Siyasi Parti Haberleri

Siyasi Parti Haberleri

AK Parti’den, İYİ Parti’ye “Bilgileri dışında üye yapıldılar” cevabı!

AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan, Koçcağız köyünde bazı vatandaşlar "Bilgileri dışında AK Parti'ye üye yapılmış" şeklinde İYİ Parti'den bir süre önce yapılan açıklamaya tepki gösterdi.

'Bilgimiz dışında AK Parti'ye üye yapılmışız' diyen aile bakın ne yaptı?

 E-devlet üzerinden Siyasi Parti üyeliklerini kontrol ettiklerinde haberleri olmadan Adalet ve Kalkınma Partisi üyesi olduklarını öğrendiler...

Kayseri’de “Geçinemiyoruz” eylemi yapılacak!

Kayseri’de “Geçinemiyoruz inisiyatifi” adı altında bir araya gelen siyasi partiler, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ortak basın açıklaması yapacak ve "zamlar geri çekilsin" talebinde bulunacak.

Esenler Mantı Festivali'nde lezzet şöleni yaşandı

Esenler Belediyesi ile Kayseri Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu (KAYFED) iş birliği ile Dörtyol Meydan'ında gerçekleştirilen Esenler Kayseri Mantı Festivali'ne, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, milletvekilleri, siyasi partilerin temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İYİ Partili Başkan'dan siyasi partilere aşı çağrısı...

İYİ Parti Bünyan İlçe Başkanı Mahmut Bürüngüz, "Siyasi parti temsilcileri aşıyı teşvik edici çalışma yapmalı" ifadelerini kullandı.

Kim bu il başkanları? Narin: Bizdeki ruh, sizin kumaşınızda yok!

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin, partisinin gençleri ile birlikte ziyaretler gerçekleştirdi. Narin'in, bazı siyasi parti il başkanlarıyla ilgili yaptığı açıklama dikkat çekti. Peki, Narin, kimi ya da kimleri hedef aldı!

AK Parti Milletvekili Nergis’ten, DEVA, Gelecek ve Saadet Partilerini kızdıracak açıklama!

AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, "Ondan önce neydi, şimdi ne oldular? Şahsi kırgınlıklarla kurulan siyasi partiler tabela partisi olmaktan öteye geçemezler. sukûtu hayale uğradıklarının tezahürüdür" ifadeleri ile dikkat çekti. Nergis, ayrıca "İstikrar olsun diye AK Parti olarak kendi işimizi zorlaştırarak, yüzde 50 artı 1 seçen ancak iktidar da olsun dedik" ifadelerini kullandı.

Dikkat çeken uyarılar: Kayseri merkezinin zemini zayıf! O alanları imara açmayın!

TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Şubesi tarafından “Kayseri Deprem Raporu” hazırlandı. Rapor, Cumhurbaşkanlığı başta olmak üzere Bakanlık, siyasi partiler, milletvekilleri ve belediyelere de gönderildi. Oda tarafından hazırlanan “Kayseri için Deprem Raporu ile ilgili “Halkın bilinçlenmesinin” amaçlandığı ifade edildi ve hem Valiliğe hem de Büyükşehir Belediyesi'ne yönelik dikkat çeken uyarılara yer verildi. İşte raporun detayları...

Başkan Palancıoğlu'ndan Saadet Partisi'ne 2020 yılı hizmet sunumu

2020 yılında Melikgazi'de yapılan hizmet ve yatırımları tüm siyasi partilere anlatmaya devam eden Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, bu kapsamda Saadet Partisi İl ve Melikgazi İlçe Yönetim Kurulu Üyelerine görsel sunum eşliğinde bilgiler verdi.

Yavuz: Kravatlı çakallarının meclisimizden temizlenmesini istiyoruz

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz, düzenlendiği basın toplantısında, 'Terör örgütüne içimizde destek veren siyasi partinin kravatlı çakallarının gazi meclisimizden temizlenmesini istiyoruz' dedi.

“İktidar kendisinden olmayan herkesi terörist ilan ediyor”

Kayseri Emek ve Demokrasi Platformu üyeleri Boğaziçi Üniversitesindeki eylemlerle ilgili açıklama yaptı. Bazı siyasi parti ve STK’ların da destek verdiği ortak açıklamayı yapan Eğitim Sen Şube Başkanı Sedat Ünsal, Rektörlerin atanarak değil seçimle gelmesini gerektiğini söyledi.

Şiddete karşı yürüdüler

10 Kasım Mesajları