Şevket Bahçecioğlu Haberleri

Şevket Bahçecioğlu Haberleri

Melikgazili 4 başkan açılışta bir araya geldi

Melikgazi Belediyesi tarafından yapılan Şevket Bahçecioğlu Caddesi'nin açılışında, belediyenin önceki dönem ve mevcut 4 başkanı bir araya geldi.

Melikgazi Belediyesinden bir günde iki açılış

Melikgazi Belediyesi tarafından yaptırılan Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi'nin yan tarafında 20 metre genişliğinde, 5 kilometre uzunluğundaki Şevket Bahçecioğlu Caddesi ismini verdiği yeni bağlantı yolu hizmete açılırken, aynı gün Kazımkarabekir Mahallesi'nde yaptırılan kentsel dönüşüm projesinde ise 48 daire hak sahiplerine teslim edildi.

Şevket Bahçecioğlu Caddesi açılıyor

Melikgazi Belediyesi, Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi'nin yan tarafında 20 metre genişliğinde, 5 kilometre uzunluğunda yeni hizmete açılan Şevket Bahçecioğlu Caddesi'nin açılış törenini gerçekleştirecek.

Palancıoğlu: Hayırlı olsun

Melikgazi Belediyesince Mimarsinan Organize Sanayi bölgesi ile Malatya Yoluna bağlayan yolun çok amaçlı olduğunu ve birçok katkısı olacağını belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 'Üretim, ticaret ve istihdama katkı sağlayacak bu caddeye Meclis Kararı ile Şevket Bahçelioğlu ismi verildi dedi.