Rezervasyon Haberleri

Rezervasyon Haberleri

Erciyes'e yoğun talep

Erciyes Kayak Merkezi; sömestir tatili için tüm hazırlıklarını tamamlarken, otellerde ise doluluk oranları yüzde 100'e yaklaştı. Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı, 'Birçok otelimiz yüzde 100 doluluğa ulaşmış durumda. Kayak severlerin çok fazla gecikmeden sömestir rezervasyonlarını şimdiden yaptırmalarını tavsiye ediyoruz' dedi.

Erciyes'e yılbaşı için talep artıyor

Erciyes AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı, Erciyes'te bulunan 12 otelin yılbaşı için paketlerini hazırladığını söyleyerek, Erciyes'e gelen insan sayısında da, her geçen gün rezervasyonlarda da artış görüyoruz dedi.

En İyi Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

İzmir Havalimanı araç kiralama, son zamanlarda adı en sık duyulan araç kiralama merkezleri içerisindedir. Bunun en önemli sebebi, verilen hizmet kalitesi olduğu kadar bölgenin konumu...

Kış turizmi için erken rezervasyon fırsatları

Kayseri'de kent merkezinde bulunan Gevher Hotel, yerli ve yabancı turistlere kış turizmi için erken rezervasyon fırsatları sunuyor.

Kısıtlamalar kış turizmini vurdu

Korona virüs ile mücadele kapsamında, Türkiye'nin önemli kış turizmi merkezlerinden olan Erciyes'te de kısıtlama saatleri içerisinde pistlerin kapatılması ile beraber turistler kayak yapamadı. Konu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Otel Müdürü Çağdaş Demirkaya, 'Kısıtlamaların ardından Polonyalı 17 uçak turist rezervasyonunu iptal etti' dedi.