Rektör Karamustafa, Haberleri

Rektör Karamustafa, Haberleri

Rektör Karamustafa, Türk Dünyasında Birliktelikte Turizmin Rolünü Anlattı

Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi tarafından düzenlenen webinarda Türk Dünyasının birlikteliğinde önemli bir araç olarak turizmin işlev ve rolünü anlattı.

Karamustafa, Uluslararası Türk Dünyası Genç Akademisyenler Kongresi'ne katıldı

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) ve Genç Akademisyenler Birliği (GAB) tarafından Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi'nde düzenlenen ve 10 üniversite ile birlikte Kayseri Üniversitesi'nin de paydaş olduğu 'Uluslararası Türk Dünyası Genç Akademisyenler Kongresi' tamamlandı.

Rektör Karamustafa, Sarıkamış şehitlerini andı

Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Sarıkamış şehitlerini andı.

Rektör Karamustafa, öğrenci yemekhanesinde öğrencilerle yemek yedi

Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, öğrenci yemekhanesini gezdi ve burada öğrencilerle öğle yemeği yiyerek sohbet etti.

Rektör Karamustafa, Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, kampüs bahçesinde öğrencilerle bir araya geldi. Kampüste öğrencilerle sohbet eden Rektör Karamustafa, öğrencilerin beklentilerini dinledi.

Rektör Karamustafa, stajyer öğrencileri kabul etti

Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda yürütülen Kamu Kurumlarında Staj Seferberliği Projesi kapsamında staj yapan üniversite öğrencilerini kabul etti.

Büyükkılıç'tan üniversite-sanayi işbirliğine destek

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa ile üniversite-sanayi işbirliği konusunu görüştü. Rektör Karamustafa, Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi-Meslek Yüksek Okulu projesi ile ilgili bilgilendirme yaparken, Başkan Büyükkılıç, üniversite-sanayi işbirliğini çok önemsediklerini belirterek, destek olmayı sürdüreceklerini kaydetti.

Karamustafa stantları ziyaret etti

Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, KAYMEK tarafından kale içerisinde açılan 'Üniversite Tercih Danışmanlığı Günleri' fuarında Kayseri Üniversitesi'nin standını ziyaret etti.

Rektör Karamustafa, Kayseri ve Bölge Turizmini Değerlendirdi

Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, Kayseri Kültür ve Turizm Müdürlüğü organizasyonunda gerçekleştirilen toplantıda Kayseri ve bölge turizm potansiyelini değerlendirdi.