Etiketler

Belediyede gece buluşması! Ne konuştular?

Özhaseki, Melikgazi Belediyesinde Başkanlarla neden buluştu? Toplantı iftardan sonra başladı ve sahura kadar devam ett.

Demokrat Parti Milletvekili Enginyurt’tan Kayseri Şeker tepkisi: FETÖcüleri kim koruyor?

Kayseri Şeker Fabrikası Genel Müdürünün FETÖ'den ceza alması ve ardından Fabrika yönetiminden "ilişiği kesildi" açıklaması yapılması sonrasında tartışmalar tüm hızıyla sürüyor... Kayseri Şeker, Ankara'nın yani siyasetinde gündeminde...

Başmısırlı: Ağızları bıçak açmıyor! Patates, soğan, iaşe ile övünen idareciler

DEVA Partisi İl Başkanı Begüm Başmısırlı, esnaf ve mahalle ziyaretleri ile vatandaşları dinlediklerini belirterek, “Güvensizlik, mutsuzluk, artan fiyatlar, küçülen pazar alanları kayıplar. Esnafın ağzını bıçak açmıyor. Hükümetten hiç destek alamadıklarını belirtiyorlar” dedi.

Dikkat çeken çıkış: Haziran'da 3. yılımız dolacak! Ne yaptık?

“Son iki yılda Kayseri’nin beklediği yatırımları hayata geçirmeliyiz” diyen MHP Milletvekili Baki Ersoy’dan dikkat çeken açıklama.

Ankara'da Kayseri için acil lobi lazım!

MHP Milletvekili Baki Ersoy, yıllardır beklenen projelerin hayata geçmesi için “Kayseri, Ankara’da ekip ruhuyla temsil edilmeli. Siyaset üstü bir yapılanma şart" dedi. Peki Ersoy, bunun için öncelikle hangi isimlere işaret etti?

Elitaş’tan görev ayarı!

AK Parti'de eski görevine geri dönen Milletvekili Mustafa Elitaş, sosyal medya hesabında görev düzenlemesi yaptı!

Bedir: CHP, algı peşinde

AK Parti Kayseri İl Başkan Yardımcısı Avukat Ramazan Bedir, Kadını ve Kadın haklarını ithalat bir metinden ibaret sanan, kültür ve medeniyetimizin kadına bakış açısından bihaber olan CHP yine algı peşinde. Kadın hakları hususunda Cumhuriyet tarihinin en kadim ve en kapsamlı yasalarını çıkarmış AK Parti hükümetini, Kadınları ülke yönetiminin en ön sıralarına taşımış, baş tacı etmiş Ak Parti siyasetini; kadın cinayetlerinin sorumlusu ilan etmek en hafif tabirle cehalettir, siyasi körlüktür dedi.

Babacan’dan flaş Gül açıklaması: Ev ziyaretinde…

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı...

AK Parti Milletvekili Nergis'ten "Cımbızlama" tepkisi!

Son günlerde yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen AK Parti Milletvekili Nergis, kendisine karşı “Algı operasyonları yapıldığını" iddia etti.

'Kadınlar gelecek nesillerin mimarlarıdır'

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı. Başkan Özdoğan Türkiye ekonomisi, siyaseti, sosyal hayatı ve demokrasisi ile gelişirken bu sürece en fazla katkıyı veren kadınların olduğunu söyledi.

Koca’dan Kılıçdaroğlu’na aşı tepkisi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 'Sayın Kılıçdaroğlu Türkiye'nin aşı programını riske atarak nasıl bir kazanç umuyor? İlişkilerin bozulması, tedarikin zorlaşması milletin aleyhine ama siyaseten kendi lehine mi olacak?' ifadelerini kullandı.

Kavga büyüyor! Arık’tan, Özhaseki’ye videolu gönderme!

AK Partili Özhaseki ile CHP’li Arık arasındaki HDP tartışması sürüyor. Arık, Özhaseki’ye geçmişte yaptığı açıklamalarla gönderme yaptı.

Jübile göndermesi mi: Makam, koltuk derdinde değiliz!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin yaptığı bazı açıklamalar "Jübile tartışmalarına gönderme mi? " sorusunu akıllara getirdi.

İş adamı Aşkın Genç'ten dikkat çeken uyarı...

İş adamı Aşkın Genç, siyaset ve ekonomi gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

"Aklı olan AK Parti'ye oy verir"

AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis, seçim anısını anlattı.

Elitaş, jubile yapacağını açıkladı, gözler Yıldız da!

AK Parti Milletvekili Elitaş, olası seçimde aday olmayacağını ve jubileye hazırlandığını duyurdu.

AK Parti Milletvekili Elitaş: İstihdamı arttırıp, yabancı yatırımcı çekmek istiyoruz!

“Yeni yeni cevherleri ortaya çıkacak” diyen AK Parti Milletvekili Elitaş: İstihdamı arttırıp, beyin göçü önleyip, yabancı yatırımcı çekmek istiyoruz

AK Parti İl Başkanı: Vali Cumhurbaşkanımızın temsilcisi, ben de Genel Başkanımızın temsilcisiyim

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, “İl başkanı Vali’den üstün mü?”  tartışmalarıyla ilgili konuştu. Çopuroğlu: Vali Cumhurbaşkanımızın Kayseri’deki temsilcisi, biz de Genel Başkanımızın  temsilcisiyiz” dedi ve ekledi: Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi bu konudaki karışıklığı ortadan kaldırdı!

CHP’den Kırşehir çıkarması…

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bazı ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Kırşehir’de…

Tartışma sürüyor: Rüşveti, İhaneti, satışları anlat!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin, CHP’li belediyeleri hedef alan sözlerine yanıt verdi. Torun, “Senaryosu sarayda yazılan bu çamur tiyatrosunun, kendilerinden başka seyirci çekmediği açıktır. Tarih bu günleri 'saray iktidarının son çırpınışları' olarak yazacaktır” ifadelerini kullandı.Torun, Özhaseki'den yönelttiği 12 soruya cevap istedi.

Sosyal medyada birbirlerine girdiler!

AK Parti ve CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılarının sosyal medyada başlayan düellosu dikkat çekti.

Vatandaş CHP'lilere böyle dert yandı: Her şey iyi diyen yalan söylüyor!

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, İl Yönetim Kurulu ve Melikgazi İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte pazar yerlerini ziyaret ederek, vatandaşın dertlerini dinledi.

'Bu şehirde eskiden siyaset böyleydi' dedirten tablo!

Hami Kıranatlıoğlu, geçirdiği rahatsızlığın ardından kalp ameliyatı oldu.

Kayseri'de 2020 böyle geçti

Kayseri'de 2020'de sanattan spora, asayişten siyasete birçok olay gerçekleşti.

Kayseri siyasetinin duayen ismi vefat etti

Kayseri siyasetinin duayen isimlerinden, Büyükşehir Belediyesi İmar AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Altuntuğ’un kayınpederi Mehmet Kızıklı vefat etti.

Balkonda yetiştirdi, Özhaseki’ye ikram etti

Kayseri'de, Zeynep Deveci mutfağının balkonunda yetiştirdiği mandalinaları, Covid-19 tedavisi gördükten sonra taburcu olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'ye ikram etti. Mandalinaları dalından toplayan Özhaseki, İnsan aldığı nefesin kıymetini hastanede anlıyor dedi.

‘Her şey tek kişinin iki dudağı arasında, ülke freni patlamış kamyon gibi’

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Meclis’te devam eden bütçe görüşmelerinde Millî Savunma Bakanlığının 2021 yılı bütçesi hakkında  parti grubu adına söz aldı.

O KARARA SERT TEPKİ: ZAMANI GELDİĞİNDE BU ELEKTRİK SİZİ ÇARPACAK

AK Parti iktidarına yüklenen Ataş, "Yandaşa ve yoldaşa vatandaşın hakkını peşkeş çekmekten yorulmadınız, bıkmadınız" dedi.

Ersoy, MHP Lideri Bahçeli’ye ne gösterdi?

Haber: Cafer ZENGİN