Etiketler

Kayseri'deki patatesler 81 ile gönderiliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı sonrasında Yeşilhisar ilçesindeki üreticilerden alınan patatesler tırlarla 81 ile ulaştırılmaya başlandı.

Kısmı kapanma dönemi başlıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ramazan ayının ilk iki haftasında kısmi kapanma uygulamasına geçilecek.

Özhaseki: Cumhurbaşkanımızdan biz razıyız!

AK Partili Mehmet Özhaseki'den, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan paylaşımı...

Alkışlar Bağlamış'a

Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Visa tarafından küçük işletmeleri desteklemek üzere başlatılan 'Bir Alışverişle Çok Şey Fark Eder' Kampanyasına destek istedi.

Ramazan ayında pastırma ve sucukta fiyat artışı olmayacak

Kayseri Ticaret Borsası (KTB) Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış, Ramazan ayında sofraların vazgeçilmesi olan pastırma ve sucuğun fiyatında artış olmayacağını söyleyerek, merdiven altı üretim yapan firmalara karşı vatandaşları dikkatli olması konusunda uyardı.

Recep Bağlamış: 'Türkiye'de hayvancılık sektörüne daha fazla destek verilmelidir'

Kayseri Ticaret Borsası (KTB) Mart ayı Meclis Toplantısı, Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay'ın katılımı ile gerçekleştirildi.

Kayseri’de sokağa çıkma yasağı

Kayseri, Kırmızı olan iller arasında yer aldığımız için Cumartesi de sokağa çıkmak yasaklandı

İşte yeni kısıtlamaların detayları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Çok yüksek riskli grubu teşkil eden kırmızı kategorideki illerimizin sayısı maalesef nüfusumuzun yüzde 80'ini teşkil eden 58 şehre ulaşmıştır' dedi.

Erdoğan’dan Milli Takım’a tebrik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu ikinci maçında deplasmanda Norveç'i 3-0 mağlup eden A Milli Futbol Takım'ı tebrik etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun telefonundan Teknik Direktör Şenol Güneş ve takım kaptanı Burak Yılmaz ile konuştu.

AK Parti'de Kayseri'den iki önemli görev

Ankara'da gerçekleştirilen 7. Olağan Büyük Kongresinde tek listeyle tekrar genel başkanlığına seçilen AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan yeni teşkilatlanma içerisinde Kayseri'de iki isme iki önemli görev verdi.

Çopuroğlu: Kongremizi büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleştirdik

AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, "Kongremizde katılan Delegelerin tamamının oyunu alan Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyoruz" dedi.

TOHM sporcularına gelişim semineri

Türkiye Olimpiyatlara Hazırlık Merkezi sporculara fizyoterapistler Sümeyye Nur Göksel ve Recep Baloğlu tarafından Kişisel Gelişim Seminerleri veriliyor.

Büyükkılıç AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi'ne katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ankara'da gerçekleşen, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrif ettiği ve hitaplarını gerçekleştirdiği AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi'ne katıldı.

Başkan Palancıoğlu, AK Parti 7. Olağan Kongresi'ne katıldı

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımları ile Ankara Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen AK Parti'nin 7'nci olağan kongresine katıldı.

AK Parti'de kongre heyecanı sürüyor

24 Mart Çarşamba Günü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek olan AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi'ne dair açıklamalarda bulunan AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu;

Şehit aileleri ve gazilere büyük onur

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Kayseri'deki 3 şehit ailesi ve 10 gaziye gönderilen 'Devlet Övünç Madalyaları' düzenlenen tören ile hak sahiplerine Vali Şehmus Günaydın tarafından verildi.

Pastırmacılar satışlardan memnun

Kayserili pastırmacılar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kabine toplantısının ardından yaptığı açıklama ile uygulanan yeni normalleşme sürecindeki satışlarından memnun.

Gözler saat 16:00’ya çevrildi! Kayseri ile ilgili yasak çıkacak mı?

Koronavirüs risk haritasında Kayseri, turuncudan, kırmızıya döndü. Açıklama AK Parti Milletvekili İsmail Tamer tarafından yapıldı. Peki, bu durumda ne olacak? Kayseri’de yeni kısıtlamalar gündeme gelecek mi? İşte bu sorular bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak olan Kabine Toplantısında netlik kazanacak.

Şehir Hastaneleri koronavirüsü sırtladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'hayalim' dediği şehir hastaneleri, pandemi sürecinin başladığı günden itibaren vatandaşlara şifa dağıttı. Türkiye'nin 5. şehir hastanesi olan Kayseri Şehir Hastanesi'nde de 11 Mart 2020'den bu yana 130 bin ayakta, 36 bin yataklı ve 6 bin kişi de yoğun bakım servisinde tedavi edilerek korona virüsü yendi.

Gerçekleşirse, Türk siyasi tarihinde bir ilk olacak!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP kongresine katılırsa bu bir ilk olacak...

Büyükkılıç: Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi Kayseri'mize yakışacak

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 1 milyon 260 bin metrekarelik alanıyla Türkiye'nin en büyük millet bahçesi olacak Recep Tayyip Erdoğan millet Bahçesi'nde inşaat çalışmalarını yerinde inceledi. Yaklaşık 3 saat yetkililerden detaylı bilgiler alan ve yüzde 25 fiziki gerçekleşmeye ulaşıldığını açıklayan Başkan Büyükkılıç, 'Yeşiliyle, bisiklet ve yürüyüş yollarıyla, etkinlik ortamlarıyla, yeme-içme meknlarıyla, müzeleriyle, kütüphanesiyle yürü yürü, gez gez, fonksiyonları say say bitmeyen Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi, Kayseri'mize yakışacak' dedi.

Başkan Büyükkılıç Ankara'da kadın kolları kongresine katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Ankara'da Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrif ettiği AK Parti Kadın Kolları Kongresi'ne katıldı.

Kayseri Ticaret Borsası o projeyi neden bitiremedi?

Kayseri Ticaret Odası Başkanı Recep Bağlamış OlayTürk TV'de katıldığı 'Yüz Yüze' programında Gazeteciler Osman Çiftci ve Cem Atakan'ın konuğu oldu. Bağlamış, Kayseri Ticaret Borsası'nın devam eden ve yapılması planlanan projeleri anlattı.

AK Parti genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı yapıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da hitaplarını gerçekleştirdiği AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı.

Gülsoy ve Bağlamış'tan denetim!

KTO Başkanı Ömer Gülsoy ile KTB Başkanı Recep Bağlamış, kontrollü normalleşme süreci kapsamında Karpuzatan bölgesinde bulunan işyerlerini ziyaret ederek denetim gerçekleştirdi.

Büyükkılıç'tan, Mimarsinan Müzesi ve Mimarlık Merkezi açıklaması

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi içerisine yapılacak Mimar Sinan Müzesi ve Mimarlık Merkezi'nin projelerinin ulusal çapta düzenlenen yarışma ile belirleneceğini açıklayarak, 'Mimar Sinan'a dair en iyisini yapma gayretindeyiz' dedi.

Büyükkılıç'tan Yeraltı Çarşısına denetim

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Yeraltı Çarşısı esnafına yeni normalleşme denetimi yaptı.

Büyükkılıç: İlçeleri de Millet Bahçesi ile donatacağız

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Türkiye'nin en büyük ve kapsamlı millet bahçelerinden olan Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi'nin yapımını hızla devam ettirirken, diğer taraftan da ilçeleri millet bahçeleri ile donatmak için kolları sıvadı. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kocasinan, Özvatan, Akkışla, Yeşilhisar, Pınarbaşı ve Tomarza'ya Millet Bahçeleri yapılacağını açıkladı.

Kayseri’nin dikkat çeken ismi! Türkiye’de 2’nci oldu…

TÜBİTAK Bilim, Özel, Hizmet ve Teşvik Ödülleri kapsamında "Bilim Ödülü"ne de layık görülen ve ödülünü bir süre önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden alan Prof. Dr. Mustafa Soylak, önemli bir başarı daha elde etti.

Normalleşme açıklamalarının satır başları

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın normalleşme açıklamalarındı satır başları: