faaliyet gösteren 17 kulübün katılımı ile ortaya çıkan oluşum, Kayseri'yi kayakta daha üst seviyelere taşımayı amaçlıyor.

Kabakcı, Snowboard Kursu'nu ziyaret etti

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Erciyes Dağı'nda düzenlenen Snowboard Antrenör Kursunu ziyaret etti.

Şampiyonlardan Kabakcı'ya ziyaret

Erzurum'da yapılan Türkiye Snowboard Şampiyonasında Kayseri'yi şampiyon yapan sporcular İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı'yı ziyaret etti.

Kayakta şampiyon Kayseri oldu

Türkiye Kayak Federasyonu 2020-2021 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Snowboard Şampiyonasında Kayseri şampiyonluğa adını yazdırdı.

Armada Kayak ve Snowboard Kulübü'nden yeni tanıtım

Kayseri'de faaliyet gösteren Armada Kayak ve Snowboard Kulübü, çektiği yeni tanıtım klibi ile dikkat çekti. Erciyes'in güzelliklerini ön plana çıkaran ve yapılan faaliyetleri tanıtan kulüp bu çalışması ile profesyonelleşme konusunda yen bir adım attı.

Çocuklar kayakla tanıştı

Armada Kayak ve Snowboard Kulübü ile Yahyalı Belediyesi'nin ortaklaşa düzenlediği etkinlikle Yahyalılı çocuklar ilk defa kayak yaptı.

Snowboard müsabakaları tamamlandı

Türkiye Kayak Federasyonu tarafından Erciyes'te düzenlenen Fis Snowboard 2.Etap Kayak müsabakaları bugün yapılan final müsabakaları ile tamamlandı.

Erciyes'te Snowboard Rüzgarı

Türkiye Kayak Federasyonu tarafından düzenlenen Fis Snowboard müsabakaları Erciyes Kayak Merkezi'nde başladı.

Çocuklar kayakla tanıştı

Armada Kayak ve Snowboard Kulübü ile Yahyalı Belediyesi'nin ortaklaşa düzenlediği etkinlikle Yahyalılı çocuklar ilk defa kayak yaptı.

Armada Kayak ve Snowboard Kulübü madalyalara ambargo koydu

Kayseri'de düzenlenen Snowboard il seçmelerinde Armada Kayak ve Snowboard Kulübü 19 sporcu ile katıldı. Katıldığı tüm kategorilerde kürsüye sporcu çıkartma başarısı gösteren kulüp, 4 il birinciliği 1 il ikinciliği ile büyük başarı elde etti.

Kayseri. snowboard'da madalyaları topladı

Erzurum'da yapılan Snowboard 1. Etap müsabakalarında Kayserili sporcular 2 Altın, 4 Gümüş ve 4 Bronz madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attılar.

Snowboard İl Birinciliği Nefes Kesti

Snowboard Kayseri İl Birinciliği müsabakaları nefes kesti.

Kayak ve snowboard kulüpleri istişare toplantısı yapıldı

Kayak sezonun açılması ile birlikte Erciyes'te Kayak ve Snowboard Kulüp başkanları ve antrenörleri ile değerlendirme toplantısı yapıldı.